bugün

Geberesicedir. Troll olacağım diye bayrağına kast eden adamı savunuyorsun. Bayraksızsan ne âlâ...
malesef siktiğimin brükseli kadar geniş değiliz bayrak yakmaya bayılıyorsanız eğer siktir olup gidebilirsiniz .
kim ne derse desin her şeyden önce insan hayatı değil bayrak gelir. burası türk toprağı. siktiğimin vatan haini orospu çocukları hümanist takılıp vay efendim insan canına kasıt var diye konuşmasın. öyle insanın anasının götünü sikerler! adamlar bacağına sıkmış orospu çocuğu daha ne yapsınlar? kafasına sıksalardı keşke. sizin damarlarınızda akan kanı sikeyim ben. bu ülkede yaşamayı hak etmiyorsunuz.
hak ettiği ve başkalarınında başına gelmesi gereken durumdur.
ne vatandaşı hangi vatandaş diye sorarlar adama. bu ülkenin vatandaşı, uğrunda binlerce şehit verilen ve bu sayede göklerde dalgalanan bayrağımızı neden indirmeye çalışsın. bir ülkenin bayrağına yapılan saldırı, terörist bir harakettir, ülkeye açılan savaştır. bacağından vurulmuş lavuk, keşke geberseydi.
bayrak indiran lavuğu vuran, o taşşağını yidiğim ellerine sağlık.
vatandaş değil piçtir. kafasından vurmak gerekirdi o polisi görevden alalım derhal !
onu vurma bunu vurma insan o sonucta. diye ortada gezen humanistler benim bayragim kutsaldir. kutsalima saldirani uyarmak agir hatadir. bacagindan degil kafasina sikilip bir koseye atilmasi gereken haindir vatandas degil.
abartılacak bir olay değil, basit bir uyarı almıştır kendisi. bir daha denerse direği götüne sokacak birisi çünkü. nasıl bir acı onu anlasın diye.
hakettigini almis bir vatandasdir. vatandas da demek istemem çünkü vatan'in ve vatandasligin ne oldugunu kavrayamamis bu zirtapoza vatandas demek pek dogru olmaz. her neyse bir toplumda huzur ve sosyal baris içerisinde yasamak için bazi kurallar ve kanunlar vardir. yapilacak is var, yapilmayacak is var. senin o bayragi indirmek gibi bir hakkin yok, bu ne yasaldir ne de meşrudur. Efendim fransa gibi bir memlekette bayraga hakaret ve saldirinin cezasi 1.500 eurodur. her memleketin kendine has özellikleri vardir. disaridan yasalar ve zihniyetler ithal edemezsiniz. amerika'da böyle bir ceza yok diye türkiye'de de olmasin diye bir sey yok. vurulmayi haketmistir bu herif; ben de gidip yunanistan'da yunan bayragini indirirsem gelsin yunan polisi beni de indirsin, sonuna kadar hakli çünkü benim o bayrak direginde isim ne ? ha diyeceksiniz ki protesto hakki. iyi git insan gibi yürüyüsünü, protestonu düzenle; tepki, bayrak indirilerek gösterilmez. insanlarin hassasiyetlerini kasimanin bir manasi yok.

Ayrica Lice'deki bayrak olayiyla karsilastirirsak, lice'deki zirtapozun o anda vurularak öldürülmesi müstehaktir. çünkü orada, bayragin indirilmesinden öte, hava kuvvetleri komutanligi'nda bu olay gerçeklesiyor. kimsenin orada, komutanlikta vs. isi yoktur. orasi devletin mahremidir. görevli personel disinda birisinin girmesi ülkeye saldiridir. gir bakayim amerikan üssüne seni dogduguna pisman etmiyorlar mi ? devletin komutanligi'na girmek yatak odasina girmekle es degerdir. o anda oraya giren kisi vurulursa, haketmistir, vurana kimse bir sey diyemez.
dersini almış vatandaştır.

not: vatandaş bile demek istemiyorum da neyse inşallah hapiste 4-5 yıl geçirir.
(bkz: amına koyduk bülent başgan)
Vatandaş degildir. Türk vatandaşı Bayragımıza el uzatmaz . Ders olmuştur Asılması gerekmektedir . (bkz: Gebertin Orosbu çocuklarını) .
Vurulsa da suç vurulmasa da suç oluyor maalesef.
Vurulması doğrudur.
vurulmayı haketmiş vatandaştır kimse kusura bakmasın

sen git belçika'da bayrağı indirmeye çalış ne yapıyolar?

arkadaşa göre tebrik edip madalya takıyorlar!

yemez birader, insan hayatı bayraktan önemli değildir

bayrak şereftir, namustur namus ve şeref olmadıktan sonra yaşamak boşadır!

evet kim ne derse desin 16 büyük devlet kurmuş göçebe bir milletiz, bununla da gurur duyarız!

mezopotamya'da yerleşik hayatta olup bir sike yaramayan topluluklardan değiliz!

binlerce yıllık tarihinde tek bir devlet kuramamış, çalgı icat edememiş bir millet hiç değiliz!

o yüzden bayrağı indirmeye çalışan kişi vurulmayı haketmiştir.
hak ettiğini bulan teröristtir. yüreğime su serpen bi haberdir. oturduğum yerden çıldırıyordum geçen ki bayrak olayından sonra. iyice şımardılar. beyninden vurulsaydı keşke.
vatandaş mi terörist demek daha dogru olur.
#24215871 bu entryi girmis bir yazarın özgürlükten bahsetmesi ne kadar doğru? benim dinime kufretme hakkını sen nerden buldun ?. benim dinimi yaşama özgürlüğüm nerde kaldı ?
bugün bayrağın indirilmesine ses çıkarmayan tatlı su komünisti gavat yarın bacısının karısının külodunun indirilmesine de ses çıkarmaz. bi yürüyün gidin lan haysiyetsiz ibneler. o bayrağı bedava buldunuz değil mi?

soyunu bilmeyen soysuz
düşmanına kor meydanı.
Polis memuru görevini yapmış. helal olsun. Arkadaş ne olursan ol bu vatanda yaşıyor ve ekmeğini yiyorsan o memleketin bayrağına saygı duyacaksın. elin brezilyalısı burada 9 yıl top oynadı. Ekmeğini yedi. Kendi ùlkesinde ilk macında türk bayrağıyla cıktı. Bu isim alex de souza helal olsun. alex sana. Ve diyorumkı defolup gitsin benim şanlı bayrağima el uzatanlar.
Bayrak namustur. Namusuma göz koyanın gözünü çıkarırım.
merkezden alınan bilgiye göre Kastamonulu bir vatandaştır.
Normalde çok da önemli olmaması gereken bu bilgi, ülkemiz şartlarında fazlasıyla önemlidir.
bayrak için can verenler düşünüldüğünde, bacağından vurulması bile az kalmıştır. bunun faşizm ile alakası yoktur. bayrak onurdur, kutsaldır.
götüünden vurulmuştur.
Hak edene yapılabilecek eylemdir. Canı çok değerliyse o bayrağa el kaldırmayacak mına koduğum. Kim buna cesaret ediyorsa da normal şartlarda sike sike öldürülmesi gerekir.