bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kısa pil ömrü ve çabuk bozulan, kalitesiz kulaklıkları dışında bir dezavantajını görmediğim; 2 aydır kullanmama rağmen, fazlasıyla alışkanlık yapan mp3 çalar.
  ... coincidental magic
 2. 2.
  her yerde harıl harıl aradığım mp3 player...
  sıfır veya ikinci el bir bulsam...
  1 ... selmagezinir
 3. 3.
  farklı renk seçenekleriyle göze de hitap eden, nanoyu gördükten sonra hevesin kırıldığı, şu an piyasada olmayan, satılık 2. el bulunduğunda tercih edilebilecek mp3 player.
  ... zlatan1937
 4. 4.
  denize düşürmem sonucu bir daha kullanamadığım güzelim bir mp3 çalardı.
  (bkz: ühühü)
  (bkz: bilerek olmamıştı ama)
  ... birmilyonbaloncuk
 5. 5.
  (bkz: ipod)
  (bkz: icleaner)
  ... pelvis
 6. 6.
  cazibesine, güzel tasarımına kapılıp bir hevesle aldığım salak alet. yaklaşık 1.5 yıl içerisinde pili bozuldu. şu anda kulaklıkları da kopma kıvamında. çevremdeki ipod sahiplerininki de bozuldu. ipod değiştirme ıvır zıvır kampanyalarından belliyidi zaten böyle olcağı. pil ömrü kısa, ek parçaları da pahalı... **
  ... september
 7. 7.
  2 yıldır kapı gibi sağlam vaziyette kullandığım akıllı alet. çevremde ipod modellerini kullanan bir dolu insan var ve hiçbirininki bozulmadı, belki de hayvanlık yapmadığımız içindir. ancak kulaklıklarının düşük kaliteli olduğu bir gerçektir, bozulmasa bile yerine başka markanın bir kulaklığı takıldığında alınacak gümbür gümbür ses, kulaklığın kalitesinin ne olduğunu gösterecektir.
  ... kereste
 8. 8.
  ipod nano ile bitmiş alet. ama karizması dillere destandır. sanki bu nanolar daha bir oyuncak gibi. mini ortayı bulmustu.
  ... soulmate
 9. 9.
  her zaman ilk gözağrım olacak ve paramparça olana kadar,* kullanacağımdan emin olduğum yeşil müzik kutum.
  ... tambirleydi
 10. 10.
  hepsinde pil problemi vardır. Can yakar.
  ... hendrix