bugün

Mehmet Pişkini anıyoruz keşke intihar notu videosunu paylaşmasaydı da özenip intihar edenler olmuştur olacaktır maalesef.
tasviye edildi.
"Affetmek için bir sebep bırakmadığınız için kırgınım. Kapının önündeki kediyi besleyin. Adı zilli ve hamile." yazmıştım zamanında. Besleyecek kimsesi yokmuş demek...
''Elveda hayat'''

intihar etmeyi çok isterdim.
En kötü günüm böyle olsun ne güldüm be sakın ha deyim depremi bekleyin.
görsel
"Güzel gözlerin baksın hep ileriye, hep en üstlere! Çokta gül tamam mı? Zaten üzülmemişsindir gittiğime ama merak etme ki seni her zaman gülüşünde yani cennette bekliyor olucam."
Annecim, babacığım bu hayatta en çok beni sizler sevdiniz. Bu güne kadar ölmediysem zaten sizin içindir. Ama artık dayanamıyorum, elveda.
hayat her şeye rağmen yaşamaya değer diyerekten intihar edenlere verilen nottur, otur sıfır!
insan merak ediyor bir de, acaba her intihar eden yazar mı bunu? yani o zor kararı vermişsin, hayattan vazgeçmişsin, geride kalanlara dert olmasın babından not yazmaya uğraşır mısın? veya böyle bir incelik o dar vakitte aklına düşer mi? yahut incelik değil de ince bir intikam mı bu? "kimse suçlu değil, yaşamak artık anlamsız geliyor" derken bile birilerine ince bir sitem mi var? belki de hayatta yazılabilecek en içten mektuptur, muhatabı için de okunması en zor olanlardan olsa gerek.
toprak yumuşakken biraz uyumak istiyorum. üstümü yıldızlar örtsün bundan sonra
Son güIen hep sen oIacaksın. Çünkü herşeyi geç anIıyorsun.
-salaklığıma doyamadım, doysun kara topraklar.
Lan yinemi. bir gün birisi trollugu bırakıp ciddi ciddi intihar edicek manşetlere dusurucek bizi ama dur bakalım.
ne desek boş by.
çok kısa olanı makbüldür.
gerçekten bıktım. insanın bir amacı bir hedefi olmalı oysa. o kadar sefilim ki hedeflerim bile olmadı.

bazen düşünüyorum da bir köyde yaşayıp imece usülü köydeki oğlanlarla samanlıklarda gizlice kırıştırıyor olsa idim köylüler hakkında bir şeyler yazabilirdim.

ama dostum ben yanlış yolu seçtim. artık çok geç. sazlıklardan kendimi suya bıraktığım an artık akıntıların karısı olacağım. beni öldürecek o akıntı aslında katilleşmiş bir enerji türü.

kırmızı donumu ve tangamı ve vibratörümü anneme bırakıyorum. alsın kıçına soksun.
çekmecedeki günlüğümü iyi okuyun orada hepinize ne küfürler ettim.

yatağın altında sakladığım yakışıklı oğlanların resimleri olan dergileri babam alsın götüne soksun. hala bakireyim onun yüzünden. ne vardı beni istemeye gelen hurdacı çocuğa verse idi sanki.

hayallerimi öldürdünüz. hepiniz aynısınız. benden bu kadar.
En güzel intihar notlarından biridir kendileri...
http://www.youtube.com/watch?v=3gJoX14UAm0
Ardımdan kapatın pencereyi gök dolmasın içeri.
Gönül rahatlığı ile hiçbir şeyden korkmadan yapılan itiraflardır. Okuyanlar sevdiklerini kaybettikleri için acı içinde "değer miydi?" Derler ama aslında oblar değil midir bu sona gitmeye sebep olanlar.
intihar edilmeden once yazilmis nottur. Asiri derecede duygusallik icerir.
Daha dogarken yazilmistir. Yasamak, yasarken giristiklerinin kendisi intihardir zaten.
Baskalarinin anlayamayacagi notlardir. Anlayacak olsalar intihar etmeye gerek olmazdi. Kimse kimsenin umrunda degil zaten. Intihar notuymus, hayattaki notumu kim anladi da ardimda biraktigimi anlayacak? Bu boktan dunyaya not bile birakilmaz.
Belki başka hayat vardır,şansımı denicem,bye.
ben angutum biliyorum.
tuhaftım anlaşamadık.
kimse ağlamasın.
arkasından ağlanacak biri değilim.
yalanmış.