bugün

paylaşımlarının yüzde 90'ı afedersiniz döt olan hamfendi.

görsel
https://www.instagram.com/oz_nurunuz/
Deri tayt çok yakışmıştır.
yanlışlıkla elim çarptı profiline girdim, sonra da o mahcubiyetle alelacele kapatayım derken sağ sol yön tuşlarına basarak 20-30 fotoğrafına bakmış bulundum da; böyle öznur mu olur amk?

sikandal...
Kişisel mottom, hayat felsefeme bağlı kalarak buna da göt diyeceğim.
Şöyle teşhirci kadınların bir yerlerine ayyıldız dövmesi yaptırması çok zoruma gidiyor. Bir de 500 binden fazla takipçisi var yani 500 bin gerizekalı gerçekten korkunç.
Yanlışlıkla buna bakarak 31 çeken şaşkın ezikleri gün yüzüne çıkaran başlık.
Günümüz kızlarının "baaak, benim mabadım vaaarr" diyerek gezmesi eylemini kazanca çevirerek beyninin olup olmadığı konusunda şüpheye düşüren kızdır.

Bir oturma organına bu kadar anlam yüklememek gerek.
var ki paylaşıyor kardeşim.
suratını paylaşsa prim yapamayacağı o kadar net ki ve güzel olmadığının da o kadar farkında ki götünü paylaşıp abaza takipçileriyle ekmeğine bakıyor. bunu takip edenin aklı sike sürülmez aq.
göt fotolarının ilgi gördüğünü bilen, bundan nemalanmak ve reklam parası kazanmak isteyen vasıfsız kaşardır.

milyonlarca örneği vardır.
Bu mu güzel peh acıyorum sizlere.
kedi videosu izlerken bile araya giriyor göt ve meme, birde virus gibiler sürekli çoğalıyor bu tip kızlar.
--spoiler--
bir de 500 binden fazla takipçisi var yani 500 bin gerizekalı gerçekten korkunç.
--spoiler--

lafını bilde konuş bilader.
Oznurunuz değil mi la bu .
götüm ve vajinam var o halde bana tapın bana araba ev ve değerli eşyalar alarak beni hakedin demek isteyen kaşar kızlardır.
Son zamanlarda aslında uzun süreden berı çeşitli sosyal medya araçları ile yenı model kıyafetler ile insanları yavaş yavaş başka bır cınsel arzu ya dogru resmen yonlendırıyorlar.
dünyanın her yerinde, bunun gibi paylaşımlar yapan milyonlarca kadın mevcut ve bunun gibiler yüzünden kadınlar hep bir cinsel obje olarak görünüyor. yani erkeklerin kadınları cinsel obje olarak görmesinin tek suçlusu sadece ve sadece kadınlardır.

bu arada mevzu bahsi geçen arkadaşa bakacak olursak; pantolon, tayt, elbise artık ne giymişse follofoş olmuş g*tü zar zor toplamış. zaten tipinden de sıradan bir kezban olduğu belli oluyor, bir kere bas geç, ikinciyi istemezsin, arasa telefonlarına cevap vermezsin, anca kafa s*ker böyleleri.
Başarılı. Umarım şöhreti ülke sınırlarını aşar. Takipçi sayısı milyarlara ulaşır ve etkilediği kitle ermeni götü kim kardashyan'ı geçer.
Zira son azerbeycan ermenistan geriliminde uluslararası geçerliliği olan milli bir göte sahip olmanın algı yönetiminde ermenistana nasıl avantaj sağladığını gördük. Karı resmen savaşa götüyle müdahil oldu ya la.
Döte bak döte benziyor memlekete.
buna da popo diyorsanız ülkeyi terk edin olm.

oklava yutmuş gibi kız neresi güzel bunun.
Bu kadar adamı yazdırdığına göre gideri vardır.
Yok neymiş cinsel açlığın afrikasıdır Türkiye, ulan hazır da mı bekliyorsunuz bu entry i yazmak için heryere de yazılmaz ki
Zaten devrik bir cümle bari turkiye cinsel açlığın afrikasıdır yazın söz zaten salakça bir de devrik yazıp iyice sıvamayın, kesin bunu şu fi serisini yazan kadın veya o tarz biri söylemiştir, kafa yapısı ayrı Türkçesi zayıf
( bizlerinde yazım hataları falan oluyor ama çogu zaman telefonun otomatik klavyesi sebebiyle , ama bu farklı bu bildiğin demet akalın seviyesine gelmeden biraz öncesi)
Güvenen isteyen paylaşır, kime ne
Poposu güzel olsa canım yanmayacak.
Çok çirkin be kardeşim. Abartmıyorum gerçekten çok çirkin.