bugün

entry'ler (175)

ketçap vs mayonez

Tabiki mayonez .

sinema bilet fiyatları

Sapphire 6 lira. Gayet uygundur.

iki şehrin hikayesi

Başladığım kitap. Çok severek okuyorum şu an efenim .

uyuyamama nedenleri

Keşke duygusu. Yaşanmışlıklar değil de yaşanmamışlıklar insanın aklını kemiriyo.

instant crush

Çok sevdiğim özellikle parçalı bulutlu ruh halindeyken severek dinlediğim daft punk şarkısı.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok dertliyim bugün sözlük. ilk defa Lord'un komik dansına gülemedim. Aklıma o geldi. Düşünün ki 5 yıllık çok mu çok güvendiğiniz canından çok sevdiğiniz abiniz kardeşiniz dostunuzla arkadaşlığınızı bir kız yüzünden bitirdiniz. Sessizce çıktım hayatından . Gururuma yediremedim. Sildim numarasini. Lordu 50 kez dinleyip o komik dansını izledim. Beraber güldüğümüz o klibe bu kez gülemedim. Yapamadım .

hukukçu egosu

Saçma salak bi sıralamayla saçma salak bi üniversitede hukuk okuyup da hava atıyosa götümle gülerim.

üniversite okunan şehir

Bazen çok sevdiğim bazen çok sövdüğüm şehir .

sevgili olamama nedenleri

Zeka eksikliğidir efenim.

üniversite kampüsünde dolaşan kediler

Boğaziçindeki kedilerdir .

Sözlük şu an kafam karışık. islam ve kuranı kerim hakkında birkaç sorum var . Bu konuda bilgi sahibi olan yazarlar mesaj atabilir mi ? Birkaç sorum var .

yakışıklı değilim ama kızlar bana bakıyor

Belki zeki ve kariyer sahibisindir.

sözlük yazarlarının şu an içtiği içecek

Cappy şeftali meyve suyu diyecektüm ki karışık almışım. Şu an büyük hayal kırıklığı içerisindeyim.

Antik batı klasiklerini okumaya karar verdim . Sefiller bitti . Şimdi sıra siyah lalede . Kitap önerisi alabilirim sayın sözlük. Yoksa geçmeyecek bu yıl .

sınavda türkiye birincisi olup öğretmenliğe gitmek

Var bizim bölümde böyle bir tane . Kişisel tercih ne diyelim.

şimdiki kızların evlenmeyi hak etmemesi

Günümüz erkekleri evlilik için pek uygun sanki . Ortalık evlenilecek adam kaynıyor ya onlar da evliliği hakeden kız bulamadı.

yaşanan şehir yaşamak istenilen şehir

Istanbul-istanbul .

üniversiteye giden her kızın sevgilisinin olması

Yanlış genelleme. ilk yıldan sevgili mi yapılır.

ygs 2015

Keyfine gireceğim sınav.

üniversite öğrenci kartı üzerindeki fotoğraflar

Tipimden utandığım fotoğraf. insan 6 ayda bu kadar mı değişir. Koskoca profesor bile fotoğrafıma bakıp iyi ki gözlük kullanmıyorsun dedi bana sevinsem mi üzülsem mi bilemedim .