bugün

kocası satılmışa benziyormuş lan. itilmiş miydi satılmış mıydı ne boksa işte.
tam bir (bkz: mistress), biçilmiş kaftan.
görsel

görsel
Türkçeyi bilerek bozuk konuştuğunu düşündüğüm kişi.
taş gibi karıdır. Hiç tartışmasız..
turkceyi isterse gotuyle konussa bile, hayatim boyunca alamayacagim parayi yaklasik 2-3 programda alan kisidir.adalet? o sadece bir kiz ismi.
http://www.ensonhaber.com...i-artiyor-2012-11-27.html

müslüman olmadım ama namaz kılıyorum demiş. ahahaha lan gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

ateistim ama allah'a inanıyorum gibi bir şey olmuş gibi geldi bana.

inşallah müslüman olup kılarsın.

hala gülüyorum ya.
Karta kaçtı artık.
uzun bacakları ve zengin kocasıyla ünlü olmuştur.
Oralarda sıradan buralarda özeldir...
işte benim stilim programında jüridir. acıyorum vallahi o iki cazgırın arasında kalmış bir mülayim adeta. bazen sevgiye ihtiyacı olduğunu orada bu yeni sezonda sıkıldığını hissediyorum. bir hakan bir o kadın sürekli baskın karakterlik sergiliyorlar. hayır da yani sanki çook görmüş geçirmişler de kıyamam ya nasıl da azarlıyorlar yarışmacıları. ivana daha ılımlı yaklaşıyor o olmasa denk geldiğimde bile izlemem o kadar soğudum. iyi kadın ya.
Kendisi rus değil sırp-türk vatandaşıdır.

edit: Ivana'nın vermediği bir sözlük yazarı sinirinden eksiledi.
nur yerlitaş'a aylık 400 milyar verilince resti çekmiş. ya benim maaşımı da 400 yaparsanız, ya da giderim demiş.

http://www.hurriyet.com.t...luler_yarismalarveoduller
Bunca yıldır türkiyede yaşayıp nasıl hala böyle iğrenç konuşuyor diye düşündüğüm kadındır.
ne iş yaptığını ya da ne işe yaradığını çözemediğim insan. bunca yıldır türkiye'de. daha türkçe de öğrenemedi. ne ara modacı oldu onu da anlamadım.
Taşşş gibi kadındır. Bu kadına laf edenler o yaşa geldiklerinde yufka açam köylü teyzeler gibi olacaklardır.
Çemkirmeleri bundan mütevellittir.
şaka maka heralde 10 senedir turkiyededir ama hala sesli ünlüleri telaffuz edemiyor yada bilerek etmiyor. ülkeye gelen bilumum slavlarin 6 ay gibi kısa surede su gibi turkce konustuğunu gorunce acikcasi sempatiklik namina yaptigini dusunuyorsa burdan hiç oyle gorunmuyor bizimle değılsın.
sırp olup da nasıl bu kadar çirkin olabiliyor anlamadığım kadın.

ama vücut 10 numara, hakkını vermek lazım.
Sırbistan'da masa başı memur ya da belki pek bilinmeyen bir fotomodel olabilecekken, türkiye'de slav kadın düşkünlüğü denen rezillik sayesinde ikon olmuştur.

Neyse, ben başka bir konuya değinmeye geldim. Bu hanım abla sırp milliyetçiliği ve sırp milislerinin sembolü olan çetnik selamını vererek poz vermiş. Aslında çok doğal. Herkes kendi milletinin milliyetçiliğini yapar, yapmalıdır. Fakat garip olan şu: ivana hanım, kendisine bu poz sorulduğunda kıvırıp "sırp asıllı olduğum için öyle yaptım ama ben türk ve müslümanım, türkiye vatandaşıyım ve bu ülkeyi seviyorum" demiş. Ve kendisi bir sırp subayının kızı. Kendi milleti için çok nahoş bir açıklama.

Türk olmadığını biliyoruz, kendine türk deyip de türklüğü diline dolamasın. Türklük kan ve şuurla olur. Müslümanlığı beni ırgalamaz. Evet Türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır ve kendini hem sırbistan'a, hem türkiye'ye ait hissediyor da olabilir. Ama Böyle saçma, gülünç ve zerre kadar samimiyet içermeyen açıklamalara gerek yok.

Şu açıklama makul olurdu: "ben bir sırp olarak, milletimin sembolik selamını verdim. Vatanım sırbistan'dır. milli mensubiyetime uygun davranıyorum. Fakat türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım ve bu ülkeyi seviyorum."

Yani türkiye'de din kardeşliği denen garabet popüler olduğu için ne yazık ki mevcut olan bosna hassasiyetinden korkup, türk hissettiğini söylemesine gerek yok. Dürüst olsun. şirin görünmek için böyle komikliklere hiç gerek yok.
insan ayı kırması bir dana ile evli kalmış kadın. böyle dalyaraklar parası ile her boku yapıyorlar
görsel
Taş gibi kadın.
Moda literatürüne "Tulüm" kelimesini kazandırmış kocadan torpilli ekran ikoncanı...
paylaştığı sütyenli foroğraf ile sosyal medyada gündem olmuş moda ikonu.
http://goo.gl/dbAiAx
Cektigi fotografa gore tahta memeli oldugu tescillenmistir.

Giydigi sutyende 2 parmak bosluk var.
Ama büstiyer o ya da kısa üst ya da crop top artık ne demek isterseniz o.