bugün

yahudinin bir indirim yapmasıyla son bulacak boykottur. Bizim milleti bana anlatmayın.
Tamam eyvallah edelim etmesine de mevzu boykot ise; öyle ne idiğü belirsiz, menşei israil mi yahudi mi olduğu muallak ürünlerin yanısıra buz gibi net somut çin mallarını da boykot edelim ki çin'in doğu türkistan'ın soydaş halkına ettiği zulme de tepki gösterelim! insani , vicdani duyar kasacaksak eğer kii insan mı kul mu demiyelim; alayına set çekelim!
hangi birini edeceksin mk adamlar bütün sektörleri kapmış. taş devri gibi yaşarsan edersin.
Milli içeceğimiz ayran varken, sağlıksız asitli içeceklere para vermeyin. Zaten yıllardır cola içmiyorum ve hollanda’da bulduğum kadar türk malı tercih ediyorum.
Amerikan mallarına boykot, israil mallarına boykot demektir.
Abd=israil.
birçok marka israil malı ona bakılırsa. hepsini boykot mu edelim. yanlış bir şey bence.
kim ne düşünür nasıl davranır bilmem ama şahsen rahmetli Freddie Mercury (Queen) şarkısı 'I Want to Break Free' kuzey kore devlet opera-senfoni orkestrası tarafından seslendirildi ve dünya lideri kim jong tarafından eşlik edilerek ayakta alkışlandığına inanacak kadar zekam olsaydı israil malı diyerek ne bileyim Coca-Cola veya ariel vb. ürünleri almaz israil'i protesto ederdim.

https://www.youtube.com/watch?v=jYvcdhCbzJw
Yahudi mallarını boykot ediyoruz. Ülkesi farketmez.
yahu cahiller israil malı diye paylaştıkça inadına gidip o malları alasım geliyor, her fikrin cahilinden nefret ediyorum.
Boykot adı altında bissuru marka paylaşılıyor ama hiç araştırdınız mi peki o markalar harbiden israil mali mi ? Valla ben böyle garip millet görmedim. Akillinin biri aklına gelen markaları yazmış aha israil malı boykot edelim diye önüne gelen paylaşıp bu israil malı alma diyor. Kardeşim her gördüğünüze inanmayın. Azıcık araştırın. Okuyun .. Kur'an da ilk ayet oku !!!
tüketerek boykot ediyorlar, üreterek değil. kardeşim alternatifini üretin. bekleme yapmayın, geçin.
Buradaki boykot abdyide içeriyor.
izrael kabilesi abd'nin ileri karakoludur, önce abd'yi boykot edeceksiniz ama meclisten yabancı askerlerin türkiye'de konuşlanması için izin çıktı perhiz-lahana turşusu olayı..
o izin patagonya askeri değil abd askerleri için.

28/ekim'de yeşilköy'de filistin diye bağıranlar bunun farkında değil yada görmemezliğe geliyorlar.

chp'de aynı tezkereye karşı oy kullanıyor ama abd-izrael dümeninden ayrılmıyor.

mhp-iyip-zp-bbp zaten abd'nin dümen suyunda.

böyle bir handikap içindeyiz..
Senelerdir kola Coca Cola içmiyorum e hiçbir israil malı almıyorum ve bu ömrümün sonuna kadar sürecek.
ismail mallarını boykot ettim. sonra birşeyler yiyip içeyim dedim. yemek olarak bulgur pilavı içecek olarak didi kaldı.
faydasızdır. bundan önceki boykotlar işe yaramış olacak ki israil bugün yüzlerce insanı katledebiliyor. bir arada fransa'yı boykot ediyorduk ne oldu ona.
kola içmeyerek israili çökerteceğini sanan ahmaktır lakin haksızlığa susan yapan gibidir ki kullandığı israil mallarına bi bahane uydurma yoluna gidenler daha da ahmaktır. kullaniyosan kullan kardeşim sana karışan mı var ne diye milletle kendi çapında dalga geçmeye çalışırsın.
(bkz: ramazan gelenegi)
gerçekten yapılsa bile o markaları pek etkilemeyecek olduğunu düşündüğüm olay.ayrıca boykot duyurusunu yine yahudi malı olan facebooktan yapmakta ayrı bir olaydır.
olmayan boykottur. boykot ediyoruz deyip iftarını coca cola ile açar bunların çoğu. her yıl düzenli olarak yaygarası yapılır boykot ediyoruz, almıyoruz vs. diye ama yine tırt çıkar.
Gelişmiş ülkeler bile bunu yapamıyorsa biz mi yapacağız? Ne ürettik te boykot edelim.
Dünyayı küreselleştiğine pişman eden 1 milyon türk bulabilirim nezdinde bir boykot çağrısıdır.
direkt olarak malları boykot etmek olarak yapacağım çalışmadır. link var mı? sizin o helal gıdalarınız, %100 müslüman sermaye olarak tükettiğiniz her şey şu an filistin'in üzerine bomba olarak yağıyor esas dingil. bu ülkeyi buğday ithal etmek durumunda bırakanlara kayıtsız kalan beyinler, gerçekten çok acınası bir durum.
Filistine ne zaman saldırı olursa bir süre propagandası yapılıp çabuk unutulan boykot.
Yerli malı kullan diyorsun tamam eyvallah ona lafımız yok ama bu mallara denk olanı bırak, yanlarından geçecek yerli malımız yok.