bugün

ateist sayfalarına "imana gelin putperest pezevenkler!!!" yazan gerzekler.
öyle bir gerçek yoktur. var sanılıyorsa da gerçek değildir benden söylemesi.
(bkz: iran)
en onemli sebep sünnet olsa gerek. Sunnetten kastim pipinin kesilmesi, ne istediniz pipimden, biraksaydiniz kendi kararimi aklim basindayken ben verseydim, yillar sonra gercekler bir bir cikiyor ne yazikki , sunnet icin hastalik yapan deri atilir , artik erkek oldun yalanlarini geciniz, cinselligi koreltmekten ote bi olay degildir, arastirin okuyun binlerce sinir hucresi tek makas darbesiyle atilir gider, yillar once kadinlarda sunnet edilirmis, zevk almasin diye hadim edilmek bir nevi, penisin basi korunmadigi icin hucreler ölüyor, ayni zamanda erken bosalmaya sevkiyat, gergin bir penis de cabasi, bu deneyim binlerce yil surmus islamdan da onceye dayaniyor, belki kokten kesildi yillarca sonra uremenin durmasi uzerine oyle bir formul olmali ki hem ureme devam etmeli ama alinan keyif azaltilmaliydi ve uygun formuller bulundu ve nesiller boyu aktarildi, olay davullar zurna esliginde zevkli hale getirildi ama hakikat baska konusuyor iste.
soğutmak demeyelim de uyması zor olan kurallar dersek;
hani kolumuz bileğimiz göründü diye günah sayımız artmayaydı iyiydi.
ota boka ayıp günah deyip sosyal, teknolojik ve daha pek çok gelişmenin gerisinde kalınmasına sebep olmalarıdır.
hiçbir şeyi bilmemde o cahil insanların elinde silahla allah-u ekber diyerek insan katletmesi varya işte bundan insan iğreniyor.
din tüccarlarıdır. sadece islamdan değil tüm dinlerden soğutur piçler.
ateistlerin hayal güçlerinin aşırı gelişmiş olduğunu gösteren, gerçekte var olmamış deli saçması safsatalardır.

(bkz: ateizm)
(bkz: islam)
bazıları çok zengin bir hayata sahipken sınanıyor, bazıları çok fakir bir hayatın içinde. Eğer ikisi de iman eder ve islamın şartlarına uyarlarsa aldıkları ödülde aynı. ee adalet ?
Başlı başına kuran-ı kerim bir insanı islamdan soğutmaya yeterdir. sünnet'in adı üstünde sünnet olmasına rağmen halkın bi bok var gibi bunu farzlaştırması, tanrı kavramının aşağılara çekilmesi, koskoca allah'ın işi gücü yokmuş gibi yarattıklarına sinirlenmesi, peygamberlerin utanmadan allah tarafından gönderildim demesi, kadınlara namus kavramının erkek hegomonyası altında şiddetle işlenmesi ve daha neler neler.
sevmek istememesi başlı başına yeterlidir.
kadın haklarıdır.
islam ülkelerinin gelişmemiş olması bu gerçeklerden biridir.
bir tane bile gelişmiş bir örneğini gösteremezsiniz. dubai demeyin sakın. orayı ingilizler geliştirdi.
(bkz: insanı islamdan soğutan yalanlar)
yazılanları okuyunca bu karara varmış bulunmaktayım. yalanlarla soğuyan güzide insanlar, nefsinizin peşinden gidin bakalım fikir kılıfları da bularak nereye kadar?
inancını sorgulamadan körü körüne inanmış şakirt denen bireylerin insanlar üzerinde dini bir dayatma yapmasıyla ortaya çıkan durumdur. aynı zamanda sözde islam alimlerinin dinde olmayan bidatleri dine sokarak insanları dinde soğutmasıyla da olabilecek bir durumdur.
dini, kuran dışındaki kaynaklardan öğrenmeye kalkmaktır.

kuran, dini sevmek ve anlamak için yeterlidir. insan, bir bilgisayar programı olmadığı ve seçimlerini kendisi belirlediği için "bağımsızdır ve yaptıklarından mesuldür".

hamdolsun yüce allah'a ki iman edenleri islam ile şereflendirmiş.
(bkz: akp)
(bkz: cemaat)
saymakla bitmeyecek nedenlerdir.

(bkz: allah ın hiç fotoğrafının olmaması)
(bkz: mükemmel ve kusursuz bağırsakların bok dolu olması)
(bkz: allah korkusunun kötülüğü engellediği yalanı)
(bkz: allah ın insanlardan bile daha cahil olması)
(bkz: allah ın varlığını ispatlayan inançlılar)
(bkz: atalarını inkar eden nankör maymunlar)
(bkz: allah ın yokluğuna ispat isteyen tilkiler)
(bkz: ateist için katli vaciptir diyen müslüman)
(bkz: bilimi kuran a uydurmaya çalışan sahtekarlar)
(bkz: çocuk bile kandıramayan hikayeye din diye yapışmak)
(bkz: din arkasına saklanıp saygı bekleyen ciğersiz)
(bkz: dindarların puta tapanlardan hiçbir farkı olmaması)
(bkz: gezegenin putuna yönelerek ibadet etmek)
(bkz: güç yetince cihad güç yetmeyince mazlum edebiyatı)
(bkz: her allah inancı sahibinin müzelik olması)
(bkz: her namaz kılanın yobaz olması)
(bkz: her müslümanın geri kafalı olması)
(bkz: herkese saldırıp dinime saldırmayın diyen mümin)
(bkz: herkesi herkesten daha iyi bilen dinciler)
(bkz: insan aklını köşklere ve hurilere satmak)
(bkz: imanlının dünyadan umudu kesip ahirete çağırması)
(bkz: inançlıların yalan söyleme ve çarpıtma mecburiyeti)
(bkz: kabile ahlakı ile saygı talep etmek)
(bkz: kıyameti ispatlamak için dünyayı havaya uçurmak)
(bkz: müslümanların sadece kendilerine müslüman olmaları)
(bkz: sen kafanı böyle şeylere takma müslümanı)
(bkz: islam dininin kelime oyunları)
(bkz: islam ve yalan)
(bkz: gökten uydurma kitaplar)
(bkz: dini korumak için bilimsel düşünceyi engellemek)
(bkz: dinsel ve fiziki nedenselliği kasten karıştırmak)
(bkz: işkembeden bilimsel yorum uyduran iman sahipleri)
(bkz: ayrımcı ganimetçi ve köleci bir din icat etmek)
(bkz: okunmuş islami yemeklerin kafirlerde gaz yapması)
kesinlikle çok fazladır sayamayız.
Yaratan beni istediği yola sokabilirken bunun sonuçlarından beni sorumlu tutması.
recep tayyip erdoğan ve saz arkadaşları.
sırf yakışıklı olduğu için bir insanın kendi milletinden/vatanından dışlanılması, islam'dan soğumak için yeterlidir.
islamda zorlama yok diyip zorundalıkları dayatmaktır .
dar görüşlülük. hepsi demiyorum ama islamı savunan çok fazla dar görüşlü insan var. yer yüzüne inen son din islamdır ama hristiyanlık da bu gezegene indi. onun geldiği bir peygamber var. ne hikmetse ben müslümanların hiç birinden hz. isa'nın adını duymadım daha. peygamber olarak kabul etmiyor musunuz siz o'nu?