bugün

Twitter'in görsel hali. Anlık görüntüleme servisi.

Milletin övüp bitiremediği, foto paylaştım sen görmedin mi cümlelerine maruz bıraktığı şu sosyal adrese bir ziyaret gerçekleştirdim. istediğiniz zaman istediğiniz fotoğrafınızı yükleyebilirsiniz, üstelik efektlerle zenginleştirerek. Bu sebeple instagrama yüklenen görsellerin %99 u kötü kalitededir. işin kötü tarafı instagram bir paylaşım sitesi değil bir e-ticaret sitesidir. Sürekli butik sayfalarının döndüğü sizi fotoğraflar ile kandırmaya çalışan ticari zekaların yığıldığı mecradır. Bu da sitedeki paylaşım hevesinizi kırıyor. Bu dünyada para için yapılamayacak şey kalmamış gerçekten.

Sevmedim seni instagram...
reklamcılardan geçilmeyen uygulama.yok çok ucuz çantalar, yok tshitler vırtlar zırtlar bıktık ulan.
ünlülerin fotograflarının altına gerzekçe yorumlar yapılan sosyal mecra.
ayakkabılar geldi sayfamı takip edin, şişko, baba parasıyla ün yaptın orospu türünde yorumlar. takip etme kardeşim o zaman.
Yediğinin içtiğinin resmini koyan öküzlerin de dahil olduğu resim paylaşma sitesi .
(img:#634196)
nefret ediyorum senden. keşke ölsen.
blackberry'e(os 7) bir türlü gelmeyen hede. allah belanızı versin.
her sosyal ortam gibi bu da yerinde kullanıldığında güzel şeylere verebiliyor insana.
aktif kullanıcısı olduğum meret. bu merete kuzen bulaştırdı. fotoğraflarını gösterirken dur ben de geçmiş arşivimi tarayıp tüm fotoğraflarımı atayım. böylece nerelere gitmişim hatırlamış olurum hem de bir arşiv olarak durur bir platformda gazıyla başlamış olan heves; an itibariyle 310 fotoğrafa ulaşmış durumdadır. manzara resmi paylaşıp duran ' landscape ' çi olarak tanımlayabilirim kendimi. yeni nesil millet ne yapıyor öğrenme yerimiz ayrıca. malum mark abi gizletiyor artık fotoğrafları. ama demokrasi her zaman kendi yolunu çizer ve instagram sahnede. arada dumur durumlar da yaşanmıyor değil. mesela:

biri cami duvarı resmimim altına ' your sweet ' yazmış. eceli mi gelmiş nedir anlayamadım. ' thank you ' yazdım bir de saçmalığı kes.
vatandaşın kahvaltı, öğle ve akşam ne yediklerinin öğrenmemizi sağlamış sosyal ağ. ironik yani ise, bir paylamış öncesinde afrika ve dünyanın çeşitli bölgelerinde açlıktan ölen insanların fotolarının paylaşılıyor olması. kusura bakmayın sayın türk halkı ama çok samimiyetsiz olmaya ve görgüsüzleşmeye başladık.
çakma entel yuvası.
Ergenlerin işgal etmiş olduğu sosyal platform. Her gittiği mekanda sipariş ettirdiği yiyecek ve içeceklerin fotoğrafını koyan insanlar var.
Dakika bir VW resmi paylaşılan sosyal paylaşım sitesi.
tıpkı whatsapp gibi facebook satın aldıktan sonra çökmeler yaşayan uygulama. 2.5 saattir akış yenilenmiyor şuan.

instagram apple store da ilk çıktığı gün 'yeni uygulamalar' sekmesinden download etmiştim o zamanlar sadece retrica gibi bir foto edit programıydı 3 ay sonra bir sosyal ağa dönüştü instagram. ve bu olay 2012 ocak ına falan denk düşüyor. o günden beri kullanmazdım ama son 2 aydır kullanıyorum. ve kendime bir kural koydum. benim instagram ımda asla yemek fotoğrafları olmayacak.
Şu insanların yedikleri yemekleri çekip paylaştıkları yerdi demi instagram dediğimiz .
an itibariyle girilemeyen sitedir. çökmüştür yine.
Meşhur olmadı gitti.
farkında olmadan meme fotografı çekip popüler olma aparatıdır efendim. nice babetler demode oldu instagram yüzünden ayrıca.
Facebook da paylaşılamayan fotoların rahatça paylaşıldığı program.
Eskiden ilginç anların paylaşıldığı fotograf sitesiydi şimdi hertürlü varlığın orda olduğu asosyal ağ. ben yokum inş. olmam.
Daha yaz gelmeden çökmüş. tatil fotoğrafları falan da gelince tarihe karışabilir.
facebook üyeliğimi donduralıberi fotograf yüklemek için kullandığım yegane app. yalnız eskiden çok yeme içme fotografları paylaşırdım, şimdilerde çok bayık buluyorum yeme içme konseptini.
takip edilesi.
Sosyal medyanın dibine vurmuşum yine de sorsan hangisi ortadan bir anda kaybolsa üzülürsün tabiki de instagram derim. Duygusal bir bağ var sanki aramızda. Bütün iletişimim Instagram'a bağlı. Ne boktan hayatım varmış la benim.
Fotoğraf uygulamasıdır.
insanların ne yediklerini ne içtiklerini , hatta ne giydiklerini çekip attığı yani kısacası gösteriş programıdır. Ya arkadaş yiyorsun geziyorsun tamam da neden fotoğrafını atıyorsun ?bu gösteriş neden ? benim bildiğim eskiden insanlar ne yediklerini ne giydiklerini gizlerlerdi . sırf diğer insanları özendirmemek canlarını çektirmemek için.