bugün

Muhtemel fiyatı 60 bin tl olacak telefon.
tüm zamanların en pahalı modeli olacakmış.

görsel

eskiden "iphone almak için böbreğini sattı" haberleri çıkardı. bunu böbrek de kurtarmaz.

görsel
adamlar apple type-c diye birsey uretmis, 2023 yilinda kendimi 3000 yilina isinlanmis gibi hissettim. ISte bu yuzden apple ! Androidciler kudursun.
eksikliğini duymadığım cihaz dır.
sanırım bu ay başında alacağım. insanların genelde hoşuna gidiyor bu tarz yeni çıkan şeyler. ilgi çekmek için alacağım. ihtiyacım olduğundan değil. yoksa benim işimi s3 mini bile halledebiliyor.
benim karı benden escargot isteyecek direkt boşarım.
https://m.uludagsozluk.com/e/46674873/

Type-c'yi ilk önce biz androidçiler kullanmaya başladık.

Aypon sonradan aramıza katıldı MK.

Yani biz zaten çok ilerdeydik. Sonradan gelen sizsiniz mq.

Bok atmadan önce bir araştır.

Zaten Samsung bu konuda sağlam dalga geçti sizinle. Ahahaha.
tebrikler secret moon büyük başarı. yani helal olsun.
3 yıldır kullandığım xiaomi type c girişe sahip. Kardeş yeni değil bizler için. Ayrıca paran varsa alabilirsin tabiki ama alanların da hayatında süper değişimler olmuyor.
geceliği 5.000 tl'den giden ortalama bir orospunun 15 günde abileceği telefon. Fakirler de maaş biriktirsin anca...
Ulan ne komik adamlarsınız!)
Type-c ile ilgili Bi taşşak geçtim, ciddi ciddi cevap veriyorlar)
Oğlum bizde dağda büyümedik, type-c nin yıllardır kullanıldığını izin verinde bilelim)) bu kadar sazan olmayın))
Typ-c için binlerce lira verilmez dediğim telefondur.
görsel
Almak için böbreğimi satmam gereken sıradan telefon işte, huwai 20 mate lite nerenize yetmiyor' da 77 bin TL' yi bir telefona veriyorsunuz.
Tayyip sebebiyle gerçekten pahalı.
Bugün buna niyetlendim.
Sonra Xiaomi'm ile her işimi hallettiğim aklıma geldi ve aynı paraya Kırşehir Mucur ile Kayseri Pınarbaşı'nda 5'er dönüm arsa bakmaya başladım.

Gaza geldim, ailem durdurdu.
Bence pınarbaşı'nda 5 dönüm arsa daha mantıklı amk.