bugün

görsel
Bilimle dua, her daim yan yana olabilir.. sadece dua mazotsuz araba gibidir.. çalışmaksa mazot.. doldur mazotu depoya, aç ellerini semaya, elbet hak, hakkında en iyisini verecektir..
hala kapatilmadilar mi ulan seklinde isyan ettiren mevzudur. oglum en az 5 defa ben yazdim sadece buraya neden hala aciklar hayret bir sey..
https://twitter.com/Berke...status/817507161244913668
Kapatın artık şunları ya.
hani şu meşhur replik var!
ay hoşt ulan.
imam hatipler kompile gece kulüplerine çevrilsin bence..

kapatılıp da atıl kalmasınlar mümkünse..
iman hatip ortaokulunda öğretmen olarak söylüyorum. Nerede it kopuk var imam hatiplerde. ileride dini bilen itler çoğalacak.
Bugün CNN türk kanalına konuşan ve cb olup anayasayı da değiştirecem idam da getirecem diyen küçücük kız çocuğu bile yeterli nedendir!
büyüyünce ne yaomak istiyorsun, ne olacaksın diye;

alman çocuğa soruyorlar, gelen cevap "kök hücre ile uzuvların tamirini yapmak istiyorum, bilim insanı olacağım" diyor.
imam hatipliye soruyorlar, gelen cevap "mıhtar olucam, sonra o şu bu en son cb, değişmez denilen anayasayı değiştiricem, idamı getirecem, 15 temmuz şehitleri, ..."

ülkenin istikbalinin nasıl yok edildiğinin göstergesi!
imam hatip ne amk ya hangi çağdayız.
görsel

işte bunu beklemiyordunuz değil mi? yaa...
çocukların ruhban okulunda ne işi var? eğitimin tek yolu bilimdir.
Kapatılırsa açtıran kesim de Açılmasını istemek için yapacak bu eylemi sadece sayısı azaltılsın yeter.
adam akıllı eğitim vereceklerse kalsınlar derim ama hıh bir saniye... saçmaladım.. kapatılsın.
gerçekten kapatılmalı. buralardan yetişen düşüncesiz fikirlere sahip insanları görmek istemiyorum.
görsel
yobaz fabrikası deniyor kendilerine. yobaz, ihracı zor olan bir ürün. terörden başka bir şeye yaramıyor.
görsel
20 yil sonra turkiye daha da ateist oldugu zaman bunun sebebinin imam hatip liseleri oldugunu anlamakta zorlanacaklar.
Çomarlar istedi diye imam hatipler ölmez.

Mircea lucesku 17.03.2004
Az önce aldığım bir bilgiye gore bu başlığa her gün 20 entry girilirse gerçekleşiyormuş. Ayrıca fotoşoplu resimler x2 bonus veriyormuş. Ha gayret benim laik kemalist kardeşlerim.
bu görselin doğruluğu tartışılır sanki, mizah da bir yere kadar.
toplumda Kutuplaşma oluşturmak isteyenlerin provokatif isteği. Niye kapatılacak ? Ülke sana mı ait aq ?
Isteyen istediği okula gider.
Özgürlük !
Herkes için !
Sana da, bana da, ona da!
Dincinin yobazı kötüdür, laikçinin de yobazı kötüdür, alevinin de ateistin de!
Başka Irk, din, görüş sahibi hiç bir zümre bir diğerine üstün tutulamaz !
Yeter artık !

Bi bitmediniz amk !
amacından sapmış bir yer,aile zoruyla gönderilen liseye geçiş sınavlarında bi şey yapmamış kişiler vardır(aşağılamıyorum)klasik düz liseye gidebilecek bir kapasitededir ama aile baskısı..alkol alıp kuran derslerine giren adamları biliyorum mahallenin ara sokaklarında liseye giden kapalı kızların öpüşüp yiyiştiği bi yer imam hatipse kapatılsın o zaman.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar