1. 1.
  kişisel web sitesine http://www.isilzeliha.com bağlantısından ulaşılabilen akp bursa-nilüfer belediye başkan adayı...

  yüksek mimar olan maydaer, doktorasına devam etmektedir.

  edit:
  yazım sizedir, eksileyen gerizekalılar..
  kadın; akp nilüfer ilçesi belediye başkan adayı, web sitesi http://www.isilzeliha.com, kendisi yüksek mimar ve doktorasına devam ediyor.
  tamamen bilgi içerikli olan bir entryde, ne kişisel görüş var ne de yanlış bilgi...
  sırf hakkında entry girilen kişi akp li diyeyse bu eksilerin nedeni; siz bu kafada olduğunuz sürece daha çok çobanlık yapar, o beğenmediğiniz akpliler, başınızda!
  (nokta)
  3 -6 ... babach
 2. 2.
  lost control'ün yeni gözdesidir.***
  1 -3 ... samur
 3. 3.
  bursa'nın dört bir yanında afişleri gözlemlenen akp nilüfer belediye başkan adayı.
  akp 2 dönemdir nilüfer belediye başkanlığı yapan partisinin de önüne geçen bozbey'i devirmek için bu kez farklı bir yöntem izliyor olsa gerek. gözlemlediğim kadarıyla 4 isimli bu bayanla her eğilime hitap etmeye çalışacak akp bursa il yönetimi.
  bunun açılımını yapacak olursak;
  ışıl ismi ile laik kesimi hedef alırken, hanımefendinin 2. ismi olan zeliha ile kendi tabanına göz kırpmakta. soyisimlerine bakacak olursak da gençoğlu adı bursanın oldukça yakından tanıdığı bir isim olarak balkan göçmenlerini hedef almış izlenimi yarattı bende. son olarak da "maydaer" soyismi ile de milliyetçi seçmenlerin de oy atacağı düşünüldüğünde*, bozbey'in bu 4 isimli aday karşısında işi oldukça güç.
  zira bu adayla başa çıksa çıksa "Jean Claude Van Damme" başa çıkar...
  4 -1 ... protest sanayici
 4. 4.
  girilen ilk entrynin tarihinden, afişleri bursa'nın dört bir yanında görünmeden önce kimse tarafından tanınmadığı anlaşılan akp'nin nilüfer belediye başkanı adayı.
  ... thepierce
 5. 5.
  ilk gördüğümde aşık olduğum sandığım nilüfer belediye başkan adayı.**
  1 -2 ... findik lahmacun
 6. 6.
  ismi gibi ışıl ışıl ışıl bir kadın olduğunu düşünüyorum. bi kaç tv programında izledim.oldukça samimi görünüyordu. çağdaş, vizyonu olan , yüksek mimar aydınlık bir türk kadını. site ziyareti sırasındaki suçlayıcı tepkiyi de hakkattiğine inanmıyorum. akp korkusundan arınırsak ışıl hanıma daha tarafsız bakabiliriz. önemli olan nilüfer e hizmet verip veremeyeceği. şahsen bozbey in dönemini tamamladığını düşünüyorum. 10 yıldır ne yaptı ki bir 5 yıl daha istiyor. gençlere fırsat tanınmalı. Nilüfer'i,n yeni bir vizyon ve heyecana ihtiyacı var.
  2 -5 ... schezophreniac
 7. 7.
  bütün yerel seçim kampanyasını "karalama" üzerine oturtmuş olan akp'li kadın aday. bir de, belediye binasına takık! modern bina istiyorlarmış, modern nilüfer'e. yahu kadın, açıktan diyor ki; müteahhitleri ben de zengin edeceğim. e artık anlayana!!

  seçimlerde oy kullanmayan ben, nilüfer'de oy verecek olsam bu kadının inadına bozbey'e vereceğim. ki aslında, bozbey'e oy vermek için çok daha fazla sebep var!!
  7 -2 ... a la folie
 8. 8.
  akp nin nilüferde bir kez daha kazanamamasına şahit olacak olan adaydır..
  3 ... ispinoz
 9. 9.
  sloganı " ışıl ışıl bir nilüfer için " olan akp bursa nilüfer ilçesi belediye başkan adayı. " nilüfer zaten ışıl ışıl " gibi bir ayar yemiştir chp kanadından ki sormayın gitsin.* diğer büyükşehirlerdeki ilçelerle özdeşleşmiş olan başka belediye başkanları da vardır elbet. ama bunlardan en göze çarpanı mustafa bozbey ve nilüfer'dir şüphesiz. nilüfer zaten ışıl ışıl.*
  8 ... full metal
 10. 10.
  seçimleri kaybetmesiyle, elimize aldığımız her yerel gazetede o filiz akınımsı fotoğrafını görmekten kurtulacağımız kişidir.*
  1 ... zubizarett