bugün

Cumhuriyet'in ilk yıllarından beri eğitim ve kültür dünyamıza katkılarıyla tanınan inkılâp Kitabevi 80 yıllık geçmişi ve kataloğunda yer alan 2000'in üzerinde kitabıyla Türkiye'nin en köklü ve saygın yayınevlerinden biridir.

Hızla değişen dünyaya ayak uydurup, çağdaş toplumlar seviyesinde kalabilmenin yolunun bilgiden geçtiğinin bilinciyle 40 değişik kitap kategorisinde yaklaşık 20.000'i aşkın kitap yayımlamıştır.

Türk kültür hayatının bir parçası olan inkılâp Kitabevi, kurulduğundan bu yana ülkemizin eğitim, kültür ve edebiyatına etkin bir biçimde katkıda bulunmayı ilke edinmiş ve bugün eğitimden edebiyata, sanat kitaplarından hobi kitaplarına kadar pek çok alanda yayım yaparak yazın dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.
yurdun önemli felsefeci kişilerinden doğan özlem'in de bütün eserlerini tekrar basmaya girişmiş şanlı yayınevi
bünyelerinde reusuhi akdikmen tarafından çıkartılan sözlükte (bkz: ensest) kelimesinin karşılığı olarak (bkz: kızılbaş) ibaresine verilmesinin ardından yayıncılık saygınlığını benim açımdan yitirmiş ve yerle bir etmiş yayınevidir.o sözlükten o kelime nin malum haliyle kalacağı güne kadar da nefretimi peyderpey kazanacak yayınevi.
bünyelerinde reusuhi akdikmen tarafından çıkartılan sözlükte (bkz: ensest) kelimesinin karşılığı olarak (bkz: kızılbaş) ibaresine verilmesinin ardından yayıncılık saygınlığını benim açımdan yitirmiş ve yerle bir etmiş yayınevi'dir.
http://www.inkilap.com/
Yeni cikan tum kitaplarda %20 indirim yapan nezih bir ortami olan kitabevi.
Nestle danone kimler tarafından yönetiliyorsa onlar tarafından yönetildiği söylenen şirket.
Yaşadığım alışveriş deneyimimden anladığım şu: e-ticaretten kesinlikle anlamıyorlar. internetteki yorumlar da bu yönde. Çağın gerek gördüğü "dönüşümü" yapamamışlar. Şüphesiz bu çağda iptidai kalmak utanılacak bir şey değil. Fakat hiç bir şekilde kendini geliştirme çabasında olmama ayıp. Şu an 92 yaşındaymış... Dilerim 192. yaşlarını görürler fakat Böyle giderse ne yazık ki bu şirketin 100 yaşını görmesi mucize olur kanaatimce. Aile şirketleri zaten böyle kuşaklarca sürüp gitmiyor. Bir kaç kuşak sonra satılıyor-savılıyor. Gene de başarılar dilerim kendilerine.
bir zamanların baba yayıncılarındandı.
inkilap.com adında internet siteleri olan firma
stokta olmayan ürünleri satıyorlar kutu oyun siparişlerim oldu biz kargoya verecekler diye beklerken 5 gün sonra iptal ettik dediler paramızda hemen geçmedi ne zaman alacağız belli değil

Yahu stok olmayan malı neden satıyorsun halen ürün stokta görünüyor ve sipariş toplamaya devam ediyorlar 93 yıllık tecrübe falan yazmışlar ona kandık şikayetvar sayfası yorumları okumanızı özellikle tavsiye ederim ben salaklık ettim