bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 122.
    https://video.uludagsozluk.com/v/iphone-x-175945/

... jimmy tudeski
  2. 121.
    amerikada yaşayan türk bir youtuber iki tane 256 gb olanına 2476 dolar yani anlık kur ile 9622 tl veriyor. şu an türkiyede kendi sitesinde aynı 256 gb olan model 6899 tl ye satılıyor. iki tanesi 13798 ediyor. ve sitesinde şu an stok tükenmiş gözüküyor.
    ... susmayansiren
  3. 120.
    asla o kadar parayı vermeyeceğim çok akıllı telefon -muş, yersen.

benim aklım bana yeter, telefondan akıl alacak kadar zihni boş değilim.
    hem satın alarak sahip olduğum bir şeyin, benden akıllı olması beni üzer.

gerçi, zaten asgari ücret skalasında çalışıp da sırf bu telefonu alabilmek için kredi çeken adamın aklından daha fazla akla sahiptir bu telefon.

mühendislerini tebrik ediyor, gelir seviyesi düşük olup da almak için yırtınan enayilere de sevgilerimi yolluyorum.
    3 ... soz yaslarimi dokmeye geldim
  4. 119.
    gereksiz derecede pahalı telefon. alanlar da sanarsın dibine kadar her özelliğini kullanıyor. fakir ve ezik insan tursusolu resmen bu telefonlar. almadan rahat edemeyen bir tayfa var. çocuğunu satar, yine alır.
    ... ekonomi sevmeyen iktisatci
  5. 118.
    Ya ben hala telefona 5-6 milyar gibi rakamlar veren insanları anlamış değilim. Böyle telefonlar alıp ne yapıyorsunuz abi? Altı üstü sosyal medyaya giriyor, mesaj atıyor birde selfie falan çekiyorsunuz. Ne gerek var bu kadar paralar vermeye?

Edit: Eğer zenginsen al zaten hacı. Söylemim, bu telefonları kredi çekerek alıp, telefon bozulduktan sonra bile telefonun taksitlerini ödemeye devam edenlere...
    1 ... sende mi cemil abi
  6. 117.
    Sırf millet borca girmesin alamasın diye 6 bin tl olan telefon. Evet.
    1 ... oytunkaran
  7. 116.
    iphone x + git gel amerika uçak bileti daha ucuz lan bu ne.
    2 ... mavikelebekk
  8. 115.
    abd nin türkiye yi çözmüş olduğunu gösteren ürün.türklerin sistematik kategorizasyon yeteneklerı japonlardan 10 kat üstündür.
    ... hava topu
  9. 114.
    iphone x
    2 ... jimmy tudeski
  10. 113.
    iphone x model telefon fiyatının yarısı kadar aylık maaş alamayanlar ihtiyaç kredisi, borç filan alıyorlar. Allah akıl fikir versin.
    3 ... mirasss
kapat