bugün

görsel
almanya’dan 1250 euroya alindi. ekrani buyuk ve gosterisli, derinligi ve ozellikle ses kalitesi muazzam. 64 gb gayet yeterli. 2000 fotograf arti 5 10 videom var, hala 35 gb bos alan mevcut. turkiye’den asla alinmaz fakat yurt disinda gayet uygun.
10 s Max’imi bana değiştirtebilecek tek telefon. Ara sıra göz kırpıyor uzaktan uzaktan ama bilemiyorum.
1000 dolar.

Senin paran kur karşısında düşükse, telefondan fahiş vergi alınıyorsa, abd mallarına ayrıyken gümrük vergisi varsa, Apple vergisi adında bir vergiye sahipsek, KDV-ötv den hariç bilmediğim bir kaç vergi daha alınıyorsa Apple ne yapsın?
Aynı paraya söz konusu telefonu almak yerine, 2-3 dönüm tarla alabilirsiniz.
Gereksiz pahalı. Normal 11 6.500 lira turkcell de bundan hiç farkı da yok. 4k viodeosu 512 gb tı da eksik olsun.
pahalıdır.
11 bin tlymiş. bedava amk.
Alicisi olacagini bildikleri icin digerleri gibi uretilen apple urunu. Bunu alan adama abi karnim ac biraz borc versene desen s*ktir lan der ama iphone 11 pro max alir eline keriz gibi. Alan alsin bize ne.
aylık 100bin tl geliri olan adam ne kullansın? ulan iphone 11 pro kullansa enayi görgüsüz dersiniz, 3310 kullansa cimri varyemez dersiniz.
Olmayan tipler bokluyor. Konforlu telefon. Evet.
insanların eğer spesifik bir ihtiyaçları yoksa neden aldığını veya almak istediğini bir türlü anlayamadığım telefon.

Saymaya bir ömrün yetmeyeceği kadar param olsa yine tercih etmem ki ben ne alırsam alayım fiyat etiketine bakmadan alışveriş yapan bir tipim.

Ama bu sanki böyle kerizlik brövesi gibi geliyor...
iphone 11 pro max almanyada 15 bin euro olsa kimse almaz. ama türkiyede millet kredi çekiyor alıyor. cidden tuhaf ülkeyiz.
çok pahalı bir telefon. verilen paraya değmez.
Rezalettir. Hiç almayın iki aya iphone 12 geliyor. Apple zalimsin, tam parasını biriktirdim yenisini çıkarıyorsun. Adaletin bu mu apple?!?!
gereksiz pahalı telefon. kendisinden daha ucuz olan birçok telefon işlemcisiyle, kamerasıyla, bataryasıyla resmen eline veriyor.
bu entry ile beraber toplam entry sayısı 24 oldu bu başlıkta.

7 tanesi min son isimli arkadaşa ait.

ulan ben de kullanıyorum bu telefonu da, telefonun mu yoksa kendinin mi reklamını yapıyorsun belli değil.

3310 kullan, onurlu yaşa.
Güzel fakat pahalı iPhone modeli.
bu telefonun fiyatına araba ve telefon almıştım pişmanmıyım yo arabayı satsam telefon beleşe gelmiş olur. hemde japon harikası hidrolik direksiyonlu yakıtı kokluyor. tek sıkıntısı arabayı cafede masanın üstüne koyamıyorum anahtarlığa ısırılmış armut yapıştırmayı düşünüyorum.ha bu telefonu alamayıp bok atıyorsun diyen olursa saygı duyarım.
Kullanıyorum memnunum. Olmayanlar boklayabilir. Evet.
12 bin lirayı telefona vereceğime o parayı ateşe verir, youtube'a koyarım.

hem insanlar bir durup düşünür, hem de helalinden 100 bin hiti var.
avrupa birliği veya abd'de euro/dolar üzerinden maaş alıyorsan parasına değer. türkiye'de ise parasına asla değmez.
satılık böbrek.

almak isteyen pm.
Enayilik. Buna bu parayı veren zengin değilse maldır.
gereksiz masraf olan gösteriş meraklısı kişi telefonu.