1. 191.
    fazla değer verdiğin zaman beklentin de fazla oluyor. beklentin ne kadar fazla olursa o kadar da kırılıyorsun. insanlardan çok fazla şey beklememeyi öğrenmek lazım.

beklentilerini ne kadar azaltırsan mutluluk katsayın da bir o kadar artıyor.

Tabi Bazı mallar bunu öğrenemediği için sinirinizi bozabiliyorlar.
    7 ... tutunamayanlardan biri
  2. 190.
    Hepsi birbirine benziyor. Her biri ötekinin yaptığını yapıyor. Biriyle konuştum mu, hepsiyle konuşmuşum gibi geliyor.
    6 ... tutunamayanlardan biri
  3. 189.
    Enteresan varlıklarız, çok da kafa yormaya gerek yok sanki.
    ... kardesnapiyonkafamageldi
  4. 188.
    they’re toxic.
    ... vie sanglante
  5. 187.
    Ben çok takılmıyorum artık.

Kendim dahil, herkesten her şeyi bekliyorum. Böylesi daha bir rahatlatıyor beni.
    Paranoya yapmıyorum. Tetikte olmayı bıraktım.
    Olsun, deyip geçiyorum.
    Eskiden olsa kendimi kahredip perişan edeceğim şeylere tek bir kelimem var: olsun.
    insanın, Hayatın panzehiri gibi.
    Olsun...

nemo mortalium omnibus horis sapit.
    8 -1 ... yasak merve
  6. 186.
    iyi olur bazıları.
    ... insan beser sasar
  7. 185.
    Her geçen gün daha da sogudugum canlı varlıklar.
    2 ... bozo23
  8. 184.
    kurban'ın en güzel albümüdür. iyi ki varsın kurban.

Edit: artık yoklar tabii, unuttum bir an*. iyi ki vardın kurban.
    ... sehrin insani
  9. 183.
    insan olmanın en büyük şartı iyi veya kötü olmakla ilgili değil, insanlara göre yaşamamakla ilgili.

insanları söyledikleri veya yaptıklarıyla çok kafaya takınca insan önce melankoliyi öğrenir.

melankoli hassasiyete, hassasiyet başarısızlığa, başarısızlık öfkeye, öfke de hayvanlığa dönüşür.

iş öyle bir yere gelir ki insanları abartmakla kendi insanlığını tehlikeye atmış, hayvanın teki olup çıkmışsın.

bunu böyle okuyabilirsen ve yeterince şanssız değilsen, insanlığını kazanmak için bir şans daha mutlaka bulursun.

yok hatanda ısrar edersen, vasat ve basit bir hata lanetin olur.
    ... the godfather
  10. 182.
    Bence çok yapmacık.
    ... sziasztok