8. nesil yazarlarımızdan.
hoş gelmiş
genellikle entrylerini kafası güzelken girdiğini düşündüğüm yazar, şimdilik öyle görünüyor. * *
Yazmayı sever kendileri. Biseyler ortaya koymak için çabalıyor. *
(bkz: başlığın başa kalma sorunsalıü/#14954383)
başlıklarını kesinlikle kafabimillon' ken açıyor. *
ukte doldurmayı seven yazar. *
Kolay begenmeyen biri olarak gercekten takip ettigim bir yazardir kendisi. Simdi adamin nicki 'kafabimillon' diye bunu yazdiklarina yansitacak sacmalayacak degil ya. Entry nick uyumunu aramamak lazim. Dogruya dogru guzel yaziyor. En azindan bana gore. Sozluk icin gerekli biridir. iyi ki de vardir. Hosgelmis deyip gececektim lakin o daha once gelmis naparsin. Yine de hosgelmistir be, iyi ki de buradadir. *
nickinden liseli yada ilkokullu olduğu anlaşılmaktadır.
babalar günümü kutlayan düşünceli yazar. *
babalar günü kutlama işine girişmiştir ama nerde bAYAN yazar varsa onlarınkini kutlamış yazardır arada erkekte çıktı ama battım lan...
son derece düşünceli, kibar yazardır.
bu devirde böylesi zor bulunur. *
sol frameye küsmüştür bundan sonra ayrıyeten özel gün kutlamama kararı almıştır tamam la kutluyoz kimisi baba olmuycam diyo kimisi garıyım ben diyo. ayıp ya nezaketen saol dersiniz.
duyarlı yazar.
Gece gece moral vermiş yazar.*
ucuzmuş.
babalar günümü kutlamış yazardır, tabii anlaşılmıyor nickten cinsiyet, olabilir. sizinde kutlu olsun efenim. *
her ne zaman bir işe kalkışsa ağzına yüzüne bulaştırıyor galiba. kandil kutlaması yaparken başka inanışa sahip insanlardan sert tepki almış yazar.
toplu mesajlardan vazgeçmesi gerektiğini düşündüğüm yazardır.
boşver anam kimseye yaranılmıyor.
bir ateistin kandilini kutlamış yazar.

sağ olsun arkadaş, ne diyelim?*
(bkz: iki oldu)
sana da iyi kandillerim dilerim kardeşim yazarı.
saygılar, öncelikle bu entryimi belki de sözlük yazarlarının itirafları başlığına yazmalıydım ama daha sonra değişen bir huyum var mı diye kontrol etmeyi düşünüyorum. diğer başlıkta bu çabuk arada kaynar.

