bugün

özel sektör çalışanlarının kamu çalışanlarına imrenerek bakmasını sağlayan özellikle kurban bayramı ve ramazan bayramı gibi uzun resmi tatillerde daha çok tatil yapılmasına sebep olan bakanlar kurulu kararı gerektiren izindir. bu izin açıklandıktan sonra aynı özel sektör çalışanı mal gibi çalıştığını farkeder bunu karşılığında iş garantisi olmadığından idari tatil olmasa bile kamu çalışanlarının yarım gün çalışacağı arefe gününde tam gün çalışacağı gerçeğini idrak eder.
ankara da yoğun kar yağışı sebebiyle 4 gündür Hamilelere verilen izin türü.
34 haftalik hamile olarak ben de sebeplendim. sebeplendim de çok sıkıldım evde oturmaktan. Yapacak hiç birşey yokki. aksama kadar saate bakıp eşimin gelmesini bekliyorum. Yarın ise giderim diye düşünüyordum. Şu penguen halimle korkutmadi düşünün artık. o da bir baktım Valilikten yine torpilliyim. Yarın eşimi işe göndermeyi düşünmüyorum. Hayır yerler buz. dışarı da çıkamıyorum.
çok sıkıldım :( .
devletin dini bayramlarda kesinlikle kamu çalışanlarına uygulamaması gereken izindir. sgk'lı ile emekli sandığı çalışanları arasında ayrım yapmış oluyor.
Korona virüsten dolayı kamu personeline uygulanan izindir. Özeldekiler bizi ilgilendirmiyor. Memuriyetin avantajlarından faydalanıyoruz, e kamuda işe girmek kolay değil, sie aq.
görsel
güncel Önemli Başlıklar