bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ing : zerre , nebze.
    ... laedri
  2. 2.
    (#38310869)
    ... kiminanir
  3. 3.
    hatrı sayılır 3 borsa dışında ( bitfinex, binance, coinone ) hiç bir borsada ( kraken, bittrex, poloniex vs.) "henüz" yer alamamasına rağmen top100 coin sıralamasında 8. sırada ve toplam market hacmi 4 milyar doların üstünde. 2018 iota'nın senesi olabilir. her yeni bir pazar, değerini minimum 1,5-2 dolar artıracaktır. ( ay başında 1.35 dolardan aldım, şu an 1.60 la rekor seviyesinde ). en az 2-3 sene dokunmak yok, bakalım, hayırlısı.
    ... kiminanir
  4. 4.
    uçuyor gönlümün efendisi.. varımı yoğumu buna bassaymışım keşke. yakın gelecekte adını sıkça duyacaksınız.
    -1 ... kiminanir
  5. 5.
    dün 1.40'a alacaktım erteleyim derken 1.80 oldu. 10000 iota alasım var ama benim gibi deli görmedim henüz herkes 100 iota 200 iota aldım diyor. seneye en az 15$ olma ihtimali bu kadar yüksekken neden böyle bi yapmıyoruz arabayı satıp iota almıyoruz ? bide dolar gibi elle tutulur yanı olsa düşünmezdim bile aldığım site kepenk kapatırsa falan diye korkuyorum.
    ... ageoflu
  6. 6.
    twitter a seneye 10 doları görürse şaşırmayın demişim de bu gidişle seneye 40-50 doları bulcak gibi.. yardır balım, gülüm, canım. ilaç gibi gel o kadar amcıklık yapan coinin ardından.

not. daha dün akşam 8. sırada bulunduğu coinmarketcap'te şu an itibari ile dash'ı da geride bırakarak 5. sıraya oturmuş evimizin gülü. 1 sene sonra btc nin market büyüklüğünün en az yarısını elde ederse hiç şaşırmam, ether'i geride bırakarak 2. sıraya uzun bi süre yerleşeceğini düşünüyorum.
    ... kiminanir
  7. 7.
    eth seviyesine asla ulaşamayacak kripto. ancak kazandırır mı? hayvan gibi. kısa süre içinde paranızı üçe katlamak isterseniz şimdiden yatırın.
    ... soncahilbukucu
  8. 8.
    eth in seviyesine dolar bazında ulaşamasa dahi market büyüklüğü bazında geçebilmesi ihtimal dahilinde kripto para birimi.
    ... kiminanir
  9. 9.
    ekşide birilerinin gazladığı altcoin. toplam coin sayısına bakarak ederi en fazla ne olabilir düşünmek gerekiyor. iner, çıkar kimse bilemez ama böyle ortamlarda şişirilmesi pek hâyırlı değil.
    ... i am from gotham
  10. 10.
    şu yazımın (#38310869) ertesi günü yatırımımı yanılmıyosam 1.35 ten yaptım. şu an 3.10. 5 günde 6k bıraktı, bereket versin.

edit. 3.18, uçuyoruz sıkı tutunun..
    2 -1 ... kiminanir