bugün

deli gibi oyunu yapılmasını istediğim marvel karakteri. Aslında uçma hissini hissettirecek özellikle şehirde binaların arasında falan bir oyun istiyorum bu isteğime de en yakın iron man. Neden yapmazlar hala çözemedim şu iron man oyununu senaryo falan önemli değil lan tamam önemli ama o kadar önemli değil uçma hissi ve oynanabirliği güzel olsun başka bir şey istemem.
An itibariyle fox tvde ekrana gelen filmdir.
eğer filminden daha güzel birşey varsa o da black sabbath' ın muhteşem ötesi eseri olan iron man şarkısıdır.
infinity war'da yarraklara gelecek karakterdir. ama yine kilit rol de ondadır.
pek ala black sabbath şarkısı. Gitarla çalmayı denerken parmaklarım çürümüştü.
sözleri, ozzy osbourne'un ritmi duyduktan sonra ona "etrafta dolanan kocaman demirden bir herif"i çağrıştırdığını söylemesi üzerine geezer butler tarafından yazılmış black sabbath şarkısı.
sevdiğim bir yapım lakin hala tam olarak izlemedim. bunu bile yarım bıraktım.
2009 dan bu yana marvel in merkezi süper kahramanı olan kahraman spiderman superman ve batman gibi aşırı ikonik karakterleri geçerek dünyanın en çok sevilen süper kahramanı olmuştur kimin sayesinde tabii ki robert downey jr ın.
sırf yer kapmak için saçmalayıp girdim entryı ilk başta, o derece sevdiğim karakter. tabi stark karakterine hayat veren robert downey jr sağolsun sevmesek ayıp olur. hem dalgacı görünen çok zeki ama içinde çok düşünceli ve yufka yürekli olan eğlenceli bir arkadaş olması hemde adamın jest mimikleri ve (sapık ve flörtöz görüntüsüne rağmen)page le devam eden samimi ilişkisi nedeniyle sevgimi kazanmıştır.
Gönüllerin adamı.
süper şarkı lan. müziği sözlerle aynı ritimde ya, işte ona bayılıyorum.
dın dın dındındın dırı dırı dırı dırı dın dın dın.
4. filmini heyecanla beklediğim kahraman, saygılarımla.
Robert downey in dünyanın en çok sevilen kahramanı yaptığı süper kahraman çünkü adam rol yapmak yerine direkt kendini oynuyor 4. Filmi çıkınca 4. Solo filmi çıkmış tek süper kahraman olacak.
süper kahramanların süperi.
bunun nesi süper kahraman anlamadım. ulan elbise elbise. içindekinin süpergücü yok.
o elbiseyi tasarlayip icat edebilecek bir beyni var. daha ne kadar süper olabilirdi?
black sabbath'ın güzel bir parçasıdır.

remastered versiyonu daha bi hoştur.

'Is he alive or dead?
Has he thoughts within his head?
We'll just pass him there
Why should we even care?'

kısmı pek hoşuma gider.
marvel'ın en balon ve en abartılmış karakteri. beyazperdede bu günlere gelmesi ve popülarite kazanmasında robert downey'nin rolü büyük elbet ama bu kadar itici bir superhero olamaz amk.

captain america civil war filminde cap ağzına ağzına kalkanla her vuruşunda zevke geldim. büyüklerine saygılı olması gerektiğini öğrendi.

ayrıca parayla süper kahraman olacaksa batman'den çok şey öğrenmesi gerek. adamlık gibi.

ayrıca overrated bir black sabbath şarkısı.
amerikada popüler bir ütü markası.
bir buçuk trilyonluk kostümü çalınmış.

https://www.ntv.com.tr/ga...nw/bcO4gdlD00a0jP0GAKiicQ
Kardeyş wakanda vibranyumu dışarı vermiyor. Ben olsam ben de vermem. Havırd sıtark nasıl aldıda o kalkanı yaptı merak ederim.
Bugün ayağımda olan çorapların konsepti. Pek keyifli çoraplar.
kaptan marvel'dan sonra gelecek olan filimde ölmesini beklediğim marvel kahramanı.
Marvel karakterlerinin en komik olanı.en sevdiğim karakterdir.
görsel