bugün

entry'ler (34)

2 girls 1 cup

Abi o ne iğrenç bir videodur. insanın para için yapmıcacağı şey yok heralde. Ama videonun gerçek olduğunu sanmıyorum. korkunç bir filmde'de böyle efektler yapılıyordu.

yanan su

ateistlerin bir türlü kabullenmeyip atarlı davranmasına yol açan bir mucizedir.

yanan su

http://www.milliyet.tv/vi...aniyor--216S9YG2Wv3O.html

yanan su

Bir mucize olduğu söyleniyor. Muşun Hasköy ilçesindeki bir köyde yerin altından çıkan kaynak suyu buz gibi olmasına rağmen sürekli kaynaması ve yanması çok garip bir olaydır. Araştırılmasına rağmen uzmanlar hiç bir şey bulamadı.

galatasaray 5 1 real madrid

Nasrettin hoca şimdi yaşasa fıkra çıkarmak için "ya tutarsa" demiyeceği bir olaydır.

rüyamda görsem gerçek olmadığını anlayıp tribündeki kızlar s.kerdim.

islam düşmanı yazarlar

siz gerizekalısınız. sadece ben ve benim gibiler akıllı diyen bir grup kendini beğenmiş maymun tarafından anası s.kilmiş kişilerdir.

25 cm lik penis ile yapılabilecekler

Kim Kardashian ile anal sex çok iyi yapılabilir.

beşinci boyut karekterlerinin hepsinin bakmasından sonra bile gerçekleşmeyen bir olaydır.

çaresizlik, kabullenememe, üzüntü gibi duyguların birleşmesiyle olan hayal kurma ürünüdür.

en çok beklediğim maç

Bir an önce o gün gelsede şu maçı bir izleyelim dediğiniz maçtır.
Tabiki Galatasaray - Real Madrid Maçıdır. Sabırsızlıkla Bekliyorum

dinsizliğin sakıncaları

lütfen allaha ve dine inanmayanlar şu videoyu izleyin.
http://www.youtube.com/watch?v=JWPnp5-8hMg
altın oran nedir ? ünlü kişilerinde doğruladığı bir matematik zenginliğdir. ama tüm bu önemine rağmen üniversite derslerinde bile anlatılmaz. neden çünkü Dünyanın altın oran noktası mekkedir. bu bilgiyi öğrenenler müslüman oldular. siz de videoyu izleyin.

kurban bayramına karşı olanların et yemesi

hülya avşarın "Hayvan keserek bayram yapan bir dini aklım almıyor" diyipte sürekli kürk giymesi olayına benzer bir olaydır

dinsizliğin sakıncaları

hayatın gayesi nedir ? Neden insanlar yaşamak için çırpınır ? neden evde oturmak varken çalışırsın ? Neden okursun ? Ey dinsizler madem din yok, ahiret yok, haşa ALLAH yok hayatta amacınız nedir. Madem öldükten sonra başka hayat yok dirilme yok! neden didinip duruyorsun. Git intihar et daha iyi.
Kendinizce bir sorgulayın "hayatın maksadı ne ? başka hayat yoksa şimdi yaşamamın nedeni ne ?" diye.
Etrafınızda olan biteni göremiyorsunuz sizde bir sorun var demektir. bu entry'i okumak için kullandığın beyin ve göz sende tesadüfen mi oluştu. insanda vicdan tesadüfen mi var. Peki allah olmasa, din olmasa, ahiret olmasa şavaşlarda şehit olan askerimiz size göre tam bir salak.(haşa) nefes alarak canlılar nasıl yaşar ? bir insan kendini boğabilir mi (nefes almayı bırakarak) ? size anlatılacak çok şey var ama kısaca özet geçiyorum. atesitler şu videoyu izleyin.
(bkz: (vid #1856) )

dinsizliğin sakıncaları

mudahil sana mantık veren Allah'tır. dünyada o kadar canlı olmasına rağmen sadece insanın düşünebilmesi. vicdanın sadece insanda olması sence tesadüf mü ? Yere göğe her yere bakın bir sistem olduğunu göreceksiniz. ekosistem buna en güzel örnektir. her şeyi allah yaratmıştır. insanlar her şeyi yapar yapmasına ama bir ruhu asla yapamazlar. iyice bir düşünün. sizin gibi acizlerle pek uğraşmak istemiyorum.
(bkz: ((vid #1856)) )

dinsizliğin sakıncaları

Eğer din olmasaydı Ahlak da olmazdı. Herkez başına buyruk davranırdı. mesala ben bana ters bakanı hatta benden yakışıklı diye birine direk olarak öldürebilirdim. herkez hırsızlık yapardı. tevavüzler başını alırdı. her türlü pislik olurdu. din gereklidir. Allah vardır. biraz etrafınıza bakın ve dikkatlice düşünün.

solcuyum diye dinden çıkmak

"niye olmasın millet kızışıyor amk. yakında yine kavga bile olabilir. dikkatli olun" diye yazara karşılık verilesi bir olaydır.

ünlüleri düşünmeyip doktorların maaşına laf atmak

Bazı ünlülerin 50.000 aldıkları halde doktorların aldığı maaşa laf atan düşüncesizlerin yaptıkları işlevdir. doktorlar can kurtarır ünlülerde para yerler. ünlülerde bazen can kurtarır ama filmlerde yada dizilerde. akıllı olun

size ne elalemin dininden

hiç kimseyi ilgilendirmez başkasının dini ve inancı. ama bazı denyolar başkalarını dinden soğutmaya ve dinini değiştirmeye çalışıyorlar.

dinin sakıncaları

Sakıncası falan yoktur bazı dini belli olmayanlarının başlarını etkilemek için açtıkları başlıktır. her şey tesadüf olamaz. gidin biyoloji dersi falan alın anlarsınız her şeyin bir sistemi olduğunu