bugün

moleküler transpartasyon (yanılmıyorsam böyle bir şey) diyebilecek derecede kültürlü yeni yazar. hoş geldi.
nicki ve eklediği görsel ile "ören bayan" efsanesine gönderme yaptığını düşündüğüm uuser.
(#13189451) akraba evliliği ile ensest ilişkiyi bir birine karıştıran yazar. senin asla olmaz dediğin yerlerde biz nelerini gördük. ama asla genellemedik.
haması terör örgütü sanan yazar şeysi.
http://www.uludagsozluk.com/e/13238902/
(#13300103)

ölü beyin hücrelerine sahiptir.

yada sözlükle taşşak geçmektedir.
güldürüyor güzel yazıyor.
(#13300437)
entrysini ayakta alkışladım.
çıkarıp masaya koymuş yazar. ayrıca masa sizlere ömür.
(#13351408)
bu entryi yazabilmiş bir yazarımsı. terör örgütü ile direniş örgütü arasındaki farkları öğrenmesi ve müslüman düşmanlığından vazgeçmesi dileğimle.

(bkz: #13238902)
cahilliğini bir kez daha kanıtlamıştır. #13224203

neden insan başkalarını yaşadığı biçimde kabullenmez,inançlarına saygı duymaz " yok o öyle değil sen cahilsin bilmiyorsun bak bu böyle " der ki.
sözünün eri yazardır. *
(#13476697) beni çok güldürmüş yazardır. entryi mesaj olarak attım, oda arkadaşıma okudum. hala gülüyorum.* *
şive komiğiyle güldürdüğü hayranlarıyla buluşup, tatile çıkmasını tavsiye ettiğim yazar.

hatta mümkünse oraya yerleşin, balık falan tutun, sözlüğe girmeyin.
bilimde çığır açmıştır bu gece. (#13479615)
(#13556615) fazla realist olan yazar. ve haklı yazan adamdır.
babasının tarlasında biten etleri tüketen ve bu yüzden kurban bayramına vahşet gözüyle bakan ergenimsi sivilce .
(#13631543) sacmalayan, ne dedigini, kime hakaret ettigini bilmedigim, icinde islam'a ve muslumanlara karsi asiri kin ve nefret barindiran, tez zamanda hidayete ermesini istedigim...
--spoiler--
tanrı ile kulu arasına giren din adamı zümresi insanlara "biat etmesi" emri vermesi ve neyi nasıl, ne zaman ne yapacağına karar verir hale gelmesi sayesinde; müslümanların bu din adamı zümresinin tasmasını elinde bulunduranlara kölelik etmesinin yolu açılmıştır.

bu tasmayı tutanlar kimi zaman sultanlar, kimi zaman derebeyler, ağalar olmuş; günümüzde yerini batı emperyalizmi ve kapitalist kaygılı yahudi uşakları almıştır.

--spoiler--

gayet belirgin, gözlemlenebilir olanı yazmıştır.
(#13631543) yorum kısmında değil. kendince bilgi verdiği kısımda bari doğru şeyler yazsa dediğim yazardır.

bilmeden, farazi, kafadan uydurma sözlerle bir yerlere saldırmaya çalışmaktadır. dünyadaki tüm kötülükleri islam ın üstüne yıkmak gibi bir derdi var. hadi hayırlısı.
yazdiklarina katilmayan herkesi sakirt damgasi yapistiracak kadar cahilce yaklasan....
(bkz: dincilerin eşine kadınlığını hissettirdiği gerçeği/#13670014) yarildim aminakoyim. ahsuahsauhs. bayaa basarili.
Vicdani ret tartışmalarının ve sonunda vuku bulabilecek ihanetlerin hangi dış düşman ve örgütleri sevindireceğini çok iyi idrak ettiğini düşündüğüm yazarlardan biri. Yazım hayatında başarılar diliyorum kendisine.
ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım, boş işler müdürü.
az kalsın birbirimize giriyorduk. neyse ki olayı tatlıya bağladık.

bir de caps almış kuzum benim yaa. *
(#13900410)

bünyesinde aksiyon-maceranın tavan yaptığı yazar.
güncel Önemli Başlıklar