bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 164.
    Apple ın üretimini durdurmayı düşündüğü, beklentilerini karşılamamış bir cep telefonu.

Ayrıca dünya devi sıralamasında apple ikinciliğini korurken bu yıl 26 milyar dolar kaybetmiştir.

Yakın gelecekte şu an trendde olmayan fakat güzel teknolojileri ve uygun fiyatlarıyla piyasaya çıkan çin markalı telefonlar kullanmamız mümkün olabilir.
    3 ... halflaz
  2. 162.
    12 ay boyunca Ayda 110 lira fazla ödeyip alma imkanım varken almayıp bedavaya iphone 8 almayı tercih ettim mutluyum.
    Bedava verseler alırdım ama bedava 8 1320 liralık iphone x'ten tatlıdır.
    Zira iphone para verilecek kadar kaliteli bir cihaz değildir.
    Büyük ihtimalle satıp galaxy s9 alırım çakınca.
    1 ... esmer bey
  3. 161.
    iphone x

Benim seçkin telefonum. Bakımız ekran görüntüsü iPhone x’den alındı.
    1 -4 ... dokuzuncu fosil yazar
  4. 160.
    apple'ın ilk kez pazarlama hatası yaptığı ürün.

iphone x'i yapıp 8'i hiç piyasaya sürmeyeceklerdi.
    iphone 7'ler son home buton'lu ürün olacaktı.. dahası, bu yıl eylül ayındaki tanıtımda home buton'lu bir ürün yapıp ucuz fiyata satarken tam ekranı yine fahiş fiyatlara satmaya devam edecekti...

şu an yaptığı ile kimsenin tam ekran diye bir x alacağını sanmıyorum.
    belki 6'den geçecekler olabilir ama home button'u güzel bir şey.
    3 ... prif
  5. 159.
    Yaza kadar üretinin duracağı söylentileri çıkan Apple ürünü. Sebep olarak ise satışların kötü olması öne sürülmüş.
    ... enkidu1986
  6. 158.
    alüminyum - plastik - cam - alüminyum - alüminyum -cam

şeklinde bir kasa düzeni var.
    bundan sonraki de cam olacak sonraki alüminyum...

ben plastik bir kasa beklemiyorum artık.
    ne var ki cam konusunda da çok istekli olduğunu düşünmüyorum.
    alüminyum kullanmaya devam edecekler ve bence iphone 5s kasasından biraz büyük tam ekranlı bir telefon gelecektir. ucuz iphone diye...

tabi ülkedeki fiyatı yine bir şahin parası olacak ondan şüphem yok.
    ama ben homebotton'cuyum.
    1 ... prif
  7. 157.
    Tasarım olarak en kötü iphonedur bana göre apple’ın karizmatik kasası neredeyse yok olmuş bence apple iphone 6 ile kasa konusunda zirvesini yaptı sonra çıkarılan modeller hep kötüydü genrl olarsk herkes 5s in kasasını beğense de iphone 6 benim için çok daha güzeldir.
    1 -1 ... fizulislermuduru
  8. 156.
    2 yerden çekilişine katıldığım telefon.

çıkarsa kullanacağım. yıllardır android kllanıyorum. bir ios u da görmüş oluruz.

hayatımda 1000 küsür çekilişe katılmışımdır hiçbir şey kazanamadım bunu kazanabileceğimi de sanmıyorum da neyse.
    ... being a dwarf
  9. 155.
    O kadar zenginiz ki, biz zeytin küreğiyle şeffaf poşete doldurup tarttırdık kilosunu 10000 dolardan aldık buzluğa attık.
    2 ... sozleriyle alkis alan yazar
  10. 154.
    Dubai havalimanında 64 gb 1139 dolardan, 256 gb 1314 dolardan satılan telefon. 4 adet aldık fiyat uygun olunca.
    -4 ... romabirgundekurulmadi