bugün

Allahın arabı icin kaliteden ödün vermektir.
yapılmalıdır. o yüzden oyumuz ekmel'e.
bir işe yaramayacak boykottur. sanki israilin tek ekmek kapısı türkiye. ne saçma insanlar var ya.
Destek verilmesi gerekendir. Müslümanlar sömürülmekten daha iyilerini yapamamaktadırlar maalesef. Boykot etmeyen de bu sömürüye katılmış olur.
türkiye ne yapmış diye soran insanların israili boykot etmediği sürece hiçbir şey yapamayacakları gerçeğini akla getirir.
koyunun çobanına küsüp sürüden kaçamaması kadar anlamsız bir boykottur.
israil ile çok sıkı ticari ilişkileri olan burak ve bilal erdoğan'ları üzmektir.
bakın şimdi çok salakça bir kampanya zira vurulan filistinli dahi, israil malını tercih ediyor...

üretim yaparsan tercihi getirisin buda boykotu gereksiz kılar, e hadi.

birde bunu allah rızası için akp'liler söylemesin zira ruhlarını israil'e satmış konumdalar. mavi marmara sonrası israil ile ticaretimiz arttı.

bakınız juyır tayyip'in gemileri her gün hafia'da...
(bkz: cola içmeyerek israil i çökerteceğini sanan türk/#9104994)
Yerli malı kullan diyorsun tamam eyvallah ona lafımız yok ama bu mallara denk olanı bırak, yanlarından geçecek yerli malımız yok.
Filistine ne zaman saldırı olursa bir süre propagandası yapılıp çabuk unutulan boykot.
direkt olarak malları boykot etmek olarak yapacağım çalışmadır. link var mı? sizin o helal gıdalarınız, %100 müslüman sermaye olarak tükettiğiniz her şey şu an filistin'in üzerine bomba olarak yağıyor esas dingil. bu ülkeyi buğday ithal etmek durumunda bırakanlara kayıtsız kalan beyinler, gerçekten çok acınası bir durum.
Dünyayı küreselleştiğine pişman eden 1 milyon türk bulabilirim nezdinde bir boykot çağrısıdır.
Gelişmiş ülkeler bile bunu yapamıyorsa biz mi yapacağız? Ne ürettik te boykot edelim.
olmayan boykottur. boykot ediyoruz deyip iftarını coca cola ile açar bunların çoğu. her yıl düzenli olarak yaygarası yapılır boykot ediyoruz, almıyoruz vs. diye ama yine tırt çıkar.
gerçekten yapılsa bile o markaları pek etkilemeyecek olduğunu düşündüğüm olay.ayrıca boykot duyurusunu yine yahudi malı olan facebooktan yapmakta ayrı bir olaydır.
(bkz: ramazan gelenegi)
kola içmeyerek israili çökerteceğini sanan ahmaktır lakin haksızlığa susan yapan gibidir ki kullandığı israil mallarına bi bahane uydurma yoluna gidenler daha da ahmaktır. kullaniyosan kullan kardeşim sana karışan mı var ne diye milletle kendi çapında dalga geçmeye çalışırsın.
faydasızdır. bundan önceki boykotlar işe yaramış olacak ki israil bugün yüzlerce insanı katledebiliyor. bir arada fransa'yı boykot ediyorduk ne oldu ona.
ismail mallarını boykot ettim. sonra birşeyler yiyip içeyim dedim. yemek olarak bulgur pilavı içecek olarak didi kaldı.
Senelerdir kola Coca Cola içmiyorum e hiçbir israil malı almıyorum ve bu ömrümün sonuna kadar sürecek.
izrael kabilesi abd'nin ileri karakoludur, önce abd'yi boykot edeceksiniz ama meclisten yabancı askerlerin türkiye'de konuşlanması için izin çıktı perhiz-lahana turşusu olayı..
o izin patagonya askeri değil abd askerleri için.

28/ekim'de yeşilköy'de filistin diye bağıranlar bunun farkında değil yada görmemezliğe geliyorlar.

chp'de aynı tezkereye karşı oy kullanıyor ama abd-izrael dümeninden ayrılmıyor.

mhp-iyip-zp-bbp zaten abd'nin dümen suyunda.

böyle bir handikap içindeyiz..
Buradaki boykot abdyide içeriyor.
tüketerek boykot ediyorlar, üreterek değil. kardeşim alternatifini üretin. bekleme yapmayın, geçin.
Boykot adı altında bissuru marka paylaşılıyor ama hiç araştırdınız mi peki o markalar harbiden israil mali mi ? Valla ben böyle garip millet görmedim. Akillinin biri aklına gelen markaları yazmış aha israil malı boykot edelim diye önüne gelen paylaşıp bu israil malı alma diyor. Kardeşim her gördüğünüze inanmayın. Azıcık araştırın. Okuyun .. Kur'an da ilk ayet oku !!!