bugün

eğer kız erkekten uzunsa sorundur.

edit: erkeğin kızdan uzun olduğunu öğrendim. normaldir.
eğer ortada sevgi varsa pek de sorun olmayacak husustur. ama 15 santim falan normal yani.
idare ederdir. 160 kız ile 183 erkek fena durmaz.
olabilecek durum cokta anormal degil.
aşkım aramıza bir buraklık fark var eheheh şeklinde espri yapılası bir durum.

detay not : kız kendini şu şekilde moralize eder, 12 lik topuklu giysem... saçımı da topuz yaparım... olur bu iş ^_^
sözlük olarak boy farkına neden bu kadar takığız anlamış değilim.
şu başlığın mantığını, sözlüğe ve insanlığa faydasını birisi açıklasın bana.
dün 8 insan öldü, bugün 10 asker öldü.
işiniz gücünüz hala goy goyculuk boy boyculuk.
boys anılar sizi.
tabure yardımıyla öpüşebilecek çiftimizdir.
2.16lık shaquille o'neal ile 1.55 lik sevgilisini gördükten sonra gayet uyumlu olacağını düşündüğüm çifttir.
ilişkileri niceliksel verilere hapseden kafaların sorunu olabilecek farktır.
kısa olanın kardeşi olarak görülmesine yol açar.
erkeğin tam dengi olan, kendisinden 13 cm kısa olan bir kızdır. örneğin 1.80 boyundaki bir erkek eğer kız olarak dünyaya gelse 1.67 olacaktı.

ama tabiki asıl önemli olan boy uyumu değil, karakter uyumudur.
her daim başıma gelen durumdur. hatta bu rakam 1.70 lik hatunda 27 cm olarak belirlenir şahsımda.
görüntü olarak pek problem teşkil etmese de, hassas olan diğer bazı konularda problem olduğu malumunuz açık ve net ortadadır.
Böyle tiplerin birbirini bulup sevgili olması zordur. Ama bir de sevgili oldular mı ayrılmıyorlar arkadaş, nasıl bir hikmetse, Brad Pitt- Angelina Jolie aşklarını kıskandıracak bir mutluluk, bir sadakat, bir gözlerinin içine içine bakma. Üç çift tanıdım böyle, edi ile büdünün ete kemiğe bürünmüş halleriydi, ama çatır çatır evlendiler, hala düşman çatlatıyorlar.

Anlaşılan erkek koruyucu, kız korunan rolünü çok iyi benimsiyor.

Bu arada gözlemlerime göre erkek tarafının boyu dışında suratı at gibi falan oluyor. Kızsa boyu hariç eni konu ele gelir taraf.
erkek kızdan uzunsa devlerin aşkı şeklinde bir izlenim yaratılacağı aşikardır.

erkek kısa olduğu zaman çok hoş durmuyor genelde. ama kız 1.70 ise zaten ideal boyda.

ama hesabı kendime göre yapıyorum. 1.75 kız ve 1.98 adam. töbe yarappi. hala düşünüyorum . uzak mesafe ilişkisi benim için bu olurdu herhalde.
23 santim ne ki, 60 santim olanı var bunun;

görsel
görsel

2.12'ye, 1.55. sırf kızı öpecem diye, dev gibi adamın girdiği şekle bak. bu ne lan, karikatür gibi...
Uzun olan erkekse; 1) 100 metre uzaktan kızının elini tutmuş baba gibi gözükür.
2) Kafe, bank, çayır, çimen gibi alanlarda yiğişirken kızı ya yok eder ve kendi kendine birşeyler yapıyormuş gibi gözükür yada küçük bir kıza tecavüz ediyormuş izlenimi verir.

Uzun olan kadınsa; 1) 100 metre uzaktan oğlunun elini tutmuş anne gibi gözükür.
2) Kafe, ban, çayır, çimen gibi alanlarda yiğişirken izlenesi bir görüntü sergiler.

Hadise kısa boyu yüzünden Aşk kaç beden giyer diye bir şarkı yazmıştır.

Ama hepsinin dışında kalpler bir atıyorsa boyun, kilonun, yaşın, dilin, dinin, ırkın hiç bir önemi yoktur.
araya bir kız daha alınabilir.
erkek kısa, kız uzun ise aşırı derecede komik olan durum.
aşkı statü, ırk, mezhep, bölge hatta cinsiyet olarak sınırlamak yetmezmiş gibi bir de boy olarak sınırlayanların gülüncüne giden durumdur.
(bkz: ciğere kadar yolu var)
ben 1.70 lerde olabilirim sevgilim de 1.90 larda.
sevgilim uzun bn orta boyluyum önemli olan boy değil sevgilim beni seviyor o bana yeter.
bendeki fark 30 cm.
155'im sevdiğim 180 küsür. Ne yapalım şimdi