bugün

entry'ler (54)

pkk destekçilerinin keko olması

ben kürtüm apocuyum da aynı zamanda bnm arkadaşım yakıldı cesedi tanınmaz hale getirildi sevgilimin arkadaşı Tanga bağlanılarak Silvan'da sürüklendi bunlar ne zaman mı oldu bir yıldır böyle biz acı çekiyoruz sizde atıp tutuyorsunuz bn hdpliyim diye terör ilan edilirim siz vatansever burası bizim topraklarımız biz de kendi topraklarımız için savaşıyoruz.

ahlaksızca belediyelere kayyum atanması

tabi ki bir dikta rejim için de olmaya çalışan Erdoğan'ın ahlaksız davranışıdır eğer bir yere kayyum atanacaksa orası cumhurbaşkanlığı olmalıdır. darbeciler adam gibi darbe yapsaydı Erdoğan'ın kellesini arşa kaldırsalardı böyle olmazdı ayrıca iç savaşın belirtisidir.

teröre destek veren belediyelere kayyum faciadır

belediyeye kayyum atanması diktatörlüktür halkın iradesine karşı çıkmaktır.

bir bayana söylenebilecek en güzel söz

Seni yıldızların kayması kadar çok seviyorum hani yıldız kayınca biri ölürmüş derler ya işte seni öyle ölene kadar seviyorum seveceğim derler ve giderler.

eski sevgili

e postasını şifresini ondan habersiz biliyorum sevgilisiyle mesajlarına bakıyorum ve ondan defalarca nefret etme sebebim oluyor bir insan her kıza yavşarmı hadi yavşadın benden sonra maymunlarla çıkmaya utanmıyormusun.

türk kızlarının cehaletinin sebebi

Türk olmaları Türk erkeklerindede aynı cehalet olduğu için sürekli cahil çocuklar ürüyor.

chp ve saadet partisinin hdp ye bayram ziyareti

bazılarına batmış ziyaretlerdir anlaşılan bu gidişle Türkiye de olacak çok şey batacak daha.

suriye iç savaşı

yakında Türkiyedede olacak bir savaşın benzeridir.

hayvani dürtülerin ilk ele geçirdiği organ

kalptir kalpte varsa bütün bedeni saracak demektir.

sevgilisi varken başka kıza yazılan erkek

atalın tekidir öylelerini dövmek gerek bence.

kaşarım orospuyum zorunamı gitti diyen kız

olabilir çok kızmış yada artık insanların seslerini kısmış olan kızdır.

türkiye de kadına değer verilmemesinin tek sebebi

gerici bir ülkeyiz translara karşı olan insanlar kadın cinayetleri herşeyiyle gericiyiz.

türkiye de kadına değer verilmemesinin tek sebebi

gerici bir ülkeyiz translara karşı olan insanlar kadın cinayetleri herşeyiyle gerisini.

kadınlar memeli hayvandır

erkeklerin de memeleri var onlarda memeli hayvan oluyorlar bu enrye göre.

işide niye ülke çapında operasyon yapılmıyor

aslında Gerçekten işidin operasyonlarından devletin haberi var içeri alınıp serbest bırakılıyorlar antepteki patlamanın olacağınıda biliyorlardı çünkü işidin çok büyük bir destekçisi destek vermiyormuş ayağında takılan ama destek veren hatta kobane olayları sırasında hiç bir şey duymuyormuş yokmuş gibi birde enerji patlaması yaşayan gençler diye nitelendiren o aralar bir çok kürt gencin kobaneye gitmesine izin vermeyen silah çıkışına yardıma izin vermeyen suruçtaki patlamayı hiç sayan bir Cumhur Başkanımız var saygılar.

rte antepte 53 şehit derken bilal in sırıtması

aslında normal çünkü patlamadan sonra ölenler kürtmü türkmü diye bir konuşma başlamış ayrıca mhp millet vekili ölenler Siirt'ten gelen kürt bir aile zaten orası çok göç almış ve pkk sempatizanlarıymış diye bir konuşmada bulundu bilalin sırıtmasıda normal buluyorum ölen zaten kürt diye gülmüş olabilir zaten üstün zekalı biri olduğunu biliyoruz.

suriyeliler

Suriyeliler ülkeden çıksın.
Ah canım bu çocuklara bunları yaşatan insanlar vicdansız.
Onlarda kendi ülkelerini bırakmasalardı savaşsalardı.
Bunu yapan insan olamaz çocuğu izlerken kanım dondu.
Türk vatandaşları kendi içinde öyle bir çelişkideki bnm de aklım duruyor gitsinler mi kalsınlarmı?

suriyeliler

Suriyeliler ülkeden çıksın.
Ah canım bu çocuklara bunları yaşatan insanlar vicdansız.
Onlarda kendi ülkelerini bırakmasalardı savaşsalardı.
Bunu yapan insan olamaz çocuğu izlerken kanım dondu.
Türk vatandaşları kendi içinde öyle bir çelişkideki bnm de aklım duruyor gitsinler mi kalsınlarmı?

avrat

kadın, bayan eş anlamına gelir
güzel bir tabir değildir.

diyarbakırda pkk yı savunup dayak yiyen pkklı

din adamı diye geçinip cenazelerin yerde bırakılmasını isteyen şhow tv deki aptalın ve onun kitlesinin anlayamayacağı bir adamdır dayaksa dayak.