1. 33.
    Türkiye yi neden sevmediğimin bir diğer nedeni..
    Bu telefona bir araba parası verecek tiplerle aynı havayı solumak istemiyorum. Taksitle alacaklar bir de bunu... Gerçekten yazık...
    ... hostesgorunumlupilot
  2. 32.
    Türkiye'de şimdiden kredi başvuruları başlamıştır. Almanya'da hiç kimse teknolojik aletlere bu kadar para vermez.
    -1 ... sucukyumurta
  3. 31.
    iphone 11
    ... vefik
  4. 30.
    iphone 11
    3 -2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  5. 29.
    O tiple 100 dolar olsa bile bir düşünürüm.
    1 ... cupcake jemma
  6. 28.
    teknolojiyi seven, gelişimini hep takdir eden bir insan olarak ilk defa böyle bir yorum yapacağım; bu kadar para vermek gereksiz. bu cihaz özünde bir telefon.

gerçi cep telefona sosyal statü belirleyici nesne gözüyle bakılan toplumda ben kime, ne anlatayım ki?
    2 ... mofbe
  7. 27.
    En dandik telefon türkiye de 600 tl. Avrupada en kral telefon bin lira. Bu türkiyeden adam olmaz. Kıçı kırık 600 lük tel neyinize yetmiyor derler birde.
    6 ... kale3112
  8. 26.
    Amerika'da 1000 dolar civarına satılacakmış Türkiye'de en az 13 bin lira olur diye düşünüyorum Amerika'da 13 bin dolara satsan bu telefonu herkes siktir git der.
    3 ... atavratbravehearth
  9. 25.
    Rezalet 5gyi geçtim 1000 dolara satılan telefonun ekranı full hd bile değil lan. 2020 yılına girecektik değilmi yanlış hatırlamıyorsam. Retina ekran * denen kazığı yalayarak geçirmiş yine apple. insan gözü aradaki farkı algılamıyor deseler de fark köpek gibi orta da görünüyor. Yanına başka bir telefonu alıp kıyaslamanız kafi.
    ... enkidu1986
  10. 24.
    iphone kullanmaktan vazgeçmeyen birisine önümüzdeki yıllarda eşlik edecek telefon.
    ... lightv0