bugün

Fantezi arabeskinin kralıydı. Allah rahmet etsin.
Vay be.. ibrahim Erkalda gitti... Hepsi sırayla gidiyor. Şarkılarını beğendiğim birisiydi. Allah rahmet eylesin.
sen aldırma,
giderim buralardan;
bir pantalon, bir ceket...

diyordu;
sevdiğim bir şarkısında..

ve gitti!

bir pantalon,
bir ceket,
bir eş,
bir de bebek
bıraktı ardında;
terk-i diyar eyleyerek.

nur içinde yat güzel adam.
sıradaki dua bizden sana gelsin;
üç kûlhü bir elham...
Huzur içinde uyusun.
elini, tenini, kısık sesini seni her halinle arayacağım... sözleriyle insanı büyüleyen bir şarkıya imza atmış sanatçı.
Tüm akp camiasını derinden üzmüştür, Allah rahmet eylesin.
Geçen tv de gördüm bu adam bi 80 yaşına kadar rahat yaşar dedim adam öldü.

Daha önce de böyle söylediğim ve o hafta içinde ölen ünlüler:müslüm gürses Sümer tilmaç levent kırca Mustafa Koç.

Allah rahmet eylesin.
Allah şifa versin.
adam ölmüş. allah şifa versin?

lanet olası federaller her yerdeler!
Maalesef makinanın fişi çekilmiştir. allah nur içinde yatırsın.
doktoru bu kez net bir açıklama yapmış.

http://www.habergzt.com/i...-hayatini-kaybetti/58999/
allah rahmet eylesin sevdiğim bir yüzdü delikanlı bir adamdı. mekanı cennet olsun. evet.
sevenlerine sabır dilemekten başka ne gelir elden..

üzüldüm açıkçası..
"çare gelmez ağlamaktan, ayrılır mı et tırnaktan? Başka yol yok ayrılmaktan, farzet sevgi yalan yani..." dizelerini hatırlatan halk müziği sanatçısıydı. yine zamansız bir ölüm, yine zamansız bir hüzün! Yerin mekanın cennet olsun hisli insan...
3 evlat bıraktı geride... Rabbim mekanını cennet eylesin.
bir neslin ağzına canısı lafını takmış türkücü son çengelli iğnesiyle hatırlayacağım onu bir de unut sarıkayanın karikatüründen.
şarkılarıyla büyüdüğüm sanatçı. öldüğünü duyunca içim bir tuhaf oldu...
üniversite tercihlerimi yaparken oltu ve narman arasında kalmış, bir araştırma yaparak ibrahim erkal'ın narmanlı olduğunu öğrenmiş ve tercihimi narman'dan yana kullanmıştım. kendisiyle tanışamadım ama bir cuma namazında beraber saf tutarak ahiretimizde olsun buluşma şansı yakaladım.

ben hep narman'ı, ben hep erzurum'u ve ben hep ibrahim erkal'ı çok sevdim.

ben ne kadar karadenizli isem o kadar da erzurumlu, o kadar da narmanlı ve onun hemşerisiydim.

son 1 aydır rabbimize dualarımız hep onun ailesine, yeni doğmuş çocuğuna kavuşması içindi. ama ne çareki mukadderat onu genç sayılabilecek yaşında yakalayıp rabbi rahimimizin rahmetiyle buluşturdu.

inna lillahi ve inna ileyhi raciun

allah rahmet eylesin. allah ailesine ve tüm narmanlı dostlarımıza sabir versin
klasik. herkes öldüğü için daha çok sevecek.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
rabbim günahlarını affetsin, cennetine kabul etsin. ardından dua edeni çok. hepimizde ufak bir hatırası olan güzel insan. nur içinde yat.
Sanat camiasında olmasına rağmen Temiz asil ve güzel bir hayat yaşadı. Yine asil bir vefat nasip oldu. Allah gani gani rahmet etsin.
Canısı diye diye bir nesli yakan sanatçıdır. Mekanın cennet olsun canısı...
Allah rahmet eylesin delikanlı bi adamdı.
öncelikle allah rahmet eylesin kendisine yakınlarına allah sabır versin
bu adamı ne zaman görsem aklıma hep 90'lı seneler geliyor, aile gezmeleri geliyor, son bayram ziyaretleri geliyor. 90'lardan sonra yavaş yavaş bitti çünkü bayramlar. şahin marka araba (o zamanlar lpg daha gelmemişti türkiyeye benzinliydi şahinler) geliyor. arabaların arkasındaki canısı yazıları geliyor.
ne bileyim iyiye dair, güzele dair ne varsa onlar geliyor işte.çoğunlukla 90'lı seneler tabii. dinlediğim bi müzik türü değildi yaptığı müzik ama ne bileyim hep güzel şeyler getirdi aklıma. tekrardan mekanı cennet olsun