bugün

Şöyle bir blogu var: http://tips.istinyepark.com/
Sadece ve sadece sevgilimle anılarımın olduğu güzel avm.
Ayrıca butterfly'a oturup bir yandan muhabbet ederken bir yandan vale tarafına yanaşan mükemmel arabaları görmek ve bunun hakkında konuşmakta pek zevkli.

not: bugün bir lamborghini yaklaştı ki, tam göt düşürücü birşey. Fıstık yeşili falan çok marjinal bir renkti.
Tabi diğer geçen ferrari modellerini de unutmuyoruz.
ne kadar gereksiz varlik varsa cikmagi mekandir. zira burada baba parasi yiyen picleri, sormadan gorme gotleri, gunde 600-700 tl harcayan serefsizleri gorebiliriz. yani bu ulkeye zerre faydasi olmayan, ziyan insanlar toplanir burada.
avm kisvesi altındaki "celebrity" tiplerin magazin piyasa mekanı.
bu mekanda takılan insanların neredeyse yarısı aynı kişilerdir. değişmez. kemik bir kitle var. geri kalan yarısı devinim içindedir. onlar da turist ha, türk değil.
tuzu kuruların mekanı.
günde en az 500 tl harcayanların uğrak yeri.

not: amk adamlar benim bir aylık maaşı ayakkabıya verdi, hemen oradan kaçtım.
Bugün yine imax sineması için gitmiştim. Bu sefer bi dolanıyım dedim filmden sonra. Moralim bozuldu amk. Baya bildiğin moralim bozuldu. Kendimi zengin olarak tanımlarım ki macbook ipad iphone ibok her bokum var. Bose hoparlörüm bile var. Ama orda armani'yi diesel'i falan gördüm kendimi bildiğin fakir hissettim. Açılın para bok diyerek calvin klein'e girdim. iki tane kemer 569 tl'ydi. Bildiğin bayan şort 350 tl. Dokundum çıktım. Hala moralim bozuk.
ibnelerdeki paraya bak dedirten yerdir. en son gideli, içindeki markette güzelim johnnie walker blue label tek başına krallar gibi duruyordu. Fiyatıda 500 liraydı. Girdiğim şarapevinde adını bilmediğim milyon tane yabancı şaraplar vardı. dedim bu piçler yaşamayı biliyor.
Ah gelir adaletsizliği... ta amına koyayım.
haramzadelerin uğrak yeri.
havadan para kazanan sonradan görmelerin uğrak yeri.
zenginlerin arabalarının hava atma yeridir efendim. megane'la gittim gördüm. hatta sırf karşıtlık olsun diye valeye verecektim de bu yavşaklar audi'de göt kaldırdıktan sonra renault'a binince küçümseyip sağa sola çarpar diye vermedim. içerde de 1 2 saat takıldım. gelen zenginlerin hepsi hava peşinde. la yarram sen kime neyin havasını atıyosun. diğer alışveriş merkezleri istinyeden çok daha güzel. bi daha da gitmedim. zaten alışveriş merkezinde gezmeyi sevmiyorum mecburiyetten bu tecrübeyi de yaşamış oldum. siz siz olun heveslenip gitmeyin. cevahir'e gidin forum istanbul'a gidin oraya gitmeyin.
sinemasının gerçekten güzel olduğunu düşündüğüm yerdir. biz sarıyerlileri metrocity, cevahir, akmerkez, kanyon gibi yerlere gitmekten kurtarmıştır.
ayrıca türkiye'deki en iyi alışveriş merkezidir.
ruh sağlığını düşünenlerin pazar günü arabayla gitmemeleri gereken avm.
bi saç boyatmanın 400-500 tl olduğu mekan. tüm orospu kardeşlerimize tavsiye ederim. fiyatınız buysa hallederiz.
Her pazar ebru şallıyı görmekten bıkmış olduğum alışveriş merkezi.
Adım başı ünlülere yalakalık edenleri ve sevmediğim insanları görmekten bıkmış olduğum alışverişi.
Kapitalizmin yaşayan örneklerinden biri. Her çıkılan katta fiyatlarin artmasi. Burjuvalar-köleler.
yılbaşında şüphesiz en güzel süslenen, üst katlarının açık otoparkı neredeyse ferrari ve porsche standına dönmüş olan avm.
çok sıkıldım her gün her gün. artık gitmek istemiyorum.

evet avm çalışanıyım :(
Beni görmek isteyenler cuma sinema katında bulabilir (her cuma Fix).
yaklaşık 8 ay sonra izmir'de de açılacak olan avm'dir.
konsept olarak seçilmem seçerim tarzında olan
mimarisinin de ince detaylı çalışıldığı
ulaşım olarak dünyada eşi benzeri nadir bulunan (metro, tramway, otobüs, vapur iskelesi gibi konumlara 2dk uzaklıkta)
içerisinde lüks 30 katlı bir otel bulunan
nusret de dahil olmak üzere izmir'de bulunmayan bir çok marka ile izmir'i tanıştıracak olan gibi gibi bir çok madde sayabileceğimiz avm.
genellikle ünlülerin takıldığı sosyetik avm.
Geçen seneden beri gitmediğim, yıl sonlarında bari bir gitmiş olayım, özledim diye düşünüp gittiğim bir avm.
görsel
bugün de gittiğim havalı ve güzel bir avm. herkesin elinde de poşet vardı.
Arkadaşlar Burdan Türkleri kovmuşlar galiba.
Çalışan dışında Türk göremedim.