ben nasılım öncelikle, kendimi öyle ahım şahım yakışıklı birisi olarak hissetmiyorum.
-edebiyatım çevreme göre beğeni derecesinde. dilim iyi laf yapar.
-yabancı kişileri kolay kolay sevmem -yabancıdan kastım tanımadığım- bu önyargı değil sadece tedbir.
-müslümanlığa çamur atan ateistleri dövesim geliyor.
-dini kıçından anlamış kişiler sevmediğim bir başka tip.
-saçı sakalı ağarmış kişileri yaptığı yanlışlar hakkında uyarmaktan çekiniyorum. mazallah onlar daha iyi biliyordur. büyüklere de laf edilmez.
-camilere yaşlanınca gidenlere kızıyorum. sana onca sene vermiş rabbine emeklilikten ve rahattan sonra mı -ibadet ile teşekkür ediyorsun? dünya işi daha mı önemliydi o sıralar yoksa bir ayağı çukurda olunca mı bu telaşe sarıyor insanları. neticesiyle bu insanları da sevmiyorum.
-eski sevgilileri sevmiyorum. değerini bilseydi eskimezdi. kendini bilseydi sevgili olmazdı.
-abazan ve apaçilerden nefret ediyorum.
-götünü başına açıp ben özgürüm diyen kızlardan nefret ediyorum.
-benim bedenim benim kararım diyenlerden de.
-sigara içen insanlar hep itici gelmiştir bana.
-iyi gün dostlarım fazla yoktur. yani mutluluğumu pek paylaşmam.
-platonik dahi olsa aşka aşığım. her seferinde vaz geçiyorum diyorum ama başladığım yerdeyim.
-bazen efkar dağıtmak için bazen şiir yazmak için bazen unutmak için bazen üzülmek için bazen sadece düşünmek için düşünüyorum.
-hiçbir şey yapmadan kimseyle konuşmadan istediğim kadar süre geçirebilirim. yalnızlığı seviyorum.
-iyiyim dediğimde genelde iyi olmuyorum.
-iyi bir arkadaş kötü -hep kötü kalacak- bir sevgiliyim. ilgisizim.
-bir insana ikinci şansı vermem.
-git deniliyorsa kalmam gerektiğini düşünürüm.
-neden diyip geçmişi süzerim. keşke derim birkaç şeye sonra hayırlısı belki böyledir diye avunurum.
-öyle çapkın biri değilim. oysa bendeki bu kabiliyetle birçok kız rahatlıkla tavlanabilir.
-aşkın tek taraflı olduğuna inanırım. birisi sadece aşık olur diğeri onu sever. aşık olan az sevildiği için acı çeker, maşuk altta kaldığı için.
-haklısın demem için gerçekten haklı olmalı biri bana göre. her ne kadar yeter bu kadar konuştuğun yerine geçsede.
-kendimi üstün görmem ve aslında hiç kimseyi. neyimiz eksik neyimiz fazla ki.
-canım neredeyse her gün farklı bir şeyler çeker.
-ana kuzusuyum hatta biraz da baba. ablam da çok sever beni. evin en küçüğü bile olsam tek çocuk imajındayım.
-ailemden asla utanmam.
-evde en esprili kişi bendirim. sustuğumda bir şey olduğunu hemen anlarlar.
-kısa mesajda bile yalan söyleyemem.
-bir şeye inanıyorsam sonuna kadar arkasından koşarım tek başıma olsam bile.
-çok fazla hayal kurarım ve hep birbiri üzerinedir. gelir en sevdiğim kişi talan ediverir.
-karanlığı ve kışı severim aydınlık ve yaza nazaran.
-yaptığım işlerin içime sinmesi gerekir.
-bir kitap yazsam isim koyamazdım. o kadar dilimin edebiyata gitmesine rağmen çılgınca bir isim düşünemem.
-çocuğumun adını anne ve babamın adını koymam muhtemelen.
-kılıbık bir erkek olacağımdan şüpheliyim.
-kalbi iman dolu biriyle evlenmeyi ümit ediyorum.
-akıl yaşta değil baştadır sözüne inanıyorum. ben küçük adam olarak bilinirdim oturaklılığımdan ve mantıklı düşüncelerimden dolayı.
-az da olsa marka hevesim var.
-teknolojiye aşırı düşkünüm. elime milyonlar verseler teknolojiyle alakalı bir ton şey alırdım.
-televizyonda prim yapan doktorları, şarkıcıları, özel hayatıyla gündemden düşmeyen insanları, iki işi aynı anda yapmaya çalışanları sevmiyorum.
-başımdan öyle acayip bir olay geçmedi. sıradan bir insan olduğumu düşünüyorum.
-fiziksel korkularımdan çok ruhsal korkularımdan korkarım.
-bazen sırf eğlence olsun diye deli raporu alasım geliyor.
-psikolojim ve bünyem süper olmasına rağmen arada ziyaret amaçlı psikoloğuma giderim, arkadaşlarımın canını platonik aşkımı konuşarak sıkarım.
-kolay kolay yemek beğenmem.
-bakışın sözden daha anlamlı olduğunu düşünürüm.
-bazen sadece susmak isterim. yıllarca olsa bile.
-birini pür dikkat dinleyemem. dinlemeyi pek sevmem.
-ilgi çekmeye çalışmam.
-hep doğru insanı ararım ve herkes gibi olduğunu anlamam fazla sürmez.
-birisine aşıkken 3 kişiyle farklı farklı dönemlerde çıktım. 4 kişiyi ve kendimi aldatmış oldum.
-eleştiriye açık değilim. yüzüme karşı övülmekten de pek haz etmem.
-hiç intihar etsem mi düşüncesi gelmedi aklıma. gelmezde ben inanıyorum.
-her derdin bir dermanı var ama rötarlı geliyor.
-fikirlerle dalga geçen insandan nefret ederim.
-fakirlik gibi istenmeden oluşan özellikleri gizleyenleri anlamam.
-'anlamadım' lafını duydum mu deli olurum. deli dedimde aklıma geldi delilikler yaparım ara sıra çevremde değer verdiğim insanları mutlu etmek adına.
-hiçbir şey her şey olmayı hak etmez bana göre.
-bazen nedensiz yere sol gözüm yaşarır.(pek de nedensiz değil hatırlamak istemediğim şeyler işte)
-küfürü fazlaca ederdim ama bir son vermeyi gerçekten düşünüyorum.

not: bu kadar uzun olacağını bilmiyordum aslında daha fazla var. 46 dakikada anca bu kadar oldu.
*bir itiraf değil öz değerlendirmedir.
(bkz: savaşmayın sevişin)
(#15834054) ve (#17137734)entyleriyle helal olsun dediğim, sevdiğim bir yazardır. yorumları ve kalemi güzel saygılı bir yazar. *
hoş gelmiş, inallah kaymakamdır.
altı sıfırı atıp ayılmalı artık.