bugün

bu gebermemiş miydi.
avengers'a koç gibi barınma ortamı sağlayan zengin üye (bkz: tony stark). mis gibi köşkü ekibe tahsis etmenin yanısıra, köşkün kahyalığına da jarvis gibi görmüş geçirmiş, emektar, nazik, çetin ceviz bir abiyi atamıştır.
görsel
türkçesi demir adam olan marvel filmidir iron man zengin iş adamı tonny stark dır. tonny tc de köpek ismidir.
görsel
Marvel karakterlerinin en komik olanı.en sevdiğim karakterdir.
kaptan marvel'dan sonra gelecek olan filimde ölmesini beklediğim marvel kahramanı.
Bugün ayağımda olan çorapların konsepti. Pek keyifli çoraplar.
Kardeyş wakanda vibranyumu dışarı vermiyor. Ben olsam ben de vermem. Havırd sıtark nasıl aldıda o kalkanı yaptı merak ederim.
bir buçuk trilyonluk kostümü çalınmış.

https://www.ntv.com.tr/ga...nw/bcO4gdlD00a0jP0GAKiicQ
amerikada popüler bir ütü markası.
marvel'ın en balon ve en abartılmış karakteri. beyazperdede bu günlere gelmesi ve popülarite kazanmasında robert downey'nin rolü büyük elbet ama bu kadar itici bir superhero olamaz amk.

captain america civil war filminde cap ağzına ağzına kalkanla her vuruşunda zevke geldim. büyüklerine saygılı olması gerektiğini öğrendi.

ayrıca parayla süper kahraman olacaksa batman'den çok şey öğrenmesi gerek. adamlık gibi.

ayrıca overrated bir black sabbath şarkısı.
black sabbath'ın güzel bir parçasıdır.

remastered versiyonu daha bi hoştur.

'Is he alive or dead?
Has he thoughts within his head?
We'll just pass him there
Why should we even care?'

kısmı pek hoşuma gider.
o elbiseyi tasarlayip icat edebilecek bir beyni var. daha ne kadar süper olabilirdi?
bunun nesi süper kahraman anlamadım. ulan elbise elbise. içindekinin süpergücü yok.
süper kahramanların süperi.
Robert downey in dünyanın en çok sevilen kahramanı yaptığı süper kahraman çünkü adam rol yapmak yerine direkt kendini oynuyor 4. Filmi çıkınca 4. Solo filmi çıkmış tek süper kahraman olacak.
4. filmini heyecanla beklediğim kahraman, saygılarımla.
süper şarkı lan. müziği sözlerle aynı ritimde ya, işte ona bayılıyorum.
dın dın dındındın dırı dırı dırı dırı dın dın dın.
Gönüllerin adamı.
sırf yer kapmak için saçmalayıp girdim entryı ilk başta, o derece sevdiğim karakter. tabi stark karakterine hayat veren robert downey jr sağolsun sevmesek ayıp olur. hem dalgacı görünen çok zeki ama içinde çok düşünceli ve yufka yürekli olan eğlenceli bir arkadaş olması hemde adamın jest mimikleri ve (sapık ve flörtöz görüntüsüne rağmen)page le devam eden samimi ilişkisi nedeniyle sevgimi kazanmıştır.
2009 dan bu yana marvel in merkezi süper kahramanı olan kahraman spiderman superman ve batman gibi aşırı ikonik karakterleri geçerek dünyanın en çok sevilen süper kahramanı olmuştur kimin sayesinde tabii ki robert downey jr ın.
sevdiğim bir yapım lakin hala tam olarak izlemedim. bunu bile yarım bıraktım.
sözleri, ozzy osbourne'un ritmi duyduktan sonra ona "etrafta dolanan kocaman demirden bir herif"i çağrıştırdığını söylemesi üzerine geezer butler tarafından yazılmış black sabbath şarkısı.
pek ala black sabbath şarkısı. Gitarla çalmayı denerken parmaklarım çürümüştü.