1. 1.
  Vücudun mikroplara karşı koymak için herhangi bir yerine fazla kan hücumu ile orada şişkinlik,kırmızılık,ısı ve ağrı ile beliren irin toplaması,yangı.
  ... italiano
 2. 2.
  latincede iltihap olan organın sonuna ''it'' eki getirilir.mesela bronşlar iltihaplanırsa buna bronş-it denir.
  1 ... worldlike
 3. 3.
  (bkz: irin)
  1 ... splinter
 4. 4.
  anestezi iğnelerinin etki göstermesini engelleyen sıvıdır. kapladığı bölgelerde uygulanan anestezi ilaçlarının etki etmesini zorlaştırır, daha fazla dozda uyuştrucu kullanılır ameliyatlarda bu yüzden. kokusu doktoru acısı seni yakar bir de.
  2 ... sarabin dibindeki aci tat
 5. 5.
  vücudun "gerekli bakımı ve ilacı almazsan öyle bir patlarım ki neye uğradığını şaşırırsın" uyarısının baştaki nazik ve gergin hali. * *
  1 ... nimue
 6. 6.
  ufak bir yaranın hayatı cehenneme çevirmesine sebep olan şey. "ulan o haliyle kalıp bütün gün kanasaydı" dersiniz ama kabuk bağlamıştır, kan toplamıştır ve hayvan gibi şişmiştir. neşterle yarıp litrelerce kan akıtası, rahatlayası gelir insanın. ama öyle olmuyor işte. hehe.
  ... der meister
 7. 7.
  kıl dönmesi ameliyatından sonra 30 gün hiç bitmeyen kokusuyla 1 salisede burnu felç edip koku alma duyunuzu körelten lanet birşey.
  (bkz: based on a true story)
  ... meneldur
 8. 8.
  (bkz: olsa da sıksak)
  1 ... female demon
 9. 9.
  enflamasyon.
  ... frecless
 10. 10.
  allah belasını versin böyle savunma fonksiyonunun. güzel bir bölgede çıktıysa oturamazsınız yürüyemezsiniz. ağrısı zaten apayrı bir boyuttadır.
  -1 ... psikopatgripvirusu