1. 1.
  ikea'ya gitmek sandığınızdan da zordur. Önceden çıkartılmış yol haritasıyla ve hangi güzargahı izleyeceğinizi belirten açıklamalarla bile olsa zordur. Arabanızda navigasyon cihazı olsa da durum aynıdır. Finlandiya'ya gitmek daha kolaydır,sonuçta uçağa atlar gidersiniz. Uzun lafın kısası; öyle bir yere konuşlandırılmıştır ki bu ikea, bulması gerçekten zordur.
  4 -3 ... bettyboo
 2. 2.
  zorluğu yaşanılan şehre göre değişebilen olay.

  (bkz: hangi ülke hangi şehir hemşerim)
  3 ... t bag
 3. 3.
  evden çık.
  arabaya bin.
  ikea'ya git.

  çok karmaşık bir olay. çık işin içinden çıkabilirsen.
  4 ... arjen robben
 4. 4.
  isveç köftesi yemek, nefis dağ kızılcığı sosu ile harika damak tatları yakalamak, sözlükte ben öyle zenginim ki alışverişimi ikea dan yapabiliyorum demektir...
  2 -3 ... imhotep
 5. 5.
  bursada girilmesı en zor alış/veriş merkezi. tuhaf tuğlalara 100lerce hercai ekeceğinize, koca koca tabelaler koysaydınız ölur muydunuz dediğimiz isveç mağazası.
  ... alyowerlak
 6. 6.
  avrupa'da falan şehir dışında oluyor bunlar bırak yaya gitmeyi bazılarına herhangi bir toplu taşıma aracının gitmediği dahi oluyor. ille araba*. keza en son gördüğümde ümraniye'deki ikea'nın durumu da pek bir farklı değildi.
  1 ... breegeney miomola
 7. 7.
  uygun alisveris yapmak istemektir.
  1 ... zirvanindaniskasi
 8. 8.
  istanbul için : bayrampaşa, altıntepsi, esenler, otogar, terazidere ve kartaltepe semtlerindeyseniz yürüyerek, hafif metro ile bağlantısı olan bir yerdeyseniz kartaltepe-kocatepe istasyonunda inerek yapılabilecek eylem.
  1 ... yoga yapan mistiq kedi
 9. 9.
  noktası yok arkadaşlar: ıkea
  çevre yoluna çıkın, ümraniye ve bayrampaşa tabelalarını etrafınızı kontrol ederek takip edin. bulmamanız mucize olur.
  1 -1 ... turkpence
 10. 10.
  ingilizce de büyük I nın varlığından haberdar olup, küçük ı nın yokluğundan haberdar olmayan insancıkların ikea'nın doğru yazılışının IKEA değilde "ıkea" olduğunu öne sürmesine neden olan olay.
  kanıt: #8132956

  uyarı: tehdit altındayım. ölüme kadar falan gidebilir. üstteki entry çok değerli seksi bir yazarımız tarafından yazılmıştır. kendisi götümü barmaklayabilir. tekrar özür diliyorum. ama ı yerine i yazmamak? işte şimdi götümü barnaklıyorum. teşekkürler.
  1 -2 ... goktrgelirdertbiter