hafta sonu çıkılan uzun yolda dinlenebilecek, dinlendikçe insanda rahatlatıcı etki yapabilecek daft punk şarkısıdır.
sahilde güneşlenirken dinleme hayalleri kurduran şarkıdır.
Bu şarkı din kursa itaat edecek çok fazla adam bulunabilir.öyle harika bir şarkı işte.
julian casablancas'i peygamber daft punk'i ise onun muridleri yapmis efsane sarki.

2 3 hafta araliksiz dinleyince bayginlik verdi bana. ama yine de dinlenir.
Ne kadar çok dinlenirse dinlensin baymayan şarkı. Bir daft punk efsanesi daha.
Ve her nedense ağlatıyor beni.
around the world digital love ve harder better fasterden sonra acaba daha iyisini veya benzerini yapabilirler mi demiştik.

yapmışlar.
gözlerinizi kapayın ve sadece dinleyin.
nakaratı dinlediğim en iyi şarkılar arasında kafaya oynar. çok güzel olmuş lan. çok fazla duygu ifade ettiriyor istemesen bile. sözler çok hızlı akıyor ama bir o kadar melodik. kendini düşünüyorsun, mini bir melodram.
çok iyi şarkıdır ancak get lucky gibi cıvkını çıkartıyorlar.
Post-something about us.
aylarca aradığım sonunda bulduğum şarkıdır.
dünyanın en güzel şarkısıdır. Gitar solosu da harika. "I listen to your problems, then listen to mine.."
daft punk'ın en iyi şarkılarından biridir şüphesiz. julian abimizin sesi de şarkıya cuk oturmuş. ailecek dinliyoruz.
çok harika bir şarkı. dinlediğimde ağlama hissi uyandırır bende. klibiyle birlikte dinlenildiğinde farklı diyarlara götürür insanı.
"now i thought about what i wanna say, but i never really know where to go" dizeleriyle halimi bana hatırlatmış şarkı.

ah julian...
Guzel sarki ama o kadar çok dinlemiştim ki dinleyesim yok artık.
Grammy'de belki sürpriz yapıp bunu görür müyüz dedim ama get lucky çıktı.ama bunun sebebi get lucky dans şarkısı daft punk da zaten bir dans müzik grubu olduğu için o çıktı yoksa ram in en iyi parçası budur bi de the game of love.
Çok sevdiğim özellikle parçalı bulutlu ruh halindeyken severek dinlediğim daft punk şarkısı.
nefes alan her canlının mutlaka dinlemesi gereken şarkıdır.
istem dışı ritm tutmamı sağlayan eşsiz parça.

http://www.youtube.com/watch?v=a5uQMwRMHcs
(bkz: instant crush)
cok cok severek dinledigim julian kasap abimizin olumsuz eseridir.
beni alip goturen o dizlerin anlamlarini hala bilmemekteyim.
hala seviyorum ama nedensiz.

bi iki dize yazaceydimde yazamadim nasil diyodu
shxhsnhsjdsay
bsxhsnbddbdbgo
shsjsbshdh
shhdhshshsagain
daft punk'ın en iyisi denebilecek şarkıdır. get lucky falan halt etmiştir.
çok hüzünlü şarkıdır. sürekli yalan söyleyen sevgiliyi anlatmaktadır, içindeki üzüntü, vazgeçmişlik, yalanını kabul etmeyen birine karşı kazanamayacağını anlamak gibi eski buruklukları hatırlatır.
Bu şarkı tedavülden kaldırılmali. Çok güzel olmasi yaninda tam da bir ayrılık şarkısıdır. Dur bir açıp dinleyeyim.