bugün

2 ekim'de ankara dip sahne'yi yerinden oynatan taş hatundur. *
http://www.youtube.com/watch?v=zzxcxcd_ppg
Hem göze hem kulağa hitap eden sanatçıdır.
hot
don't let the music die
feelo
love
amazing
parcalari ile bu sene oldukca popüler olan hatun şarkıcı. parçaları kadar kendisi de sağlamdır vesselam.

(bkz: sesine kurban)
canlı izlenmemesi gereken, şarkıları güzel olan hatun.

neden canlı izlenmesin dedim. çünkü şöyle ki; hatunum geçenlerde rain' e gelmişti. gittik, gördük. bi bok yediği yok sahnede. o kadar pasif ki amatörün de amatörü. kafamdan hep şu düşünce geçti; sadece şarkıları çalsın, o da rain' in ipleri arasından kendini denize sallasın. canlı performansı izlenmeye değer birisi değil( zaten çok bişey de beklemiyorduk ya). toplasan 15 dakika sahnede durdu, 3 şarkı söyledi. sonra da kaçtı gitti. anlamlandıramadım. içkiliydim fazla da irdelemedim.

duydum ki bu ayın son cumartesi günü soho' ya geliyormuş. giderseniz unutmayın mekan ve gittiğiniz arkadaşlarınız ile eğleneceksinizdir. inna' dan önce ve sonra çalacak parçalar ile elleriniz havaya kalkar. inna yalana bağlıyor. demedi demeyin!
canlı performansına vereceğiniz paranın boşa gideceği şarkıcı.

şöyle ki; geçtiğimiz yaz eskişehir buda garden'da sahne almıştı. playback yapan inna öncesinde çıkan dj mert b'nin yarattığı coşkuyu yerle bir etti sağolsun. 40 dakika civarında sahnede kalan inna, rezil rüsva olup gidiverdi. akılda kalan sadece giydiği mayoydu.
aynı zamanda, 28 ekim de istanbul maltepe max ship o hoy bar'da konser verecek olan şarkıcı
şarkıları tam arabada dinlenmeliktir ama
(bkz: hatun çok taş be abi)
asıl adı Elena Alexandra olan, Inna adıyla bilinen, internette şarkıları en çok aranan Romanyalı şarkıcıdır. Klipleri Youtube'da 12 milyona yakın kişi tarafından izlenmiştir. doğum tarihi 16 Ekim 1986 dır.
--spoiler--
truva club ve crystal shaynaa club'ın işletmecisi mustafa karataş yaptığı organizasyonlarla türkiye'nin en iyi sanatçıları ile dünyanın en iyi djlerini müşterileryle buluşturmaya devam ediyor. son zamanlarda "hot" isimli şarkısı ile müzik listelerini kasıp kavuran seksi şarkıcı inna ile birlikte genç ve yetenekli dj. lerden ilker aksu, 31 ekim cumartesi gecesi canlı performans sergilemek üzere crystal shaynaa club'a geliyorlar. bu görkemli geceye yönelik ön satış bilet fiyatı 30 tl. detaylı bilgi : 0531 968 04 04. bu geceyi crystal shaynaa club farkı ile kaçırmamanızı öneririz!

::::::: ön satış bilet noktaları :::::::

anemon
anemon plus
trip cafe
kaktüs cafe
cafe mekan
turkuaz cafe ( çukurova üniversitesi - çevre mühendisliği bölümü yanı )
--spoiler--
şarkıları tekdüze olan insan. sanki demet akalın gibi bir havası var. tarzı elekronik müzik olduğu için öyle geliyor olabilir.
serdar ortaç'ın dişi versiyonu. her parçası birbirine benziyor; lakin yine de coşturuyor. amazing, love, hot, dejavu durduk yerde oynatır. ayrıca paketi çok sağlam. * dudağının kıyısındaki "ben"de bonusudur..
gerçek ismi elena alexandra olan sanatçı.
25 şubat perşembe günü eskişehir'de olacağı söylenen kişilik.

http://www.biletix.com/pe...id=652&pst=eventgroup
güne başlarken dinlenecek hareketli parçalara sahip olan demet akalın vari şarkıcı.
demet akalınla yakından uzaktan alakası olmayan şarkıcı.
11 mart perşembe günü istanbul'da sahneye çıkacak hatun kişidir.

http://www.biletix.com/event.htm?id=LLHM1
dünyanın sayılı güzellerindendir. binip üstüne kırbacı vurası gelir insanın.
amazing şarkısı ile çıkış yakalamış sanatçıdır.
şarkıları pek güzel olan hanım.
(bkz: 10 minutes)
Son günlerde devamlı, "Don't let me music die" şarkısını dinlediğim güzel hatun.
http://www.inna.ro sitesinden sıkı takip ettiğim güzel mi güzel şarkıcı. yanında 2-3 tane dansçı 1 de menejer işi götürüyorlar, helal olsun. gözümüz yok ama göz arıyor ki bi akıllı da bizden çıksın. aranjöre ya da yapımcıya sikilmekten kurtarın bi kendinizi de bi açılım yapın yurt dışına. allahın romanyalısı balıkesire geliyor yer ayırt etmeden. bizimkisi olsa gelir mi acaba?

bizim ülkemizde kim var mesela; atiye yahu bacım 4-5 tane dil biliyorum diyorsun da ne bok yemeğe tr'ye geliyorsun? hadise vardı bir ara ne oldu? ulan powerfm türk olduğunu demese mışıl mışıl dinliyordum gavur kızı diye demekki oluyormuş ama bi yere kadar. somut örneklere baktığımız da görünüyor ki başlangıç var süreklilik yok. tr'ye geldin mi aşırı ilgi, o ilgi sayensinde de 2-3 yıl ekmek yedin mi daha da bi bok beceremiyorsun, üretemiyorsun. gider bi de koca bulur höst lan der otur ne şarkıcılığı der bu hikaye de biter bende siktir olur gider. *
sırf sultan'ıma benzediği için sevdiğim şarkıcı. özledim sultan'ım seni...
albümünü çok indirilen ve internet'te dowloand rekorları kıran şarkılarına bittiğim şarkıcı.
şarkıları da bi fena: “hot, love, feelo, left-right, deja vu” ve daha nicesi olmak üzere arabada dinlenmesi tavsiye edilir tesisat iyiyse.ama bi de önerim var aracı durdurun sağa çekin ve başlayın dinlemeye yoksa farkına varmadan hız yapabiliyosunuz allah muhafaza.

şarkılarını sırayla patlatmasını bildi. hangi şarkı özelliğini yitirdiyse hemen yenisini sürdü piyasaya. klipleride süper ötesinde.
şarkılarının bu kadar çok tutmasının sebebi arasında türkiye ile olan yakın ilişkileride olabilir tabi. nerdeyse ayda bir ülkemize konsere geliyor. severek takip ediliyor ve ediyoruz.
eska müzik ödüllerinde döktürmüş daş gibin hatun. düzenlenen gecede öpüşen erkek dansçılarıyla da ayrı bir dumuralize etmiştir.