bugün

tecrit etmek, çok yönlü işkence etmektir.
kaybettiğim bir şarkıyı arıyorum eski depresif dönemlerimden sonra dinlemeyi bıraktığım ama delicesine aradığım halde bulamadığım bir şarkı. kafayı yedirmek üzere burada geçmiş entrylerimde paylamış olduğuma eminim ama bulamıyorum.
Kendince haklı veya haksız olup bunu karşı tarafın senin hakkında bilmediği bir olayı açıklamak.
kaybettiğim bir şarkıyı arıyorum eski depresif dönemlerimden sonra dinlemeyi bıraktığım ama delicesine aradığım halde bulamadığım bir şarkı. kafayı yedirmek üzere burada geçmiş entrylerimde paylamış olduğuma eminim ama bulamıyorum.
Sevgili x o son hareketi yapmayacaktin, eger yapmasaydin istanbulda sana evlenme teklif edecektim. simdi benim icin litrelik vodkadan yada rakidan daha degerli degilsin. bazen gercektenkendimi cok sansli hissediyorum.
kimseye tahammülüm yok. anlatmaktan yoruldum. çalışmak istemiyorum. kitap okumak istemiyorum. manyetik alanlar dersine çalışmak istemiyorum. kısacası hiç bir şey yapmak istemiyorum. sadece bana mı oluyor böyle ya.
uyuyamıyorum. günlerdir hatta aylardır tam uyku nedir unuttum. akıllı saatim derin uykuyu 1 saat civarı gösteriyor hep. anıl ve aslı siz olmasanız çoktan ölürdüm.
Dün gece hakkında bir fikrim yok.
insanların bilmediği, kişinin sakladığı bir şeyi söyleme durumudur.
senelerdir yüzüne bile bakmadığım ama bana her nasıl olduysa kendi kendine aşık olup gelen; güzellikle reddettiğimde naz yaptığımı, kovarak reddettiğimde yine naz yaptığımı, sövdüğümde yine naz yaptığımı zanneden biri var ki gördüğüm yerde suratına kusmak istiyorum. çünkü bu insan bir ergen değil, 30 küsür yaşında kazık kadar "adam". kendimi son 6 aydır isteyen herkesin sahip olabileceği bir et parçası gibi hissediyorum. çünkü karşımdaki "insan" için ne hissettiğimin hiçbir önemi yok. kendisi seviyorsa alabilirmiş gibi davranıyor. bir gün kendime hakim olamayıp ağız burun gireceğim, karakolluk olacaksak da bir temiz döveyim de öyle olalım, içimde kalmasın diyorum artık.

bu mal sayesinde bir insanın başka bir insandan nasıl midesi bulanır onu da anladım şu ölümlü dünyada. lütfen akıllı birini gönder artık allahım. lütfen.
hayatımda iyi giden herşeyi kasıtlı olarak bitiriyorum.
Ay sonunda gerçekten güvenilir birini buldum, en azından böyle biri var dediğim kişi bildiğiniz meriç çıktı. Ve bu benim suçum çünkü hep bunları ben buluyorum.
Çok seviyorum. Deli gibi aşığım ona.
kadın olmama rağmen hemcinslerimin samimiyetine inanmıyorum hepsi yapmacık ve içten pazarlıklılar nokta.
Sevdiğim kişilere sportif listesi gönderebiliyorum.
Bana yalan söylediğini biliyorum, farkındayım, yalanına inanmak istiyorum herşeyin farkındayım sana o kadar çok alışmıştım ki o kadar çok sevmiştim ki. Evet çok kıskanıyorum çok özlüyorum ama gururumu bir kenera bırakıp sana daha ne yazarım ne ararım. Artık yüzüne dahi bakmam sen gelsen bile. Zaten sende gelmessin bir babanın kızını sevdiği gibi tertemiz saf duygularla sevmiştim seni halada seviyorum bakma sevmiştim dediğime. herşey yanyanayken güzelmiş gözden uzak gönüldende ırak olur dedin ve mesafeleri bahane ettin ankara - istanbul arası kaç saat lan. !!!! biz yaradanıda görmeden sevmedik mi ilahi bir aşkla.... keşke sende çabalasaydın keşke sende uğraşssaydın ama en büyük pişmanlığım kendimden taviz verip sana değer vermekti... bundan sonra kimseye göz yummam. Düşeni öpüyorlar abi buda benim itirafım olsun..
Bazı şeyleri kendi içinde halledememek, bu dünyadaki en çıkmaz sokakmış.
son zamanlarda en çok yaptığım ve sanırım asla da pişman olmayacağım durum.
Mahallede bir köpek var bir ayağı kırılmış hala araba kovalamaktan vazgeçmiyor, işte o köpek benim kalbim.
Yıllar sonra girdiğim entry nin mobbing başlığı altında olması çok canımı yaktı sözlük isterdim ki daha mutlu ve umutlu konularala yazılarla geleyim ama... Hiç bir anlami yok
Bu gece de bi selam mesajı bekliyorum.
sanırım sevgiye olan muhtaçlığım gün geçtikçe artıyor ve psikolojimi etkiliyor.
gece gece kudurmuş insanların başka amaçla açılan başlıkları kullanması. keşke dizden yukarısını atsaymışsın devamında toynak gelecek gibi hissettirdi.
O kadar dengesiz bir insanım, ruh halim ve dusuncelerim o kadar karman çorman ki kendimi anlamak için verdiğim çabada sık sık yorgun düşüyorum.
çişim geldi sözlük. nerde buranın toleti.ewed