bugün

entry'ler (78)

ist dışı marmara bölgesinde üniversite okunacak il

kesinlikle Çanakkale. (fakat ilçeleri değil merkez kampüsü olmasına dikkat edelim lütfen.)

lost on you

bu zamana kadar nasıl duymadım bilmiyorum, geçen gece keşfettiğim ve bir anda hastası olduğum gerçekten muazzam bir şarkı. tabi bunu muhteşem söyleyen ablaya da saygılarımı iletiyorum. (bkz: lp) *

erdem utku çakır

çok yakın arkadaşımla ikisini ciddi düşünüyorum. lakin ikisi de havadan sudan konuşmaktan çatlayacaklar. hanımlar beyler kaç yaşınıza geldiniz,biraz cesaret.

ev aramak

yeni evlenecek çiftler için gerçekten kabustur. ev kiralarını hayvan gibi şeyapmışlar. biraz daha ev bulamazsak baba evinde hep beraber yaşayacağız anlaşılan..

ismail saymaz

29 kasım c.tesi günü bursa'daki söyleşisinde tanışma fırsatı bulduğum, kendisi hakkındaki düşüncelerimde yanılmadığımı gösteren gazeteci. şu kadar söyleyeyim, iyi ki var.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

münir nurettin selçuk - beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın.

ak saray

o malum ailenin başına yıkılmasını yürekten istediğim yer.

her şey bitti derken çıkagelen insan

herşeyiniz olmaya gelmiştir belki de. sen herşeyin bittiğini sanarken herşeyin yeniden onunla başladığını göstermeye gelmiştir. çok da iyi etmiştir.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatta her istediğine rahat rahat ulaşan insanlar var ya işte onların ben ağzına kürekle vurup dişlerini dökmek istiyorum. Neden çünkü ben manyak oldum sanırım artık. insan istediklerinin gerçekleşmesi için ne kadar sabretmeli ? nerden tutsam bilmiyorum hangi yoldan devam etsem mutlu olurum gerçekten.. Üniversiteyi bitiren kafama sıçayım. En azından orada sevdiğinle sevdiklerinle mutluydun şimdi hayat durmaksızın geliyor üstüne ve sen sadece seyrediyosun. Etkisiz elemansın. Kendi hayatının etkisiz elemanı.

umut kurt

beni böyle sev adlı diziyi sayesinde keşfettiğim oyuncudur. kendisi dursun içli içli baksın, ağlasındır. Enteresan bir çekimi vardır kendisinin. hatırla sevgili ve beynelmilel'de de gördüğümüz gibi oldukça yetenekli ve enteresan şekilde karizmatiktir. hep oynasın bizde hep izleyelimdir.

13 mayıs 2014 soma maden ocağı kazası

ölüm madencinin kaderinde var diyenler mi istersin, gezinin yıldönümüne 2 hafta kala olmasına vurgu yapanlar mı istersin, karbonmonoksit tatlı ölümdür diye pişkin pişkin konuşanlar mı.. O tatlı ölüm keşke biraz da sizleri bulsa da hep garibanlar yaşamasa acıları ? Biraz da siz terleyin siz nefes alamayın bakalım nasıl oluyormuş tatlı ölüm ?

Daha madende kaç kişi bulunduğunu bile açıklayamayan devlet bu olayın da üstünü şehitlik mertebesine ulaştılar bilmemne diye türlü güzellemelerle kapatacak biliyoruz. 2 ay sonra o kadar ev,aile,çocuk,ana,baba,kardeş,eş hepsi unutulacak. Benim ta burdan içim yanıyor bu düzene alet olduğumuz için suçluluk duygusu içindeyim ama adamların yüzünde katır derisi var mübarek yüzü bile kızarmadan açıklama yapıp başsağlığı dileyip geçecek.. Bu kadar ölüm bu kadar acı üzerine hala herkes aynı rahatlıkta devam edecek ya yıkılasın dünya ama önce bu kadar canın gitmesine sebep olanların başına yıkılasın..

anayasa mahkemesi nin iptal yetkisi kaldırılmalı

milli iradenin paçavraya çevrilmemesi için aym ler toptan kaldırılıp yerine avm yapılmalıdır. Milli iradeye sahip çıkmak bunu gerektirir.

trafoya kedi girdi

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)

mansur yavaş

ankara büyükşehir belediye başkanı olması gereken kişidir. benim gibi çoğu insanın partisinden bağımsız olarak desteklediği, güzel ankara'nın umudu olarak baktığım insandır. umarım bazı karakter yoksunlarının oyunları bu kez alt edilir de yüzümüz biraz güler. kaybetse de mücadele etmesiyle benim gönlümü kazanmıştır o ayrı.

ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz

Kim ne derse desin helal olsun bunu yapanlara. 2 gündür bu marşla dolaşıyorum etrafta. Maalesef ancak böyle marşlarla anıyoruz. Yaşasaydı da çubuklu formasıyla yine maçlarda olsaydı keşke..
Ali ismail; ne senin öldürülmene mani olabildik ne de katillerine hesap sorabildik affet bizi ama hep kalbimizdesin be çocuk.

uzun boylu erkeklerin kısa boylu kızlarla çıkması

başka çareleri yoktur zira ülkemizin kızlarının boy ortalaması barcelona'nın orta saha boy ortalamasıyla kapışır niteliktedir.

boş kağıt veren öğrenci rahatlığı

Finalde yapıldığında daha da rahat olunur. Ulan nasıl olsa yaz okulundayım bari iki saat burda beklemeyip dışarı çıkayım bizimkilerle takılırız rahatlığıdır. Tavsiye edilir.

yeter artık bitsin denilen şeyler

Mesai saati. Yeter ulan sabahtan beri çalışıyoruz bi bitmedi.

her kızın kesinlikle söyleyeceği yalanlar

- ay yok yaa dolaptan ne bulduysam giydim çıktım.
( yalaaaaan bunları bulana kadar 35 dk denedi çıkardı anca buldu.)

regl dönemindeki kadının istekleri

majezik ve çikolata. çok fazla çikolata.