bugün

entry'ler (116)

durduk yere memesini yüzüme süren kız

şu başlıktaki kaliteye, nizama, insanın içini açan detaylara bir bakar mısınız? gerçekten bir şaheser. bir daha açılmaması dileğiyle.

aldatan insan ne kadar orospu çocuğudur

bu kadar.

iyi olan kazanır

evet iyi olan kazanır. karakter olarak iyi olan değilde, gerçekten işini iyi yapan insan kazanır.

internetten ayakkabı alacaklara tavsiyeler

ayakkabı kalıpları markadan markaya değiştiği için ayakkabı numaralarına dikkat edin. nike'in bazı ayakkabıları taraklı ayaklar için uygunken bazıları dar olabiliyor. bu numarada değişime yol açabilir.

bir kadına sen kimsin ki beni seçiyorsun demek

muhtemelen, jigolo olan kişilerin asla kurmayacağı cümledir.

iyi birisi olmak dinle alakalı değildir

bu insanın büyütülüşü ve aldığı eğitim ile alakalıdır.

iki erkek arasında kalan kız

2'sinide cepler 3. kişiyle ilişki kurar.

gece gelen açlık

gece gelen açlık nedendir bilmem ama normalin 2 katı kadar yemek yedirtir insana.

muhabbette aynı frekans aralığını yakalayabilmek

çok yakın dostluklar bu olay sayesinde kurulur.

doğum gününde yalnız olmak

beni seven insan her gün yanımda olsun sadece doğum gününde değil.

çok güçlü bir erkek olmak

karakter olsun, kas yapısı olsun, düşünme yapısı olsun her yönden elit erkektir. diksiyonu ve konuşma akıcılığı da destekler bunları.

dolar yükselince noluyor sorunsalı

dolar yükseldiği zaman, ithal malların fiyatı yükselir. bu alım gücünü düşürür. çünkü dışarıdan gelen malları dolar ve euro kullanan ülkelerden alıyoruz. tabi ki ekmek, sebze veya meyve fiyatları bi düzeyde tutulabiliyor bu şeyleri ürettiğimiz için.

ayasofya camii fotomontaj çalışması

fetöşop bunlar inanmayın.

kış aylarını seven insan

kışı seven insanların toplandığı başlık.

not: nasıl açılmaz bu başlık?

pınar gültekin cinayeti hakkında

beyniniz yok lan sizin. hayır yani, ailesi ile arası iyi olmayanlar için işkenceye maruz kalarak ölmek farz mı oluyor?

yeni gelen sosyal medya yasası

https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-53494816

AKP ve MHP'nin destekleri ile yasalaşmış olan yasadır. iP, CHP ve HDP'nin muhalefet olduğu bu yasanın nasıl yasalaştığına şaşırdım açıkçası.

borsa

parası olan herkesin rahatça girebileceği yatırım alanı. biraz şans, biraz bilgi ile 1 gecede milyonları kazanabilirsiniz. aç gözlü olmamanızı tavsiye ederim, bi tanıdığım diyelim 50k dan 12m'e çıkmıştı sonra durmayıp devam etmiş, elindeki 50k'yı da kaybetti sonra.

spor sonrası kas ağrısı

mekik sadece bel ağrısı yapar. zaten sporunu yapıp yağ yaktığın zaman karın kasların belirginleşmeye başlar ekstra çaba sarf etmeye gerek yoktur.

eğer sporunuzu salonda yapıyorsanız genelde ağrı değil kasılma hissedersiniz. bu da kanın kaslara hücum etmesidir.

yeni tanıştığın insanın düşündüğün gibi çıkmaması

dışarıdan çok kaliteli dursalar da içleri aslında çöp kutusu gibidir. bunu gizlemek için maske takarlar, biraz samimiyet gördükten sonra asıl karakterlerini belli eder bazıları.

görgüsüz insanların sorduğu sorular

+ yeni araba aldık 331321231bin tl

- hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın

+ sizin araba kaç tl?