1. 1.
  *pek adı sanı duyulmamış amerikalı model, kısmen oyuncu, yeni şarkıcı, güzel bir bayan.
  kendisi şöyle hoş biridir;
  ivy levan
  ivy levan
  ivy levan
  ivy levan
  ivy levan
  oyunculuk yapıp yapmadığı anlaşılamayan belgeselimsi filmi için;
  (bkz: drop dead gorgeous)
  http://www.imdb.com/title/tt1199453/
  ve güzel mi güzel şarkıları için;
  https://video.uludagsozluk.com/v/ivy-levan-62094/  https://video.uludagsozluk.com/v/ivy-levan-65199/  fazla iyi. çok. fazla.
  2 ... haniminihuppen
 2. 2.
  artık bir vevo kanalı ve henüz yeni yüklenmesine rağmen iyi izlenmiş bir videosu var. hatta şu anki durumu belgelemiş olalım:
  ivy levan
  ben beğendiğimde daha 300 kişi falan olan sayfası 10.000'i bulmuş. vay be ünlü falan olabilir her an. dur sayfayı da vereyim:
  https://www.facebook.com/ivylevan
  zaten diğer videolarını her bir yerden kaldırmış ama şanslısınız ki bizim sözlüğümüzde mis gibi pek kimsenin görüp duymadığı 2 klibi bulunmaktadır. 2 tane daha güzeller güzeli şarkısı ise maalesef kaldırılmış ve onlar da sadece bende bulunmaktadır. gerçi ben öyle düşünmekteyim.*
  bu da yeni videosu: http://www.youtube.com/watch?v=sAxzkViLCH0+
  bu videoda sevgili ivy eski videolarından görüntüler de kullanmış ve yine siyah-beyaz. zaten bir şarkısına 2 klip çekilmişti onlar da kaldırıldı. anlamıyorum yani boşuna emek.

  edit: twitter da olsun: https://twitter.com/ivylevan
  ... haniminihuppen
 3. 3.
  başlığı kimsenin taktığı yok ama yine de yazacağım.
  son olarak hanım kızımız daha önceden kendi youtube hesabına koyup sonradan kaldırdığı cream adlı şarkısını yeniden money olarak aynı klibiyle vevo kanalına koymuş. isim değişikliğine ne gerek varsa onu da anlayamadım. sözlükte var ama olsun youtube linkini koyayım;
  http://www.youtube.com/watch?v=10CyFIBcoPM+
  ... haniminihuppen
 4. 4.
  tee ne zaman yükleyip sonra diğer şarkılarıyla beraber kaldırdığı carol of the bells yorumunu yeniden youtube kanalına yüklemiştir. fakat bu sefer seksi, kaslı bir noel baba yerine karlı marlı şeyler var videoda.
  buradan: http://www.youtube.com/watch?v=zJEmh28OlS4+

  not: biliyorum, bu kızı şu sözlükte bir ben takıyorum.
  ... haniminihuppen
 5. 5.
  Sesini bana ver, dünyayı yerinden oynatayım dediğim hatun parçası...
  ... yeni bir yazar hos gelmis
 6. 6.
  Süper sesli, güzel, hareketlerinden özgüvenli olduğu fazlasıyla anlaşılan * seksi bir kadın. Bir tek yanağındaki beni beğenmiyorum ama onu da beğenen vardır, imzadır, o kadar kusur kadı kızında da olur.
  ... yggdrasil