bugün

hot adlı parçası bu aralar sıklıkla radyolarda çalan hatun kişisi.
edit:birde aynı formatta love diye bir şarkısı türedi.
tayna kel kevser diye devam eden kevser suresinin giriş kelimesi.
burda bahsi geçen şarkısının club versiyonu gerçekten güzel olmakla birlikte şözleride şöyledir;

You belong to me
I belong to you
Fire from my heart
Burning just for you
When you're far away
I'm in love with you
Feeling that so high
What can i do
Fly like you do it
Like you're high
Like you do it
Like you fly
Like you do it
Like a women
La la la la la la la ...
hot parçası play & win mixi ile daha bir süper olmuş. ayrıca söyleyen abla çok taş, evet.
"muhakkak ki biz,..." anlamına gelen arapça kelime...
ismini nasb, haberini ref' eder. *
akşam saatlerinde yollarda lüks yada lüks olmayan arabalarıyla gezen gençlerin favori şarkısını söyleyen hatun kişisidir. fly like you do it
feeloo şarkısıyla tekrar gündeme gelen sanatçı.
beni marmaristen soğutan gruptur. kaş a gidicem sizin yüzünüzden.
love ve hot şarkılarıyla çok büyük bir çıkış yakalamıştır bu hATUN. SEVEREK DiNLiYORUZ.
minna sif isimli yazarın romanıdır.
su an icin 8-10 sarkısı olan cıtı pıtı ama tas hatun. konserine gittim ayıptır söylemesi, 35-40 dk sahnede kaldı. hot ı 2 veya 3 kere söyledi. biraz daha sarkısı olsa belki biraz daha kalır..

onu bunu s*ktir et de, cok hoş hatun..
aşkabatta tanıştığı türkleri ermenilere ait yarganat adında bir salaş bara götürüp astronomik hesaplar ödeten efsane olmuş rus güzel.
bu yazın bütün hit şarkılarına tek başına imza atmış rus hatun.

şarkılarını atın cd'ye, atlayın arabanıza, arabanız bir anda ferrari'ye döüşecek. yok, bende bisiklet var. ama geçen ı pod'da dinlerken, bisiklet ducati oldu resmen. bastım, bastım, bastım, pizzacılarla yarıştım. hala bacaklarım ağrıyor..

edit: radyolarda çalmaya başlanan en son şarkısının ismini bir türlü öğrenemedim. ah bir bilen olsada mesaj atsa...
şarkılarında yaklaşık birbirine benzer sampleları kullanıyor.love ve hot parçalarındaki ritmler birbirine çok yakın ama hoş mu hoş orası ayrı.*
25 temmuz cumartesi günü mersin truva club'da olacaktır.
en son şarkısı feelo ile kendini aşmış, rakipsiz olduğunu tescillemiştir.
poposundaki ponponu ile dikkat çeken hatundur.
son albümü müthiş olan romen uyruklu bayan sanatçı. ama genel olarak bakarsanız bütün şarkıları birbirine benziyor sanki.
şarkıları gibi kendiside güzel olan hatun kişilik. asıl adı Elena Alexandra'dır.

görsel
(bkz: bir fotoğraf linki paragraflarca anlatıma bedeldir)
2009 yazının mına koyan rumen asıllı güzel. şarkılarını sırayla patlatmasını bildi. hangi şarkı özelliğini yitirdiyse hemen yenisini sürdü piyasaya. klipleride o biçim. büyük bir of çektiriyor.

şarkılarının bu kadar çok tutmasının sebebi arasında Türkiye ile olan yakın ilişkileride olabilir tabi. nerdeyse ayda bir ülkemize konsere geliyor. severek takip ediyoruz.
2 ekim'de ankara dip sahne'de konser vericek olan insan.
güzel şarkılara sahip, her dinlenildiğinde antalyayı akıllara getiren bayan.
(bkz: hot)
(bkz: love)
dünya gözüyle seyredilesi* gereken hoppidi hoppidi şarkıların sahibesi şirin hatun.

http://www.youtube.com/watch?v=8xAPVyby-p0
bu sene her yerde duyguğumuz hot,love, deja vu adlı parçaları seslendirmiş play & win adlı müzik prodüktörlerinin keşfettiği rumen hatun. tüm parçaları hemen hemen aynı olduğu için 2010 yazında çıkartacağı parçalarıda tahmin etmemek hiç zor değildir ayrıca canlı performansları berbattır.