1. 1.
    ing : zerre , nebze.
    ... laedri
  2. 2.
    dün 1.40'a alacaktım erteleyim derken 1.80 oldu. 10000 iota alasım var ama benim gibi deli görmedim henüz herkes 100 iota 200 iota aldım diyor. seneye en az 15$ olma ihtimali bu kadar yüksekken neden böyle bi yapmıyoruz arabayı satıp iota almıyoruz ? bide dolar gibi elle tutulur yanı olsa düşünmezdim bile aldığım site kepenk kapatırsa falan diye korkuyorum.
    ... ageoflu
  3. 3.
    ekşide birilerinin gazladığı altcoin. toplam coin sayısına bakarak ederi en fazla ne olabilir düşünmek gerekiyor. iner, çıkar kimse bilemez ama böyle ortamlarda şişirilmesi pek hâyırlı değil.
    ... i am from gotham
  4. 4.
    dün 3,7 $ seviyelerindeyken bugün 4,7 $dan işlem görmektedir, gece 5.2$ları görmüşlüğü de var. aralık sonu hedefi 8$ söylenmekte ama benim tahminimce, 14 aralıktaki microsoft toplantısı iyi geçerse, şubat mart gibi 45-50 $ olabilir diye düşünüyorum
    ... komikhobbit
  5. 5.
    bitfinex'te min 10 adet alınabiliyor. bunun bir çaresi, daha az alınabilmesi için bir yol bilen varsa yardım iyi olurdu.
    ... beyaz musluman
  6. 6.
    Tam dump geliyor yazacaktım ki arkadaş benden önce davranmış. Bitcoin cash'de olduğu gibi balinalar devrede. Panik satışları sıkıntılı olur. Hazır karda olan varsa çıkışını yapsın derim. Benim gibi 10m sattan bch alıp 38m sattan sattıktan sonra 36m sattan tekrar almayın asdfghjk.

Gözünüz doysun derim.
    ... solvet cosmos in favilla
  7. 7.
    bende aldım bi 20 bin liralık 5 dolardan de bu binance de işlem geçmişi nereden görünüyor beyler aldığım iotanın kar zarar durumu bilen varsa yeşillendirirse sevinirim.
    ... olumden korkmayan robot
  8. 8.
    bir anda 4 dolara çıkıp geri aynı hızda düşen altcoin. şu anda 3.5dolar seviyesinde.
    (https://coinfiyati.com/iota )
    satın alanlar kullandığı exchange i paylaşırlarsa memnun olurum.
    ... bugfix
  9. 9.
    Bitcoin yeterince yükseldi ileriye dönük veya anlık kazanmak isteyenler için iota mantıklı.
    Teknoloji olarak ve kurumsallik olarak hepsinden daha iyi.
    10 gün içinde 7-8 dolar olmasina kesin gözüyle bakılıyor.
    Şuan 4 dolar seviyesinde.
    Binanceden alabilirsiniz
    ... eskici34
  10. 10.
    2 sene içinde 1000 dolar bu entry burada kalsın.
    ... olumden korkmayan robot