bugün

sözlükte bolca bulunan yazar türüdür. allah ıslah etsin.

tanım: ateistlerin açıklayamayacağı yazarlardır. hadi ateistler bunu da açıklayın.
islamı özüyle kavrayamamış yazarlardır. genelde kulaktan dolma bilgilerle ve kendini müslüman olarak tanımlayan insanların yanlış uygulamalarıyla fikir oluştururlar ve bunlardan beslenirler. islamiyetin özüne inebilen insanın, ona düşman olması mümkün değildir. artık o noktadan sonra, onu yanlış tanıtanlara yöneltmelidir kızgınlığını, yanlış fikir edindirip de yıllarını çaldıkları için.
(bkz: Diken bey) kendisini bu konuda tek geçerim.
yaradılanı severiz yaradandan ötürü anlayışını benimsemeleri gerekirken "düşman" olarak mimleyen insanların "düşman" gördüğü kimselerdir. hele bir insan'ı sevmeyi öğrenin de sonra din'i tartışırız.
siz gerizekalısınız. sadece ben ve benim gibiler akıllı diyen bir grup kendini beğenmiş maymun tarafından anası s.kilmiş kişilerdir.
dinci geçinen makarnacı ampüller, haramzade bademler, başbakana dokunmayı ibadet sayan partililerdir,

her türlü çirkeflerine dini alet ettikleri için insanları dinden uzaklaştırmışlardır, yatacak yerleri yoktur. yazık.
kutsallığı düşünce özgürlüğünde bulanlardır.
sorenstein.
otuz tane islam var kardeşim. hangisini diyon sen?
dur bakalım sabrım onlar için de taşmak üzere..

az kaldı yani birisini tartaklayıp çöp tenekesine atmam yakındır..

ayağınızı denk alın!
Hayatı her şeyi dine bağlayan tayfadır.
Sakal saç bıyık giyim (kadın erkek) ile uğraşanlar, dini testis ile klitoris civarında şekillendiren dini bir türlü diz kapağı ile göbek arasından kurtarmayanlar, siyaset ideoloji düşünce bile din temalı olup her türlü haksızlık hukuksuzluklar karşısında benim adamım diye sahip çıkmalarını mı diyelim?
Yoksa ufacık kız çocuğuna tecavüz edenleri hak yiyenleri katilleri örnek gösterip din budur diye ortaya çıkıp sanki din olmasa insan doğası gereği olan ve bu karekterlersizlerin sanki din olmasa bunu yapmayacak gibi gösterip bu insanlık düşmanlarını bir nevi savunup suçsuz gibi göstermek ve buna neden olan şeyin din olduğunu varsayan aptalları mı diyelim?

Bu ülkenin dinci yobaz tayfası ile ateist tayfası aynı zekâ karakter ve ahlâk seviyesinde olduğu aşikar.
Tabi ki içlerinde dini inancı veya inançsızlığı birey olarak insan olma erdemi içinde yaşayan istisnalar var ama onlar o kadar azınlık ki, bunun için istisnalar kaideyi bozmuyor.