bugün

eglenceli ortamdir lakin beni tam olarak baglayamamistir kendine. bir sure aktif olarak takiliyorum sonra bi bakiyorum bor hafta gecmis aklima gelmemis.
facebook un uzun süreler peşinden koşup en sonunda satın aldığı uygulamadır. milletin fotoğraf çekip paylaşmasının yanı sıra efektleri ile gündeme oturmuş ve çok sayıda kullanıcı kazanmıştır.
hiç aklımın ermediği platformdur, belkide s3 ya da iphone sahibi olmadığım için bu uygulamayı kullanamadığımdandır, ama aldığımız duyumlara göre genellikle yemek fotosu falan paylaşılıyormuş, bu da demek oluyorki görgüsüzlerin takıldığı bir alan...
bu aralar bağımlılk yapmış uygulamadır.
Instagram ilk olarak Iphone için yapılmış ücretsiz bir fotoğraf paylaşma ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.
Hastalık gibi olan program.
ya ben mi işsizim Hayır yapacak o kadar şey varken dakikada bir buraya girmekten kendimi alamıyorum. Nereden üye olduysam.
ben yandım siz yanmayın üye falan sakın olmayın dediğim fotoğraf/video paylaşım uygulaması.
Milletin yediğini göstermek için üye olduğu site-program. Tamam benim de var ama bugüne kadar yemek paylaşmadım paylaşmamda. Hayır yani milletin canını çektirince elimize bir şey geçmiyor.
Asla uye olmam. Twitter, facebook gibi abuk sabukluklar da dahil hayatimda yeri yok.
twitterla birlikte kullandığım yegane sosyal ağ.

yemekli fotoğraflar gördükçe neden herkesin hesap açabildiğini sorguluyorum.
oabromovich için kullanın app. istakram diye okunur.
sanırım an itibariyle çalışmayan veyahut acayip yavaş olan app. bir bende mi sorun var ki?
okulda sessiz sakin sandıgınız arkadasınızın esasında pezevenk olduğunu gösteren site.
An itibariyle vine ın hallendiğini düşündüğüm uygulama. çalışmıyor sanki.
Kimsenin fotoğrafını telefonuma kaydedemediğim uygulama ayrıca kullanması çok zor. Bir havası yokmuş pek. Habire aptal aptal selfie çeken insanlarla dolu.
Yemek yemeyi sevenlerin sitesi.
okuldaki sessizlerin takıldığı sosyal medya.
yüklenen fotoğraflara bakmaya yarayan uygulama. indirmeye değil.
hayranı olduğum ve etkin olarak kullandigim uygulama.
fotoğrafların telefona indirilmesi basit bir uygulamaya baktığı hoş bir uygulama. ne bekliyordunuz başka hey Allah'ım...
en mutlu anlarımı belgeleyen aynı zamanda en hüzünlü anlarımı yaşatan program.
otu b.ku çekip paylaşıyoruz işte ya tam işsiz uygulaması.
muhtelif meme görmenize yardımcı olur efendim.
fotoğraf paylaşım sitesidir. 2 çeşit kullanıcı vardır. sürekli selfie çekenler, manzara ve yemek fotoğrafı çekenler.
Cift tiklayarak begenme olayiyla cok canlar yakan, cok ocaklari yikan uygulama. Bildirimde gitti. Hay sansimi s*keyim ya.
çift tıklayınca beğenmese güzel uygulama aslında.
fotoğraflarınızı baştan sona beğenen kıro kullanıcılar yüzünden kendinden soğutan site. o kadar site için uğraşmışsın, facebook" un engelleme ve kısıtlama özelliklerini unutmuşsun. onu da ekle de biz de istediğimizi takip edip istediğimize engeli basalım. çok mu zor ?
engelleme ve kısıtlama özellikleri olmadığından bilgisayarda da telefonda da kullanılmayan sitedir. böyle giderse de kullanılmayacak olandır.