zevjlerin dorugundadir. ego olarak tavan, vicdani olarak yerin dibinde zevk olarak karmasik bir iliski yapisindandir.
Birinciyi seçmelidir. Çünkü pişman olup ikinciden ayrılacaktır ama birinciye artık dönemeyecektir üzülecektir. Baştan birinciyi seçmelidir.
Oh şanslı kızdır.

Dreams come true.
iki erkek arasında kaliyorsa ikisini de secmesin. Çünkü eğer birini gerçekten seviyor olsaydi ikinci şıkkı aklina bile getirmezdi. Bu sa demek oluyor ki aslında ikisini de sevmiyor.
halay çekiyor olabilir.
ne zaman birisine aşık olsam benim dışımda bir erkek daha o kıza aşık oluyor veya aşıkmış gibi davranıyor ve bu kız kim olduğu fark etmeksizin beni seçmiyor, sevmiyor.

4 defa başıma geldi bu durum.
Bi kere bile sekmedi daha.

hatta bu 4 seferden birinde kız az daha ikimizi de idare edecekti. o kadar aşağılacaktı.
Hemen bütün kızlardır. Hatta yeryüzünde ki bütün dişilerdir. Memeli üreme ve çiftleşmesi bu iki arada kalma üzerine kurulu desek yalan olmaz. Hayvan memelileri siktir edip insan memelileri ele alacak olursak durum yine aynı teklif ettiğiniz kıza %90 bir başkası daha yürüyordur eğer yürüyen biri yoksa dahi hanım kızımız gerek eski çıktığı kişiye mesaj atarak gerekse etrafta ki başka erkeklere bilinçli yada bilinçsiz sinyal vererek kendini iki arada bir derede bırakacaktır. Hiç olmadı zihninde sizi yine kıyaslayacaktır. Çünkü milyonlarca yıldır bu iş bu şekilde yürüdü bundan sonra da değişmesi için bir sebeb yok.
Yolludur.. Birini isterken başkasına yalanmaktır.
bi 2 tane daha vardır ama sen bilirsin tabi.
Tost olmuştur.
2'sinide cepler 3. kişiyle ilişki kurar.
o piti piti yapsın. *
Yazık olacaktır.
(bkz: threesome)
(bkz: tost)
Yedekte erkek tutan kizdir. O piti piti karamela sepeti terazi lastik jimnastik yaparak birini seçmesi gerekmektedir çünkü 2 kişiyle konuşmak kaşarlığa giriyor.
konusu acılmısken bir konu hakkında yılların deneyimiyle bi seyler paylasmak istiyorum.
diyelim ki iki kız ya da iki erkek arasında kaldınız.
biri aglamaya basladı beni sec diye, siz vicdan yapıp onu seciyorsunuz. -ben de yapıyorum-
ama herkesin acısını kendi yasama tarzı var. kimi ortalıgı aleve verir, kimi aglar, kimi depresyona girer, kimi ickiye vurur, kimi icine atar.
uc kalpli hikayelerde hepimiz uzuluyoruz.
en cok aglayan sızlayan en cok deger veren diye bi sey yok.
o yuzden bu gibi boktan durumlarda her turlu birinin cok uzulecegini dusunup en azından daha cok sevdiginizi secin.
Hiçbir zaman seçenek olmam.
kararı ne olursa olsun kazanacak kızdır. kızların çoğu istediği erkeği seçer, istemediğini yok sayar, bize de ideal özelliklere sahip olmadığımız için acı çekmek düşer. kız mı ? romantizm ve seksin tadını çıkartır.
Seçilmeyen erkek olurum daima..
Hangi konuda arada kalmış acaba???
tost olur !..
zalbert görmesin şeytan diye kızı taşlar.