1. 1.
  sudan sonra, dört mevsim lıkır lıkır içilebilecek içecek.
  13 -2 ... kiyisiz deniz
 2. 2.
  suyun biraz şekerli hali .
  2 ... no promise
 3. 3.
  ice tea içicilerini ikiye bölmüş temel aromalardan biri. bir diğeri için (bkz: ice tea limon)

  serbest çağrışım: ice tea yok nestea vereyim.
  2 -4 ... kahvekremasi
 4. 4.
  light olanının tadına doyulmayan içecek.*
  2 -1 ... purplish
 5. 5.
  "bulunacak herşey bulundu, artık yeni birşey keşfedilmesi çok zor" diyen 1800 lü yıllardaki abd patent kurumu başkanının konumuna düşmeme sebep olan, bu kadar çeşitli içecek varken artık yeni birşey zor olur dedikten zonra balyoz gibi hayatıma giren, özellikle erken kalktığım sabahlarda ağzımdaki izmarit tadını ilaç gibi geçiren, kahvenin pabucunu dama atan, çıkıp damdan alıp kendi giyen kutu.
  5 ... vadideki zumbuk
 6. 6.
  yazı çağrıştıran içecek.
  2 ... ciddik kusu
 7. 7.
  bi kere tadına baktıktan sonra sadece yazın değil kışın da bırakamadığım, bağımlılık yapan, diğer aromalarının pek işe yaramadığı, taklitlerinin 'örn:nestea' aslı gibi olmadığı, 'keşke musluktan su yerine ıce tea şeftali aksa' dedirten içilesi sıvı.
  1 -1 ... sukruw
 8. 8.
  içinde ya çok fazla nikotin var ya da bağımlılık yapma sebebi inanılmaz leziz bir şey olması. gerçektende insan bir kere içince sürekli içmek istiyor. öyle ki bir kez denememle, aynı gün 3 kez daha içmem bir oldu. günde yarım litreye yakın tüketiyorum sonumuz hayrolsun.
  3 -1 ... tabuttamenemenyapanimam
 9. 9.
  yazları su niyetine tüketilir. bulandan allah bin kere razı olsundur, yazın o sıcağında insanı ferahlatan tegane şeydir. yaz olmasa da olsundur, kışında içilirdir. ayrıca kola gibi de değildir içinde asit yoktur, selülit yapmazdır. candır, ciğerdir, lıkır lıkıriçilesidir. ayrıca (bkz: taklitlerinden sakının)
  3 ... dokuzhanim
 10. 10.
  (bkz: ice tea limon)
  ... ovov