bugün

http://www.59saniye.com/e...-yanan-arabesk-rapci-kiz/
Mc Klima Ustası Serkan'ın sevgilisi olabilir yazarı.
Ygs ye hazırlanan ve bu isyanı o yuzden olan yazardır apaçi vs kro dj lerin hiçbirini tanımamaktadır.
Adı vedattir ayrıca bacanaktir. Karili kizli nickler alip pembe Jartiyer giyer.hayat amaci meçhuldur.
gizli numaralarla arayıp insanlara he hi he hi diye nefes efekti yapar.
sanırsam kısa boylu bir tip.

(#23204535)
kız ya da erkek önce insan olarak bakılması gereken yazardır. hoş gelmiştir.
güzel ayaklı sözlük kadınları arasında yer alma olasılığı düşüktür.
yorucu yazar.
yazdıklarını okudum biraz. yordu, sıktı.
bazen gereksiz atar yapıyor adına yakışır şekilde.

bir de rica edeceğim imla öğrensin.

eğer görsellere eklediği resim gerçekten kendisine aitse, ergen gibi davranmış yazar. silmesinde fayda var.
aranıyor derler, derler.
Eğer fotolar kendisine aitse yarra yediğimizi gösteren yazar. Artık ne tatlı sohbetliligi kalır ne süper yazarlığı. Haydi abazanlar klavye başına.
(#23259177) ne desem bilemedim. yabanci sarki akimi arabalarda calan duptis duptislarla turkiyeye gelmistir.. muahahaha, yok yok erkin koray ve baris manco bu isin onculeridir.
(bkz: #23263859)bu entry ile kendisinden hoşlanmama neden olmuş insan evladı...
ergen olan yazar. nick her seyi acikliyor.
Isyan eden kızdır. isyan etmek için doğmuştur.beynine ihtiyacı yoktur bu yüzden pek yanında taşımaz.tek ihtiyacı faceye giren bir telefondur.buna 7 tl lik kulaklıkta çalan o eşsiz nameleriyle kulaklarına adeta bir müzik şöleni veren arsız belada eklenirse.doğal ortamına kavuşmuş bir hayvan mutluluğuyla görevini başarıyla tamamlar.
tehdit eden yazar.
devecialpay ın taktığı yazar.
görsellerden anlaşılacağı üzere starbucks müdavimi bir isyankardır.
"eğer fotolar kendisine aitse yarra yediğimizi gösteren yazar. artık ne tatlı sohbetliligi kalır ne süper yazarlığı. haydi abazanlar klavye başına."

Iki gün önce kendisi hakkında bunu yazdım ve geldiği nokta ortada. Kendi eliyle kendini ateşe attı. Daha doğrusu ilgi çekeyim derken abazanlarin hedefi olacak haberi yok. Sonra da ay kızlara rahat vermiyuler diye ağlarlar amk.

(bkz: mission completed)
twitter linki paylaşmayı, fotoğraflarını yayınlamaktan daha beter gören yazar.

ne içiyorsa aynısından istiyorum.
boynu bükükler'deki inci'dir.
af edersin ama o tiple starbucks`a girebilmen bir mucize. *
son derece güzel bir kız. maşallah diyerek söze giriyorum. kendisine ve de okuyanlara söylemek istediğim iki çift söz var çünkü.

fotoğraflarını yüklemekle hiç kimseye hiçbir şeyi ispat çabasında olduğunu düşünmüyorum. bu bir özgürlüktür, haktır, kişisel tercihtir, hiç kimsenin üzerine vazife olmayan bir durumdur yani.

yok efendim sözlük abazan doluymuş, yok efendim fotoğraf koymamalıymış, yok efendim ilgi çekmeye çalışıyormuş... kim bilir daha neler neler yazılacak bu durum üzerine.

sorun nerede? sorun abazan yazarda. ağzı bozuk, zihni zehirli şahsın ta kendisinde. kadına her yerde olduğu gibi burada da özgürlük alanı tanımayan namus bekçilerinde. yani sorun bu arkadaşta değil.

ikiyüzlülükten nefret ederim ben biliyor musunuz? "kadın türban takmasın, çarşaf giymesin, medeni olsun, çağa ayak uydursun." bla bla bla... şu sözlüğün yarısından fazla bir alanında böyle sözler yazıyor. ama her ne hikmetse kendine güvenen, sinik olmayan, kadınlığını ve görünümünü gizleme gereği duymayan biri de sözlüğün aynı çoğunluğunu rahatsız ediyor.

ya ben sizin şu sanal ortamları sadece karşı cinsle iletişim kurmaya yarayan yerler olarak görmenizden nefret ediyorum. bütün özgürlüklerin bütün hakların yalnızca size ait olduğunu zannetmenizden de nefret ediyorum. profiline kendi fotoğrafını koyan bir erkek yazar böyle göze batmıyor nedense. kimse gidip o vatandaşa "haydi abazanlar iş başına! foto da tamam!" gibi iğrenç yorumlar yapmıyor.

kadın üzerinde kadının kendisi hariç herkes söz sahibi maşallah.

abazanlık, taciz vesaire gibi problemlerin varlığından haberdarsınız madem, bu problemlerin bizzat kendilerine cephe almanız gerekiyor.

problemin ta kendisinin kendi bakış açınız olduğundan da haberiniz varsa, bi zahmet bakış açınızı da değiştireceksiniz artık.
hayatinda kiz gormemis kekolarin bir sey sandigi kiz.
iste bu yaaaa iste bu lan iste bu... dişi sbag işte bu...

iste devrimlerimin pesinden gelen gencecik gupguzel kiz...

hakkaten bu yaaaaa..
(#23288594) türkçeyi daha dikkatli kullanması gerektiğini düşündüğüm yazar. yanlış anlaşılabilir. hoşgelmiştir.