bugün

bir system of a down şarkısı lakin innervision kelimesinin anlamını bi türlü bulamamaktayım

sözleri:

i have a home, longing to roam.
i have to find you, i have to meet you.
signs of your face, slowing your pace.
i need your guidance, i need to seek my

innervision
innervision

my pupils dance, lost in a trance.
your sacred silence, losing all violence.
stars in their place, mirror your face.
i have to find you, i need to seek my

innervision
innervision
innervision

it's never too late to reinvent the mind that goes still and brings forth energy and life that can give you force.
it's never too late to reinvent the mind that goes forward and brings forth energy and life that can give you force.

vision!!

innervision, innervision, innervision.
innervision, innervision...

your sacred silence, losing all violence
insanın içindeki sesini dinlemesi misali bir yaklaşımla iç bakış olarak çevrilebilecek söz öbeği. tam türkçe karşılığı yoktur. bu arada pek güzel bir soad şarkısıdır.
innervision: içebakış..bir manada kendine dönmek, özü içinde aramak olup, nirvanaya ulaşmak tabir edilen olayın başlangıç kısmıdır.
inner-vision olarak düşünüldüğünde daha kolay çıkarılabilecek kelime.
içerisinde arabesk tınılar içeren, afrodizyak niyetine kullanılabilecek system of a down şarkısı.
içindeki arabesk tınılar sayesinde insanın çalışmayan hücresinin kalmadığı çok güzel bir system of a down şarkısı.
soad'ın yapabildiğin en güzel şeylerden bir tanesinin örneği olan şarkıdır. *
başlangıcıyla coşturan, ''ne oluyoz olm bu nasıl bi şarkıdır, dibim düştü amk'' hissiyatı verdikten sonra,''patt'' diye biten mükemmel şarkı.

(bkz: süreleri daha uzun olması gereken şarkılar)
2 dakika 35 saniyecik süren aşmış şarkı. nolurdu lan sanki azcık daha inleseydi serj innervision diye! tadı damakta kalan şarkılardan.
insanın bilinç altındaki düşünceleri, görüşü, bakış açısı.
serj tankian'ın sesini mükemmel kullandığı bir soad eseri. her gün en az 2 rekat dinlenmelidir.
beni benden alan soad parçası. dinlemeden geçmeyin.

http://www.youtube.com/watch?v=NklhTCw1TiA
5 sene once dinliyordum hala da dinlerim. soad bambaska ya.
solosuna ölünür bitilir candır.
System of a down'ın sebebini bilmediğim şekilde en sevdiğim şarkısı. Kaç yıldır dinliyorum hala bıkmadım. Tekrar tekrar dinlenilesi güzel şarkı