bugün

entry'ler (48)

passolig in çok yararlı bir uygulama olması

"Neresi yararli bunun ? statlar zaten boştu, şimdi bomboş" dedirten önermedir. ha hedefiniz boş tribünlere futbol oynatıp, "sayemizde futbolda siddet bitti" demekse buyurun arkadaslar passolig harika bir uygulama.

kara para aşk

isminden dolayı kendisini ve izleyenlerini bir türlü ciddiye alamadığım dizidir.

hayvan katliamina bayram demek

Kurbanın insana Allah'a tevekkül etmeyi öğrettiğini bilmeyen mal mı mal, ahmak mı ahmak beyanıdır. (bkz: Hz ibrahim ve oğlu) . Ayrıca bunu söyleyen mal mı mal, ahmak mı ahmak kişiler, kurbanın sosyal boyuntundan da habersizdir.

manavdan 1 tane patlıcan alan kızın amacı

Tek kişilik karnıyarık yapmak olabilir.

cesare prandelli nin sırrı sakık a benzemesi

(bkz: italya kürdü)

6 eylül 2014 mecidiyeköy deki inşaat kazası

Oğlum leblebi gibi işçi ölüyor bu memlekette dedirten kazadır. insan hayatı bu kadar mı ucuz ? insan hayattan soğuyor yemin ederim.

ahmet davutoğlu

Oğlum hiç mi Tayyip Erdoğan mitingi izlemedin ? dedirten Basbakandir. Gaz ver oglum biraz, gaz. konya mitingini izlerken az kalsin uyuya kalacaktim.

türkiye nin arasının iyi olduğu ülkeler

Şaka maka Somali galiba.

araba alırken tercih edilebilecek motor hacmi

2.0 160 beygir olan motordur.

ekmelettin e ne oldu sorunsalı

(bkz: ekmeleddin)

sözlük yazarlarının itirafları

Hep sana dertlerimden bahsettim sözlük. Ama galiba devran döndü. Çok mutluyum lan ! 2 senedir beklediğime kavuştum bugün ! 4 saat boyunca kokusunu içime çekmeye doyamadım, yüzünü ve saçlarını okşamaya da. Meğerse o da seviyormuş beni. Bundan daha birkaç gün önce onu görebilmek bile hayalken, öptüm lan onu bugün hem de kaç kere ! Allah aşkına kardeşlerim nazar vermeyin, size de nasip olsun, herkes mutlu olsun, evet sen de ! Seviyorum lan ! Allah'ım hiç bitmesin n'olur.

Uzun zamandır hiçbir şeyden korkmadığım kadar korkuyorum yarın olacabileceklerden. Tekrar üzülmek istemiyorum aynı şey için. Bildiğin tırsıyorum lan.

reddettiği halde anlamlı anlamlı kesen kız

Uzaklaşılması gereken kızdır. Neden mi ? Gidince ya değerini anlar ve sana doğru adam gibi gelir ya da hiç gelmez, senin de kafan rahat eder. Hiç gelmezse n'aparım demenin bir anlamı yok çünkü kız zaten seni istemiyor ve senin değil.

uzak durulması gereken insanlar

Narsistik sapkınlardır. (bkz: narsistik sapkınlık) (bkz: narcissistic pervert)

kıza ilk buluşmasında hediye veren erkek

Gerizekalı erkektir. Oğlum dün bir bugün iki, kıymet bilmeyen salağın tekiyse ve bir ilişkiye başlanırsa sen bunun önünü nasıl alacaksın ? Hele bir bekle.

görmezden gelmek

(bkz: ben bugün bunu yaptım)

Sokakta veya herhangi bir yerde bir insan veya insan topluluğunu gördüğü halde görmemiş gibi yapan insan davranışıdır.

Kime uygulandığına göre belli derecede heyecan verir insana. iki senedir aşkından geberdiğim ve sadece birkaç gün önce "hayatımdan def ol" dediğim bir kıza bunu uyguladım. Elim ayağım birbirine girdi şerefsizim. Adımlarım iyice hızlandı. Nedendir bilmiyorum ama elim telefona gitti ve kankamı aradım. Nasıl bir bilinçaltı bunu bana yaptırdı bilmiyorum hakikaten. Neyse ki aniden yağmur bastırdı, mecburen yağmura karşı başı dik yürüyemediğim için başımı eğip çekip gittim. Sen beni hayatında istemezsen, ben de kendimce restimi çekerim demenin bir yolu herhalde.

Az önce uzun uzun bir itiraf yazdım. Telefonda bir hata oldu ve yayınlanmadı. Olsun ama rahatladım ya, sen oraya bak.

paralel yalanı

evvela yalan değildir. bu konu hakkinda hükûmeti elestirebilecegimiz en önemli husus bu yapiya 2010 referandumundan sonra göz yumulmasi ve üzerine daha erken gidilmemesidir. yargi, tübitak, emniyet ve devletin diger kurumlari içerisinde kadrolaşan ve ahenk içinde çalışan bu örgütün varligi pek de tartisma konusu degil gibi gözüküyor.

sayanim

dünyadaki siyonist lobisi diye adlandırabileceğimiz güç. "nereden alıyor israil bu gücünü ? " sorusuna kısmi bir cevap oluşturur.
"sayan" kelimesi ibranice "yardimci" anlamina gelmekte ve "sayanim" çoğul hâli olmaktadir. mossad'in emrinde çalismayi kabul eden yahudilerdir.

burak yılmaz dan korkan fenerbahçe liler

ironi yapan fenerbahçelilerdir. anlayan anlar galatasaraylılar.