bugün

entry'ler (22)

yankı köseoğlu

rap ve alternatif müzik türlerinde eserler veren genç bir sanatçıdır. müziklerini ve sözlerini baya inceledim, iki tarz olarak yapıyor biri aşk ve duygular üzerine diğeride eğleniyoruz tarzında. en başarılı olduğu tarz aşk, duyguyu bana gerçekten hissettirdi. çok fazla şarkısı yok, takip ettiğim kadarıyla bir kaç aya albüm çıkaracak. merak edenler spotify gibi müzik platformlarından bulabilir. okursa kendisine başarılar diliyorum.

yazın canının bir şey istememesi

Bu yaz en sevdiğim şeyleri bile yapmadım, yapamadım maalesef. Yazın tek özeti benim için klima. Ne tatil yaptım ne başka bir şey.

yaz mevsimi mi kış mevsimi mi

Her iki mevsimde bölgelere göre değişiyor. Mesela ben ege’de yaşıyorum yaz ayları çok sıcak oluyor fakat kış ayları ılık oluyor. O yüzden kış ayı daha rahat geçiyor. Ben kış mevsimini daha çok seviyorum. Kışlık kıyafetler felan.

önemsenmediğini hissettiğin an

Kötü bir his fakat umrumda olmaz, zamanı gelince bende önemsemem.

en iyi tatlı

Bence en iyi tatlı antep sarma ne hafif ne ağır ne şerbetli ne şerbetsiz yani tam tanımda olsada yesek.

mutsuz bir insana iyi gelecek şey

mutlu edebilecek bir insan, veya en sevdiği yiyecek.

konuşkan olmak mı gizemli olmak mı

Benim görüşümde konuşkan olursan yani insanlarla samimi olursan çevren geniş olur, insanlarşa aran iyi olur. Gizemli olduğundada pek fazla çevren olmaz tek tük arkadaşın olur ama çevrendeki insanların dikkatini çekersin.

uzak mesafe ilişkisi

Herkes yapamaz, bir kere güven şart. Güven olduktan sonra bence bir sorun kalmaz. Normal ilişkidede güven şart.

taylor swift

Çok tatlı bir şarkıcı. Müzikleri felande efsane. Yaptığı şarkılarla zirveleri hep zorluyor. Her sene geçtikçe güzelleşiyor. En çok tanışmak istediğim sanatçı ama nerde.

beyaz pantolon giyen erkek

Yazın siyah pantolon giyip yanmamak için, hemde tarz durduğu için beyaz pantalon giyerim. Üste sade bir tshirtle çokda iyi duruyor. Ayakkabıları siyah tercih edince bence hoş olmuyor beyaz ayakkabıda iyi gider.

kar yagarken yapilacaklar

Kar helvası yemek olabilir. ilk yağan karda yenmiyordu sanırım. Pekmezi veya meyva suyunu dökceksin yiyeceksin. Canım çekti.

bir kızdan soğuma nedenleri

Bir kızdan veya bir erkekten soğumanın ilk nedeni o ilk buluşmadaki gibi biri olmamasıdır. ilk buluşmada genelde insanlar kendini çok iyi bir şekilde göstermeye çalışır sonra herkes orjinal haline döndüğünden insan soğuyabilir.

musical ly

Gençler arasında baya bir popüler olan uygulama. Bu uygulamadan çıkan bayada bir fenomen varmış.

aşık olmak

Bir türlü olamadığım durum. Galiba dizilerdeki gibi şeyler beklediğimden ötürü yada ben duygusuzum hiç bilmiyorum. Ama umarım yakında bende aşık olurum. Bana baya zor geliyor bakalım göreceğiz.

fiji water

Yabancı suları tatmayı çok severim bir nevi hobi. Damağımda en iyi tadı bu su bıraktı. Ben sevdim buldukçada alıyorum.

hiç kar yağdığını göremeden kışın bitmesi

izmir’de sürekli yaşadığım durum. 3-4 senede bir yağıyor zaten oda ertesi güne su olup gidiyor.

kışın daha güzel olması

Ben kış mevsimini daha çok seviyorum. Yaz gibi adamı baymıyor. Kışın üşüdüm montumu giydim dışarı çıktım diyelim ama bunu yazın yapamıyorsun. Ne kadarda ince giysen dışarda adam sıcaktan bunalıyor klimaya bağlı kalıyorsun. O yüzden kış daha iyi.

redzy

ülkemizden yeni çıkmış bir rap sanatçısıdır. Pek rap denmez ama trap, rnb türünde eserler vermektedir. Ben dünya standartlarını yakaladığını düşünmekteyim. Spotify’a felanda yüklemiş şarkılarını bakalım ne zaman değerlenecek.

iphone x

Apple’nin şuana kadar çıkarmış olduğu en iyi tasarıma sahip olan telefonu. Bir iPhone 5’i bu kadar çok sevmiştim ikinci olarakta bunu. Umarım bu modelden devam ederler.

justin bieber

Bazı insanların ön yargısı olan sanatçı. Artık kendiside büyüdüğü ve müziğininde olgunlaştığını düşünüyorum. Herkese hitap eden müzikler çıkartıyor. Son albümü dinleyemeyi tavsiye ederim.