bugün

izlediğim ve çok etkilendiğim, Yalçın' ı tebrik ettiğim güzel bir kıs film olmuş.
Üniversite öğrencisinin 1.sınıftan 4.sınıfa kadar psikolojisini,izlenimlerini ve kendinden kattıkları ile çok güzel yorumlamış.Bu bir gerçektir ki bütün üniversite gençliğinin gerçekleri anlatılmaktadır..Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
memleket dışındaki üniversite yaşamını güzel anlatan bir video...
izlemesi eğlenceli videolar zinciri.
üniversiteye yeni başlarken yaşanılan pek çok kaygı ve sıkıntıları çok tatlı bir şekilde anlatmayı başarabilmiş kısa film. film biterken zaradam'dan çalan "kaçacağım buralardan" parçası ise tokat gibi çarpar.
fikir sabihi arkadaşın üniversite olayını bu kadar net çözdüğü için tebrik etmek lazım. ayrıca baş rol oyuncusunun ev arkadaşına buradan selam ederim . * *
yaptığı tespitlerle insanı yaran bir başyapıt.
üniversite hayallerimi altüst eden kısa film zinciri.* *
6 kısa film festivali bünyesinde katü sinema topluluğu çalışması olarak gösterilen başarılı çalışma.
100 küsür bin izleyiciye ulaşmıştır.
ibret-ül versite 1
http://www.youtube.com/watch?v=vu9SVqCzv-4

ibret-ül versite 2
bölüm 1 - http://www.youtube.com/watch?v=dAr-NttuH0U
bölüm 2 - http://www.youtube.com/watch?v=csgSTpv6Sbo
filmdeki balık espirisi koparır.
(x)-Abi dün gece canımız bi balık çekti her yere baktık yok az daha birbirimizi yiyoduk...
(y)-iyi ki canınız karı çekmemiş lan!**
son derece usta ve kaliteli karadeniz teknik universitesi'nde okuyan ogrencilerin cevirdigi kısa filmdir. neden hala bu elemanlara teklif gelmemistir anlamamısımdır.
2. bölümden oluşan, neredeyse içimizi okuyan videolar serisi. tek kelime ile ikiside birer şaheser.
içki ortamındaki muhabbetleri daha da yaran videodur.

--spoiler--
kızlardan yana dert yanan eleman, kucağındaki kediyle oynayan arkadaşına;
-olum bırak şunu ya, elimizdeki tek dişi zaten.
--spoiler--
Orda bir iç mimarlık dese... Ben cevabı hazırlamıştım ama... esprisi görülmeye değer videodur.
özellikle namaz sahnesi on numara olmuş, müthiş bir kısa film.
üniversiteye başlayacak öğrenciler için ağır spoiler lar içermektedir.
santsal açıdan değersiz olsa da, sağlam esprileri ve başarılı durum tespitleriyle her üniversite adayının izlemesi gereken bir film.
Üniversiteye yeni başlayan çömez öğrencilerin yararlanması için eşsiz bir kaynak. Üniversitede çömezliği atlatmışların ise içinde bulunduğu durum. Üniversiteden mezun olanlara ise geçmiş olsun.
üniversiteden umduğunu bulamayan, hayalindeki üniversiteye ve üniversite yaşantısına kavuşamayan gençlerimizin hayatına selam çakmış ,güzelde olmuştur. özellikle yatay geçiş konulu kesiti bizzat tarafımdan ve sınıfımdaki 40 kişi tarafindan yaşanmıştir.
hala izledikçe güldürür..
yaşanmışları anlatır, geçerliliği uzunca bir süre devam edecektir..
facebook popüler değilken mail yoluyla izlettirilen müthiş yapım.
üniversite hayatını kampüsistan, gossip girl ve benzeri hayal ürünü dizilerden çok daha iyi anlatan en gerçekçi kısa film. başroldeki arkadaşın oyunculuğu harikuladedir. lakin facebookunu bulamadım. bir parti de orda yağ çekecektim çünkü.
Efsanedir.
ktü'de de iyi şeyler yapıldığını gösteren ender örneklerden biridir. izlemeyen herkesin izlemesini önerir, keyif alacaklarını garanti ederim.

not: 2008 ktü mezunuyum.
güncel Önemli Başlıklar