bugün

not : bu notu okuduktan sonra bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla.
Bişey deniycem.
"Hepiniz sorumlusunuz orospu cocukları. Tamam?"
"size katlanamıyorum"
(bkz: polis tutanağı)
Fren izine rastlanmadı.
... ayrıca karabükteki teyzeminde elllerinden öper selam ederim." diye bitmesi muhtemel uzun bi metindir. yarıda okuma kesilir daha sonra tekrar okunur ne olacaksa.
gereksizdir. intihar, dünyanın en büyük öz eleştirisi olarak düşünüldüğünde, kime ne açıklıyorsun oğlum? gidiyorsan git işte. yolun açık olsun.
birçok yazarın kırık notudur.

benim ilkokulda 3 dü.
alın dünya size kalsın, artık ben yokum. tepe tepe kullanın, ağzına tükürün. sizin gibi sahte, mutsuz insanların olmadığı bir yere gidiyorum, beni özlemeyin. anneciğim sen de üzülme, görüşeceğiz.
yoruldum.
Belki de her son bir başlangıçtır.
görsel
Beni hatırlayınız.
şovun final kısmıdır o kadar uğraş kağıda kendi meşrebince afilli şeyler yaz gazetelerin üçüncü sayfalarında boy göster iki gün sonra insanlar senin nasıl öldüğünü unutsun olacak iş mi hatırlayanlar da birkaç tane eş dost koca bir hayatın değeri bu mu bunca insan iki gün insanlar konuşup sussun diye mi intihar ediyor daha değerli olmalı yıllarca insanlar konuşmalı filmler diziler belgeseller yapılmalı hiç olmadı ülke genelinde yas ilan edilmeli.
bende buraya notumu düşeyim;sen ölsen aklımda haberi okuyana kadar kalacaksın sonra her ölü gibi unutulacaksın 3. sayfada kalacaksın şimdi ne notu istiyorsan yaz kağıda yaşarken duymadık sesini ölürken ses çıkarma bari.
bazi intiharlar var ki 10 uzerinde 10 dur..
Çok kırıldım göt :(
"Öyle bir zaman gelir ki sözlerin anlatamadığını ölüm anlatır." *
Üzerine düşünülmesi gereken ve bu dünyada söylemiş olabileceğiniz son söz olduğundan dikkatli seçilmelidir.
yalanmış.
ben angutum biliyorum.
tuhaftım anlaşamadık.
kimse ağlamasın.
arkasından ağlanacak biri değilim.
Belki başka hayat vardır,şansımı denicem,bye.
Baskalarinin anlayamayacagi notlardir. Anlayacak olsalar intihar etmeye gerek olmazdi. Kimse kimsenin umrunda degil zaten. Intihar notuymus, hayattaki notumu kim anladi da ardimda biraktigimi anlayacak? Bu boktan dunyaya not bile birakilmaz.
Daha dogarken yazilmistir. Yasamak, yasarken giristiklerinin kendisi intihardir zaten.
intihar edilmeden once yazilmis nottur. Asiri derecede duygusallik icerir.
Gönül rahatlığı ile hiçbir şeyden korkmadan yapılan itiraflardır. Okuyanlar sevdiklerini kaybettikleri için acı içinde "değer miydi?" Derler ama aslında oblar değil midir bu sona gitmeye sebep olanlar.
Ardımdan kapatın pencereyi gök dolmasın içeri.