allah’ım al beni diye dua ediyorum. intihardan sayılır mı .
Artik vakti geldi kendinize iyi bakin arkdslr bb.
Hayatta insanın gerçekten yapabileceği en ama en büyük yanlıştır. Her hatadan her son sanılan şeyden dönülebilir ama ölümün geri dönüşü yoktur. Yaşadığın şeyleri muhakkak düzeltebilecek bir yol vardır. Bardağın dolu kısmına odaklan.
Kardeş sakın ha! O gidişin dönüşü yok!

Biraz zaman... sonra hepsi geçecek bu kadar!
Intihar etmek kaybetmektir, pes etmektir, yenilmektir. Savaşmalısın.
Bi siktir git aq ya kaç oldu aynı numara.
bak o da güzel hikaye ha.
hayır ya : (
hayat ona da değmez kardeşim. sen yine yaşa.
hayat ona da değmez kardeşim. sen yine yaşa.
Vazgeçsen, mutlu günler gelir günün birinde.
Saygı duyuyorum.
ben de edecektim de. bi 40-50 sene bekleyebilir.
(bkz: banane).
Yaşıyor mu acaba.
Facebok tan canlı yayın açmadan yaparsan seviniriz kardeş.
Birazdan ölecek insan beyanı.

Bu değerli kardeşiniz ahlak abidesi aydinoglu nun son gecesi. Elveda. Bırakın beni de rahat rahat son Troll gece mi yaşayım. Evet.
Ölüme giderken gelen kurtarılma isteği, son bir umut.
Helva fıstıklı olmayacaksa boşuna cenaze party yaptırma.
Salk salk konuşma hava buz gibi, insanların cenazede götü donar şerefsizim.
Şakası bile ughghggg olan durum.
Biz seni tutmayalım.*
görsel
olum manyak mısın. şöyle çıkıp dışarı kafanı kaldır ve yukarıda olup bitenlere bak. hiç bir boktan haberimiz yok. ne yaşadığımız dünyaya neden geldiğimizi, ne de bu dünyanın sınırlarının dışında ne olduğundan haberimiz var. kendi kafamızın içinde kurduğumuz dünyaların içinde ot gibi yaşayıp gidiyoruz. azıcık soru sor kendine; kağıt kalem al ve bu yaşına kadar neler yaptıklarını ve neler yapamadıklarını yaz bir kağıda. o zaman ot gibi yaşadığını fark edeceksin. ve yarın uyandığında da ilk yapacağın şey o yapamadıklarını bir bir yapmaya çalışmak olmalı. ya da sende herkes gibi bir hiç olarak yaşamaya devam edeceksin. intihar etmene gerek kalmaz o hale; zaten o zaman bir ölüden de farkın kalmayacaktır.

edit: entry silik yedi. neden silik yediğimi de anlamadım.

neyse şuraya tanım yapayım madem: intihara sürüklenen kişinin intihar etmek kadar anlamsız olan beyanıdır.

hadi eyvallah.
Oldu mu şimdi? dedirtir.

Yarın derbi var. O heyecanı yaşa bi bakalım.

Hem bir kaç haftaya şenlenir etraf. Cıvıl cıvıl olur her yer. Bakar bakar açılırsın.

Cemrelerde düştü sırasıyla. Soğuk olur toprağın altı. Gerek yok ki üşümeye.

Derdin var belli ki. Olsun.
Çaresi de olmayabilir. Olsun.

Ölüm çare olcak mı bu kaçışına? Arkandan bi dünya laf etcekler 'tırstı da kaçtı' diye. Konuşturmasana şunları.

Yaşamak her şeye rağmen ama inanki her şeye rağmen güzel bee. Kendimden biliyorum.

Yapma bence.
etmeyen ?!?!?