bugün

Hoş gelmiş yazar. Yeni de gelmemiş sanırım ama nick altını yeni açmışlar hayret.

Üstteki yazarı sever, sayarım yakıştıramadım.

Yeni sayılan yuzıra iyi yazmalar dilerim. Evet.
Yeni yazar değildir eski nickini söylemem.
eski sevgilime benzettim.
Kuşkusuz aç bitir salamı açıp sonsuza kadar bitirmeme çelıncı yapan ve her gün Planck uzunluğunun yarısı kadar tüketen adıyamanlı abimiz.
Koyu kumral bir yazar.
kalemi kuvvetli yazıları okunası mislenesi yazar...
Kadın olmadığımı öğrenince engellemiş yazar sanırım.
hoş sohbeti olan bir dişi yazara benziyor. iyi yazmalar dilerim.
"Erdoğan'a mı Kılıçdaroğlu'na mı Sinan Ogan'a mı yoksa ince'ye mi oy vereceksin" sorusuna "Erdoğan gitsin de kim gelirse gelsin, onun karşısına tuvalet terliği, beyaz peynir vesaire ne çıkarsa çıksın oyum ona" diyen bir seçmenin mottosu olabilir efendim, evet.*
hakkındaki görüşüm şimdilik nötr olan yazar. bekleyip görelim bakalım.
Tatlış bir kızdır.
inadına donuza eklemeyeceğim değerli yazarımız. kendisine her zaman haklı olamayacağını ve ters psikoloji yapıp herkesi donuza ekliyormuşum havası vermesine inanmadığımı belirtir, iyi akşamlar dilerim. saygılar...
hatta inadına takip edeceğim yazar. bundan sonra ters psikoloji yapıp donuza eklememi ti' ye alanları takip edeceğim. saygılar yeniden...
değerli bir yazarımızdır.
Nedenini bilmemekle beraber, hangi bölümü bitirdiğini merak ettiğim yazar.
Genelde kavgaya gireceğim anlarda üzerime yürüyüp diklenen vatandaşlara verdiğim cevap oluyor devamında ise genelde "... En az 4ünüzüde kendimle acile götürtürüm haberiniz olsun" şeklinde karşı tarafında bilinçlendiriyorum.
mükemmel bir yazar. takipçisi olduğum için gurur doluyum.
-Hayat mottonuz nedir ?
-inan hiç fark etmez.
Heyt be bu gün oyle bir söz söylemiş ki yüreklere işlemiştir...
swh diye gülenlere top diyen tipitip. Size ne kardeşim isteyen istediğini kullansın battıysa çıkarak onu sjsj..
Elalemin ne yapıp ettiğine karışan ve sırf birşey yapıyor diye tanımadığı kişileri top, gay gibi şeylerle etiketleyen tiplerden nefret ederim bana batan bu..
Bak o konuda haklısın işte sjsj..
kendisini sevmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. uyuşmuyoruz resmen.
Kendisini çok sevsem de sözlükte kötü vakit geçirmesini dilediğim yazar. *
-Hayat felsefen nedir ?
-inan hiç fark etmez.
iyi niyetli olmadığı için diyalog kuramadığımı fark ettiğim, sevmediğim, artık bir saniyemi bile ayırmayacağım değerli yazar. mutlu ama uzak olsun.